Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Te.. ne agggyyyyáááá má neki tippeket, mert sok lesz a garanciális ki kell jönni a létrával tétel...
Én nem tennék ilyet.....
Sztem nem,már próbáltunk ilyet de nem jött be......

Padolni kell,hogy tökéletes legyen....
Pityu83,

Ha a motorod belül is pontosan ugyanúgy működik, mint amiről a kipufogó és a PC van, akkor elég.
Ha veszek egy használt power commandert mondjuk azzal a kipufogóval amihez állították akkor elég csak összedugni a motoron a csatlakozókat és már jó is?
Én is értem csak nem midig szeretem......

Szólok a srácoknak,hogy egy online-t tegyenek a kicsibe is ahol papír van tekercsben......
IceHawk,

Jó van... értem én a tréfát...

Nem is melékszem, miért is hívtál?! Mit kell intéznem?!
Persze mert a macerás Ágo, visszakapja az ügyfelek jópofa viccelődését......

Rángat gázállásnál,600/750,......

Az élet ilyen,amit anya kért még meg sem csináltuk....
IceHawk,

te... elvették a monitorom, a kábelem, kellett elmenni létráért, kellett elmenni csatlakozóért, aztán optikáért, aztán jött a LAKBÉÉÉÉR...
Most ott tartunk, hegy elkezdődött a meló...
Mi van,már monitorod sincs?
Ago

Jó a kép már?
Néztem online jóóóóóóóó,működik.......
meg a környezetvédelmi tíltást?!

Z750/Z1000-ben?!
Hát, hogy kivegye a végsebesség tiltást.
Typalko,

Ez egy "sima" fokozatkijelző. De mit szeretnél, mit tudjon még?!
Szia AGO!

http://www.agomotors.hu/websho...
Ez a kijelző tud még valami extra dolgot is,
vagy csak egy sima fokozatkijelző ?

Köszönöm.
Czimby,

Szerintem meg húzd neki a gázt....
Szia AGO!

Megcsináltam az injektorok tisztítását, volt egy kis piszok bennük de épphogy csak elszínezte a folyadékot.

Utána kipróbáltam őket, vissza a benzinhídba bekötve, de nem raktam fel a szívósorra, hanem kifordítottam oldalra így indítózáskor látthattam, hogy porlasztanak.
Először az összes spriccelt egyet majd szépen felváltva ütemenként.
Én úgy láttam mind a 4 jól porlaszt, és egyforma erővel.
Nyitva sem maradt egyik sem mert nem szivárgott benzin akkor sem ha csak ráadtam a gyujtást.

Leellenőriztem az üzemanyag pumpát is, megvan a 10s alatti min 1,7dl sőt inkább 2 fölött szállít.

Ezek szerint máshol kell keresnem a bajt.

Egyébként az alapjárat csavarral utánaállítva, szépen jár meg minden, de zavar a tudat, hogy valami nem f*sza...

Mentem próbakört is nem venni észre semmi rendelleneset.
Megfogadom a tanácsod így fogok tenni!
Czimby,

Én ha már kiszerelem, inkább spec, arra való folyadékba tenném.
Bemész a Tescoba és az autós soron van injektor tisztító folyadék, amit benyához kell keverni. STP vagy WINS. Ha jól emlékszem lila a műanyag flakon színe
Köszi a gyors választ!

Remélem egy tisztítás rend beteszi a dolgokat.
Injektortisztító nin éppen idehaza, de ha jól emlékszem kerozint olvastam egyszer egyiknek a címkéjén mint fő összetevő, az meg faszéngyújtó néven itt áll a garázsban.
De gondolom petróleum is megteszi.

Az elemes próbától, gondolom nem lehet baja, csak 1-1 pilantra hozzáérintem, hogy kattog-e ha jól sejtem.
Czimby,

Eléggé sanszos az injektor...
Szedd ki mindet - legalábbis én ezt csinálnám -, 9V-os elemmel lehet már kapcsoltatni és akkor hallod hogy dolgozik-e.
Ha igen, akkor mindent beledobnám egy kis edénybe és öntenék bele injektor tisztítot és áztattnám kicsit.
GIpro tuti nem zavar(hat) bele.

Rálehetne még dugni egy diagnosztikát, hoyg mit mutatnak az érzékelők, de ha a 2. hengeredet igy látod, hogy ott a gond, akkor valszeg ott a gond...

Elég sok a gond a szar benzinek miatt mostanában.

4 lukas injektorból van itt egy szett.
Szia AGO!

2005 GSXR 600 az mocimmal lenne valami bib.
Az alapjárat egyik napról a másikra leesett 1200-ról 900 körülire.

Gondoltam megnézem a gyertyákat és a 2-es hengerben benzinnedves volt míg a többi száraz.
Lehet, hogy nyitva marad az az injektorom?
Hang alapján nem háromhengerezik a motor.
Leellenőriztem a STVA rendszert is jól működik, a gátállás is jól van belőve. Kikötöttem a Giprot is hátha az zavar be de nem.
A beszívott levegő nyomás, és hőmérséklet szenzorokat lehúzogattam egyesével de nem változott semmi.

Mit nézzek meg szerinted?
Jó lenne ha a szezon elejére menne a moci.
Sziasztok!

Van egy eladó powercommander III. USB-m. Kawasaki zx6r-en volt a 05-06 évjáratun. Olcsón megszámítom ha valakit érdekel.
Kihagyhatatlan vétel.....

http://www.kepesmotor.hu/elekt...
Rendben akkor ma bemegyek hozzád!