Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De volt értelme.
Szoktam mondani, a kevésbé szarabb kormányoz. Nekünk a gyerekeink akkor voltak kisebbek mikor balos kormányzás volt.
Baka fasza támogatást, sőt semmit nem kaptunk. De legalább volt bokrosbajszos csomag.
Most talán könyebb a fiataloknak, (nekiundorodni) amit abszolút nem bánok.
ez jellemző az egész magyar népre
amikor szopatták a gazdákat volt pesten valami traktoros tüntetés, na akkortájt beszéltem egy őstermelővel aztán anyázott ezerrel, mondom neki hogy akkor lehet menni a parlament elé traktorozni
aztán azt mondta nem megy mert drága a gázolaj és pest messze van 😂
csak azt nem értem az ilyen miért háborog?
el kell adni a traktort meg a földeket elkurvázni az árát majd elmenni a teszkóba biztonsági őrnek és éldegél gondtalanul
Az ipse sokkal kényelmesebb,van egy ünkori közműcéges állása,valszeg olyan nyuggeres tuti posvány,szerintem nem ő kezeli a markolót meg a lapátot a terpen hanem dekkol az irodában,ideje van így nagy mennyiségben fogyaszt Független Objektív Sajtót.
Ez néha túlcsordul akkor irány a sportmotor és iderakja a szennyest egy HSZ formában,utána visszamegy a kényelmes mindig fizető safe space-ébe tovább morgolódni.
Dehogy lesz ő a teszkógazdaságos csegevara,akkor meg kéne mozdulnia. 😂
geci ez mind
mindenben egyetértek amit írtál(meghajlós)
" Mindenki arra játszik, hogy minél közelebb kerüljön a húsos fazékhoz és abból minél nagyobb falatokat halászhasson."
ez a mondatod meg maga a politika. A politika mindig is erről szólt vannak dolgok amik nem változnak és ez sem változott még meg 😅
tévedés(ujjával nemet mutató) Számomra bicskanyitogató az az elképesztő lopás, herdálás, minden üzletág lenyúlása amit a holdudvar csinál. Amit elloptak, elcsaltak, elraboltak 10-.en akár hány év alatt ennyi vagyon nem tűnt el összesen magyarország történetébe szerintem(gondolkodós) A szomorú az, hogy még így is ez a kisebbik rossz. A bal oldal pont ugyanezt megcsinálná ahogy csinálta is amikor hatalmon voltak, ráadásul mindennek behódol ami az országnak rossz és mindent elutasít ami esetleg az országnak egy kicsit jó lenne. Egyszerűen dilettánsok(kezeit széttáró)
De, volt. Kb ez a helyzet.
Tudod, én azt hiszem ,hogy értelek... meg szerintem sokan mások is, csak a személyeskedésbe csapó HSZ-eid miatt inkább olt mindenki, minthogy értelmesen érvelve válaszoljon.
- NEM JÓ az Orbán, de sajnos sokkal jobb mint bármelyik mostani alternatíva.
- Bármennyire is NEM JÓ, mégis sokat épült-szépült az ország az elmúlt 10 évben.
- Az egyetlen ma létező alternatíva ugyanaz, amely egymással karöltve és/vagy a stafétabotot egymás kezéből átvéve 1990-től kezdve kiárusították/ tönkretették az ország iparát, mezőgazdaságát az energiaszektorral együtt.
- Azóta legalább az energiaszektor visszakerült magyar kézbe. Ki lett fizetve az előző éra alatt felvett IMF-hitel, stb...
- Sokkal jobban él a "kisember" is, mint az elmúlt 100 évben bármikor.
- Ami a legnagyobb gond, és ez ellen sajnos te is hiába ágálsz, hacsak nem alapítasz TE egy pártot, ami korrekt, programokkal rendelkezik és le tudja taszítani a trónról a jelenlegi királyt. A magyar politikában jelenleg még csak igény sincs erre. Mindenki arra játszik, hogy minél közelebb kerüljön a húsos fazékhoz és abból minél nagyobb falatokat halászhasson.
- Ezért az egyszerű "közembernek" annyi lehetősége van, hogy a rosszak közül a kisebbik rosszat válassza. Ettől az még nem jó, de nincs más.
- A mai korban pedig már tetszik vagy sem, nem élnek Petőfik, Táncsicsok, de még Spartacusok sem... A mai kor embere (veled és velem együtt) addig lát, hogy a belátható időn belül el tudja tartani a családját a saját mércéjével számított "normális jólétben".

- Ha te más vagy, itt az ideje tenni ellene... biztosan vannak barátaid, ismerőseid, akik ugyanúgy gondolkodnak. Ha nincsenek, találj idegeneket, szerveződjetek, lépjetek. Hidd el, ha te leszel Táncsics(vagy bármely szabadon választott szabadságharcos) előbb-utóbb lesznek követőid. A közösségi média sokkal több eszközt biztosít most, mint pl. 1848-ban, használd. Az nem ér, hogy NEKED nagyon nem tetszik valami és csak addig jutsz, hogy egy szinte néptelen fórumon azt a pár kommentelőt "bántod" azért, mert nem tudsz/akarsz tenni semmit.

- Na, ez jó hosszú lett... ráadásul szerintem semmi értelme sem volt ezt leírni 😅
(az meg identitás mentes) akarat lenni 🙃
Olyat is halottam hogy meg tervezik a embert 100 múlva milyen legyen de mivel az embert nem képes átállni ilyen olyan dolgokra, meg van a terv az állmásokra ami 20-25 év re van szakaszolva hogy elérjék "végeredményt"
Szerintem a mostani ember végén vagyunk ,már meg van hogy milyen legyen a következő
Az meg a idetiltás mentes, nemtelen ,totális egységesített, központi irányítás alatt lévő ..............................
Különben minek kellene most meg pénznek nevezet papírka ami holnap már csak "plasztik kártyán pontocska " Bazilika kilincséknek
mert boldog karácsonyt kívánt 😅
felkészültem a jövőre 😅
30 éve tervezgették ezt?
Az lehet de a kreténség ellen hadakozni a legnehezebb
Kicsit olyan mint árral szembe úszni ,ha elfáradsz rögtön vissza fele haladsz
rájönnek lassan, hogy itt olyan kretén az ellenzék, csak mintha a kútba öntenék a pénzt, annyit érnek el vele
Ja és mesél már azt is el hogy te majd milyen felelősséget fogsz vállalni
https://www.elemi.hu/nyilvanos...
Te az nem meredek hogy a utolsó mondatoddal már csak ép hogy le nem léhűtő cigányozol minket ?
Itt mindenki ügyeskedik faszát vakarva gazdagodó ,valami civilszervezet felvilágosít hogy mi a jogunk de felelőseget nem vállalunk ???? Ugyan milyen félélőségről beszélsz , fejtsd márki légy szíves 😑
"Mindenki más ittlévőnek megfelel a mostani tolvaj banda!"
Ezt kikerem magamnak. Az ezt koveto 5 mondat is ul.
A keresztes hadjaratodat, amit itt folytatsz, azt tartom total feleslegesnek.
Mert te mit teszel a mostani tolvaj banda ellen?
Neked nem jó így?Miért nem teszel ellene?És nehogy azt mond hogy ellenük szavaztál,mert az látható tudható hogy kevés.
az még hagyján , ha valaki pénzért idióta, az a kemény , amikor meggyőződésből
Az én véleményemmel (szinte) egyedül vagyok itt! Mindenki más ittlévőnek megfelel a mostani tolvaj banda!
Annyiban mindenképpen igazuk van, hogy a másik fél sem sokkal jobb! Ami rettentő lelombozó az az, hogy a magyar emberek többségének, jó ez így! Nincs igénye arra hogy ő korrekt legyen, és akkor ezt el is várhatná a felső körtől is!
"Megoldjuk okosba", "dögöljön meg a szomszéd tehene", "nekem jó legyen, a másikat leszarom", "urambátyám rendszer" mentalitással!
Lényegében mindenki rohadtul tudja milyen jogai vannak, de a felelősséget hárítja...
Dehogy,a 3 milliard forintnyi dollár siman ottartja őket.
Remelem raks kolléga kap belole,mer ingyen ezt csinalni ciki. 😆
addigra a szoci/libsi csürhe érdeklődés hiányában megy a kukába
Mert most kánaán van! 😆