Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Elokerultel?
Mar aszittem megpukkatal.
Mer orban karacsonykor se bukott meg. 😄
Na, egy mértékadó vélemény - egy újabb, privatizációból meggazdagodott baloldali milliárdostól 😁 teferidnek nem rokona ez véletlen?
ha valamelyik gyurcsány klón nyer már mindenben az elsők lennénk
na de majd a következő választáson a bolgár bálna lesz a király
utána beköszönt a sírig tartó öröm és boldogság 😂
Hurrá: 🤓 Az inflációs ráta magas; a bérek növekedése lassabb, mint a megélhetési költségek emelkedése; a hiány és a költségvetési adósság növekszik. Soroljam még? 😌 😳

Neked mi a véleményed a jelenlegi helyzetről? 🙃
Végre valamiben elsők vagyunk! 😅
De "szerencsére" máshol is nagy az esély az első helyre:
https://24.hu/fn/gazdasag/2023...
Komolyan kell venni pipi-t,ő felkészülten várja a telefon alapú kémkedést,simán kivédi az internetképtelen telfonnal.
Pipi lenne a csodafegyver... az oroszok meglátnák, és halálra röhögnék magukat.
Hát csak igaz lesz, ami fél éve még viccnek indult: "Amerika az utolsó ukránig harcol!" 🙁
Erzel magadban annyi katonai potencialt?
Mert szerintem ha az ukrik mar csak benned biznanak.........
Na akkor en menekulok. 😆
kiakartam menni ukriba rokonlátogatóba a hétvégén(gondolkodós)
Asssezm halasztom(óranézegetős) Összefogdosnak azt megtesznek az ukrik vezérkari főnöknek 😅
Amikor nem akarsz ....... de még is mész
https://www.vadhajtasok.hu/202...
Akkor egy ördögi kör csúnya csaj vagy szép pasi 😂 😂.................. ááááááááááááááá faszom hagyjuk ............maradok 😂
Ez az sajnos háborús részvény akkor teljesedik ki ha eladót dolgokat használják fogyasztják
Amíg te mi azért nézünk időjárást hogy esik-e a eső süt-e a nap
Addig ők úgy hallgatják hogy golyózápor ,bombaeső
Olyan eszkimó asszonyt, aki kicsit dundi, többen használják, és havonta csak 1x tud fürdeni? Kösz, én kihagynám 😅
Ázsia jöhet, csak vigyázni kell, nem-e fiúként kezdte 😅
Ott a lényeg a legelső mondatban: valakiknek ez 400 milliárd jurós üzlet. Az pedig jó sok juró 🤔
A Bankuki?Haver élt kint régen.Azt mondta onnan lehet tudni hogy melyik faszi hogy jobban néz ki mint az igazi nő.
És milyen igaz 😊
Mondjuk Ázsiával vigyáztuk ne hogy úgy járjunk mint a Másnaposokból a fogorvos 😂
Max meg Krokodil Dundeezuk 😂
Azsia,az jobb,esetleg delamerika.
Merre menjünk ? Afrikába lehet logó csöcsöket látni a eszkimók meg állítólag olyan vendégszeretőek hogy meg asszonyt is átengedik 😂
Hat,ha a francia fegyverek is olyanok mint a jarmuveik en inkabb emigralok valahova. 😂
Olyanon voltam, egy puttonyos relé állomás. Ugyanaz a bódé, mint a műhelyes Csepel. Jó volt, mert volt benne hely aludni 😄
Na ja, én is vettem a helyi kereskedőtől aki felvásárolt vagy 20-at egy plató nélküli alvázat 32000-ért 88' körül, szalmázni a legjobb volt. 🙂
Meg mindent is mer a nato ugyis megvéd, nem kell hozzá semmise.....Monyuk az ukri is erre alapozza a létét