Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem ha az ukriknak nem jönne utánpótlás már rég lengetnék a fehérzászlót.Ha azokat kilőnék akkor a fronton már nem lenne semmi szembe,max kőbalta meg szakóca.
Elso korben zart civil forgalomban megy civil kamionokon az aru.
Lattam lovegeket ponyva alatt.
Masodsorban egyenkent 2e km rol lehetlen cirkaloraketakkal minden hummert,m113 at es onjaro loveget kiloni.Altalaban civil raktarbazisok ha a feldreites raakad megkinaljak.
A front mogott szoktak apritani a cuccokat a lancetekkel felszerelt egysegek,kulonosen a kackad tuzer dandar.
Sok videot tesznek fe.
A gond hogy a hideghaboru alatt az amcsik 4-500 megfigyelomuholdat tettek fel ukrajna fole a szu. Miatt addig a szu. sajat mag helyett az amcsik fole tette a sajat muholdjait.
Tavaly oktoberre korrigaltak kicsit,minimum 10db ment fel a rosszkozmosz jovoltabol.
Javult is a tuzersegi pontossag.
De igazabol pont a tuzerseg ami daral le mindent IS.

http://youtu.be/xi5vTkUVXik
Gondolom nem akarják vagtában többirányban leterhelni a katonaságukat.
Akkor végképp nem értem miért nem lövik ki a picsába.
Vagy a jobboldalára. De nem kell több!
Nato hivatalosan nem lehet ott. Ha ott van kilőhető. Csak nato ország megtámadása okoz zavart az eröben
Én arra tudok csak gondolni hogy ezt NATO katonák szállítják és azt ugye nem nagyon szabad kilőni.Azt kizártnak tartom hogy ne tudnák hol és mikor történnek ezek a szállítások
ezen már én is gondolkoztam(kezeit széttáró) Ilyen szar a felderítés? Eleve a vasutat mindennap lőném rakétával, hogy ne lehessen azon szállítani így nem maradna más csak a közúti és légi szállítás de tuti azt is eliminálnám(kezeit széttáró) Bár ha ez ilyen eccerű lenne a ruszkik is csinálnák(gondolkodós)
Te vagy ilyen nagy háborús.Azt mond már meg hogy ezeket az ukránoknak szállított motyókat miért nem lövik ki az oroszok ukrán földön?
mindent is 😂
fontos felhívás romániai utazóknak akinek véletlen nemesfém implantátuma van testébe ne hagyja el gépjárművét egy esetleges négyes defektnél se 😂 higgadtan guruljon tovább
A romanok mar a romanokat is kilopjak romaniabol nem csak a dizelt az amcsi bazisrol?
Még a románok se akarnak románok lenni 😂 😂 😂
Pipi sztornó ne tanulj románul
https://www.elemi.hu/ket-szeke...
Biztos ami biztos, sorban egymás után.
És a végén bele is kéne lőni.
Legyen kotel vagy villamosszek,dosztmindegy.
Nem túl humánus az nekik?
Vegleges halbuntetes,mehet az inyekcio.
Faszt kell jogaszkodni.
A büntetés és a végrehajtás nem egy és ugyanaz.Olyan ez mint a többszörös életfogytiglan.Bármi bármennyi lehet a büntetése,azt a haláláig tölti.
Ja, majd akkor meghatározom, hogy mennyit kell tenni ahhoz, hogy az ilyen kapjon napi májkrémes kenyeret meg a többit.
Mindig a jogok...
Mindig a jogok...
Mindig a jogok...
Mindig a jogok...
Mindig a jogok...
Mindig a jogok...
Mindig a jogok...
Mindig a jogok...
Mindig a jogok...
Mindig a jogok...
Mindig a jogok...
Mindig a jogok...
Mindig a jogok...
Hol a kötelesség?
ez a lényeg, most csak az nem kap semmit aki dolgozik, azt csak szopatják
meg kell határozni egy minimumot aki elég a napi májkrémes kenyérre meg a 15 fokos fűtésre aztán akinek ez nem elég az dolgozzon
Ketszeres halalbuntetes?
Most is így van, de nem kell több buzi az ingyenélők baloldalára.
Ja, csak addig ki kell tartani a 800 ezer rokit, a millió alkeszt, a drogosokat, a cigányokat, a 3 éves gyed-gyest, az ingyen tankönyvet, a TB potyautasokat, a belterjeseket, stb.
Miért, most hogy van? Az egyik oldalon a retkek, semmirekellők vannak, a másik oldalon meg mi. Ezen hogy szeretnél gondolkozni?
ez azért nem ilyen egyszerű
alapból meg az áfa vissza, meg a jövedéki adó, plusz a boltokból származó adó
átlagban már legalább egy harmada visszakerül az államhoz
plusz a sok mindenféle jogtalanul felvett juttatás ezáltal megszűnne
pl az alkeszok nyugdíja, cigók segélye meg a többi ilyen mindenféle extra faszság
igazság szerint nem lenne a helyzet sokkal rosszabb, és jelentősen felpörgetné a gazdaságot
az egészben az a hiba hogy ha nyakig áll az ország a szarban akkor nem tudja kihúzni addig amíg a gazdaságélénkítő hatása érezhető lenne
Aha.

kell egy füzet. A bal oldali lapokra azt írjuk, aki szeretné az ingyen pénzt, a jobb oldalára meg azokat, akik ezt finanszíroznák. Ha a két lista egyforma, akkor elgondolkodhatunk a dolgon. De ha nem...