Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ilyen felvetések a rák más tipusainál már tizenéve is voltak. Nagyon kevés valósult meg belőle, talán csak a HPV.
Itt valamiért nem olyan bátrak, pedig kisebb a rizikó.
Neked tuti hasznos lesz.
Most olvastam hogy túljutott a klinikai kísérletek első fázisán a mellrák ellen hatásos oltás.Azt írták hogy őt éven belül lesz elérhető a betegek számára.Nem tudom mit szüttyögnek,miért nem kopognak át a covid fejlesztő bandának,ők két hónap alatt összedobtak egy teljesen biztonságos és hatásos löttyöt.
Mindig azt mondtam, a legkisebb rosszban van részünk.
Ahogy elnezem az unios garniturat,lehet meg jol is jartunk.Szerintem meg a horn gyula is jobb volt mint egy scholz vagy ursula.
Az egyéni igazságérzetem szerint én is felköttetnék pár embert.
Viszont az a világ, ahol élünk, ezt nem teszi lehetővé, sőt, nem is tanácsos.
A magyar nép ilyen szempontból nagyon birka.
szerintem egy törzsfőnök sokkal ideálisabb választás mint egy sima politikus
de még a királyság is sokkal jobb a mostani libsi/ál libsi rendszernél
amúgy abban van némi igazág hogy amilyen a nép olyan a vezetője is
rendszerváltás után fel lett volna lógatva 2-3 garnitúra politikus az országház körüli lámpavasakra most már minden sokkal jobb lenne
Csak jelzem, hogy szerintem az ősemberek között is volt törzsfőnök (aka politikus). És szerintem nem mindegy, hogy ki van legelöl.
én azért nem szavazok egyikre sem mert egyik sem értem van
elfogadom azt a tényt hogy szükségszerű politikust tartani, mert ilyen világ alakult ki
az a tényt is elfogadom hogy aki politikusi pályát választ az egy szar szemét alak, aki csak a saját haszna miatt "politizál" a népet meg leszarja
szóval kb tökmindegy ki van fent a nagyházban egyik sem azért van hogy értem tegyen bármit is
az ég kék, a fű zöld, a politikus lop.....
ennyi
Én is.
En is lattam.
Én nem bánnám, ha egy ideig a lipppsik kormányoznának, csak...

...de csak azért nem, mert a migráltakkal viszont örökös problémákat okoznának. Ha ez nem lenne, én - mint ahogy egyszer megtettem már - azon lennék, legyenek azok, és a választók majd megtanulják, hogy legközelebb kire szavazzanak.
mármint hogy 1. orbán királyunkat le tudják váltani......
Persze, hogy tett, a sötétzöldek eljárkálnak repülővel a brüsszelitáknak árulkodni.
pont ezt mondom én is,persze hogy ott van,hisz mondták.
Nem,egy raktaros mondta aki ott dolgozik.
csak úgy halkan megjegyzem lassan egy év eltelt a választások óta és eddig az ellenzék 0 érteles dolgot tett, gondolom ez így marad még 2.5 évig utána elkezdenek plakátokat nyomtatni és kb ennyiben ki is merült a nagy ellenzéki összefogás
Igen, van is rá ok. De amúgy nem így volt, ahogy leírtam?
Van egy stílusod.
Én erre nem tudok választ adni, de azt viszont látom, hogy a két baj közül mindig a kisebbik a jó. Az egyik, ha többet rendelek, a másik ha keveset.

Arra azért emlékeztetném a publikumot, hogy amikor az üzemanyag árát befagyasztották, akkor az ellenzék, élükön a márki-zay nevű főbarommal, akinek azért kellett figyelnie mindenkinek, hiszen ő volt a miniszterelnök-jelölt az ellenzéken belül, ő azt mondta, minek az ársapka, mert az olcsó ár pazarlásra buzdít és az rossz, és amikor a kormány kivezette az ársapkát, akkor meg az volt a baj, hogy jaaaaj, szegény terhes kismamák, nem lesz pénzük időben kórházba menni és ezért is a patás hibás. Szóval ilyen ellenszélben kell döntéseket hoznia a kormánynak.
Hát persze hogy ott van,hisz mondták........azt is mondták hogy ha nem oltatsz akkor a lélegeztetőn kötsz ki.
De,godollon vannak.
Azért ne álszenteskedjünk,aki megrendelte pontosan tudta hogy nem lesz szükség annyi gépre.Nem is biztos hogy létezik az az 5000ezer gép ott hal annak most hivatalosan lennie kéne.Sokan meggazdagodtak ám ezen a covid hisztin,nem csak nálunk.
Valószínűleg nem tudja a suttyó, hogy egy nővér NEM egyet tud kezelni, nem lábbal kell hajtani a gépet, hanem egyszerre több betegen lehet, sorra felkerül a gép a betegre, beállítja, elindítja, otthagyja, majd az előírt ellenőrzési idő lejártával megnézi, illetve ha - gondolom - valami jelzést ad a gép.