Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Te csak ne olvasgassál engem.
Mivel jellemzően nagyobb arányban maradnak azok amik, a társadalom miatt felesleges velük foglalkozni, sőt káros. ha valakinek úgy tetszik, akkor ne nevezzük (halál-) büntetésnek, nevezzük annak, hogy végérvényesen kivonjuk őket.
ezek ott pont jó helyen vannak ott ahol vannak 😅
jó suli(gondolkodós) az én időmben sajnos nem voltak ilyen óraközi vad bulik(szomorú)
én nem támogatom más emberek kinyírását, ha embert ölnek, vagy túl sok erőszakos bűncselekményt követnek el esetleg akkor
a sós puska ezeknek a csíráknak pont elég lenne, újraindulna a rendszerük és utána normál üzemmódban léteznének, ha nem elsőre akkor a harmadikra 😂
Mármint lángszóró?
sörétes+nagyszemű só aztán küldeni nekik serényen
https://twitter.com/i/status/1...

Köszönöm arab tesók, a rohadt, szarevő német fattyak csak rohadjanak el a wilkommenkulturjukban.
Minek?
Te is kitalalhatnal valami ujat :)
Megin elokerultel,nem sok penz van ebben az aktivistaskodasban. 😆
Nekem úgy rémlik, hogy nálunk eddig még csak kádárék és gyurcsányék lövettek tüntetőkre, de lehet hogy tévedek.
te hogy állsz a csillagokkal?
Így megy ez mostanában a tűzoltóságon is,úgy röpködnek a csillagok hogy öröm nézni.Persze azoknál akik tüzet sose láttak.
hát átgondolom még.... lehet nem is ales akarok lenni, hanem vmi tábornok inkább úgyhogy tegyen ki értem is az a tőtöttkáposzta
Azé az nem mindenkinek sikerül:)
Mimimum politikus férjnek kell.lenni, de önmagában még ez is kevés,az asszonkának ki kell tenni magáért.
most van eszembe pont , h elmegyek katonának. 5hét alatt alesnek képeznek ki, aztán félkézzel szarni verem az összes ruszkit
Jó reflexel vágták magukat hasra.Ruszkik.Ukri csapdába sétáltak,túlélték.

http://youtu.be/za1rZjqQc0s
Áhh,nagyon kis heroikusak az ukrik.Szóval elcsettegnek még egy hónapot tuti.
Ahogy hallgattam a Vukicsot akkor lesz nagy szopás amikor realizálódik a közembernél is hogy a nagy nyugat pofáraejti őket mint a kurdokat,líbiaiakat,afgánokat,szíriaiakat és aszongya nekik köszi már nem kell tovább gyengíteni a muszkát.
De addigra már hiába lesz a romos ország,a rengeteg halott.
Még ha tegyük fel győznek,meglesz a krím (mondjuk ha ott córesz lesz tuti repül a taktikai töltet) meg minden.Akkoris egy tizmilliós elvándorlás a munkaképes lakosságban,az ottmaradottak possztraumás stressz és az eszeveszett nackó ruszkigyűlölet közt fognak jojózni.Erre még lesz egy nyugati elit ami a szemük előtt vásárolja fel kilóra az országukat.
Lehet látni mi maradt szíriából,líbiából a demokrácia export után.Ami relatíve gazdag volt.
És akkor jönnek majd a hitelek törlesztése,a kötelezetség szegési eljárások.És a háború után már tuti nem az lesz az ursula meg a csárlimisel dumája hogy ukrajna európa szívcsakrája.Valszeg mert már ők mennek valami jólfizető amcsi céghez igazgatónak.Az utánajövő meg nézi hogy jáááááj de sok píz is kéne ebbe a nagy fekete kútba amit ukrinak hívnak.
Ha nem.jönnek ki, lesz még aki harcol vagy csak már az usa zsoldosai?
Próbálkoznak,volt most egy Tu-141 régi szovjet drón modernizálva ami leesett.Meg mintha szentpéterváron is kavart volna egy global hawk-nak kinéző motyó.
Bahmutot meg körbezárhatták.3e ukri maradhatott benn.