Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Majd legközelebb,addigra bogyó is felszívja magát..........
Ha tankra lehet kepezni 5 het alatt akkor lelegeztetore siman negvan ketto alatt onkentes,igy siman lehet 5000 ha nagyon beut a gebasz.
Szerencsere nem utott be.
Ki mondta, hogy te? De ha már így rákérdeztél, mondhatni elszóltad magad, akkor mégis.
Mitől vagyok én komcsiivadék?
Elnézést hogy meg merte valaki kérdezni hogy, kb. 2000 gépre van kezelőszemélyzet, mifasznak veszünk 5000-et?
Te miért nem veszel magadnak 10 autót? Jaaaaa... Hogy az felesleges?!? Nemmondod...
De nagyon ne goldolj bele...
Nekem nem.
Meg jo hogy csak neha jutsz nethez,igy max kirohogllek.
Lehettetek volna aprilisban tobben.
De szerencsere csak a vicc kategoria ment el a bohocokra szavazni.
Igaz nem jobbat akarsz igy megy ugyanaz a fasz mantra amivel bebuktal mar 4 valasztast.
Nem kene neked kitalalni valami jobbat?
Meg talan ha hiteles lenne mast szavaznek en is.
De ez a mindenszar rohelyes.
A sok rohadt komcsiivadék mind itt üvöltözött az állítólagos lélegeztető árai miatt, de aztán azért amikor a sok buzit, vagy éppen a jó kurva anyját vagy a fattyát tették arra a gépre, egyik sem mondta, hogy hohó, vegyétek már a gyerekemet erről a gépről, mert ez egy drágán vett szar kínai.

Szépen elunnyogták, lapítottak mint szar a fűben.
Ezzel egyet is értenék, és nem is ezzel van a nagy baj! Persze, pánikhelyzetben az lényegesebb hogy legyen, ha ki bírja az ember fizetni! A kommunikáció ami rettentő bosszantó! Legalább ne ferdítenék a tényeket! Mondják azt hogy "elk@rtuk", bocsika, akkor ez volt a szerintünk jó döntés!!! Erre lehet azt mondani hogy igen, az érdekeinket nézték!
Mindig ez jut róla az eszembe: Mikor eltaknyol az ember a biciklivel, "De én így szoktam leszállni..." Ez a normális... Aki mást mond az ellenség és a vesztünket akarja...
a gázzal vitatkoznék egy kicsit
be volt szaratva mindenki a gázzal, aztán annyiért vettek hogy biztos legyen gázunk
ha várunk az lng-re vagy a csodára akkor könnyen megeshetett volna hogy nem lesz elegendő gázunk
szóval egy kurva nagy pánikkeltés közben kellett okosnak lenni, szerintem ez volt a legjobb választás, mert ha kurva drága a gáz akkor nem fogyaszt a nép annyit, és van a lakásban 15 fok vagy akár 12 és nem fagy meg, ellenben ha nincs gáz akkor sokan fáztak volna, esetleg meg is fagynak ha véletlen beüt 2-3 hét -15 fok feletti hideg
ebből a szemszögből nézve nem volt ez rossz bolt, még a népnek sem mert rájött hogy tud spórolni.......
az hogy milyen mesét adtak mellé az más kérdés, én azt gondolom aki bármiben is hisz egy politikusnak az hülye, szóval én leszarom ki mit mond mert sosem úgy van
Aha!

""Nem kapok magyarázatot arra, hogy miért teszik ezt ... Mindenféle akadályokat állítanak elém. Nem mondják azt, hogy nem tudod kivenni a pénzed, helyette azt mondják: add ide az összes feljegyzést arról az elmúlt 20 évből, hogyan szerezted ezt a pénzt ... Ez őrültség.""

https://www.portfolio.hu/befek...

Aha!
Miért nyúlta volna le? A sok balfasz szaralak életmódját finanszírozta és finanszírozza azóta is.
Hol drágább mint a tőzsdei?
Lehet, szerinted nem volt jó ötlet (sok embert nem biztos hogy érdekel a te véleményed, amúgy szerintem sem a legjobb ötlet), de emberek befizettek, kormány lenyúlta. Tudtommal mivel nem jelent meg senkinek sehol sem a beígért saját számla, ez szerintem lopás.

Tehát a kormány által kommunikált "negyedáronvesszükagáztmertputyinjóbarát" csaknekünkcsakmost, aztán kiderül hogy drágább mint a tőzsdei ár, az brüsszel hibája! Ok. Meggyőztél... ja, nem... 😅
Nem volt jó ötlet a magánynyugdíjpénztár. Nekem nem is tetszett. Egy esetben, ha aki odarakja, az az államiból nem, illetve a biztosítások szerint általában részarányosan kaphatott volna.
A drága gázt meg megköszönheted brüsszelita nyaloncaidnak. Vagy teszerinted a patás csinálta?
Öööö... Ehhez most mi közöm? Ezért lázadozzanak ők! A drága gázt meg én (is) fizetem! Ez jobban zavar!
Amúgy hogy is volt a magánnyugdíjpénztárakkal?
Akkor csak neked, hogy a bezzeg franszia buzizsidók a franszia állampolgár szavazók bankbetétjét venné el, hogy a hibás politikájuk költségeit fedezze.

Le gouvernement lorgne l'épargne du Livret A pour financer son projet nucléaire

A Livret A nevű, lakásvásárlási megtakarítást húzná be a ballippppppsi macronbuzi kormánya.
Mert unalmas :)
"Előre megyünk nem hátra":
https://nepszava.hu/3186910_or...
🙃
Én sem vagyok az,ha az lennék akkor feljebb lennék.De nincsenek ilyen vágyaim.
én folyamatosan a csúcson vagyok, csak nem mindig ugyanazon 😁
mostanában az is csúcs ha reggelente állva tudok hugyozni
lehet ezért nem is lettem karrierista mint te(gondolkodós)
Te hülye,neked karriered sincs.
Persze,már voltam az és sorompó nyitogatója is.
van akinek ez a csúcs(kezeit széttáró) Bár amikor oda feljut az ember mint ahogy már blődi is feljutott elveszti a motivációját az élete további értelméhez. Én remélem 70 éves koromban sem fogom tudni elérni ami blődinek negyven 1-2 évesen már sikerült 😅
feloldottalak már egy ideje(óranézegetős)
Sorompó nyitogatás? 🤣
Én elértem karrierem csúcsát
Új téma érdekel ???????
http://youtu.be/MwI-0zU9x7I