Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az biztos, mivel a Bátszié az Zsír!
De az nem ddt500 Edition!
Typalko,

Egy motor teljesítményét "főként" az határozza meg, hogy hogyan kapja az üzemanyagot, illetve a gyújtás hol dolgozik - ha elektronikailag nézzük csak.

Az, hogy a Z750 ugyanúgy kezeli az injektorokat meg a gyújtást, mint a Z1000, hát nem vagyok benne biztos (főleg az injektorokat).
Meg hát az sem biztos, hogy a gyújtás jeladója "azonos".

Az meg általánosságban sosem értem, hogy miért jó egy jobban pörgő elektronika egy motorra, ami tovább elengedi a tiltási fordulatot egy olyan motorba, aminek a teljesítménye is és a nyomatéka is már nagy mértékben csökken abban a fordulatszámi tartományban. Arról nem is beszélve, hogy a blokknak sem tesz jót.
De végül is a te motorod, azt csinálsz vele amit akarsz.
55-ért 2012-est, "zsír újban" bt 016-ost párban vettem Augusztusban Bátszitól!l
És ezért nem árulom 60-ért.
Nem lesz fiatalabb. 2 éve 15-28 fok között árnyékban áll. A Hungaroringre én se mennék vele de utcán elkoptatnám. Ha mennék utcán.
Kicsit öreg, már mint a gumi!
Jó. Szerintem 2008-ak. A motor is akkori.
Még nézd már meg a gyártási idejüket is?
Délutánra megtudom.
Szia Tibi!
Megnézted a BT 016 méretét?
Ha a felrobbanás károsodásnak számít. A Z750 egy ezressel többet forog. Ezt nehezen fogják tűrni a Z1000 szeleprugói, hajtókarjai.
Úgy értem ha a 750-ét raknám bele, akkor történne valami változás a motor teljesítményében?
(Csökkenés, vagy növekedés, vagy ugyanaz maradna)
Esetleg károsodhat a motor?
Hát én is gondoltam rá, de nincs 3e Km se a gyertyákban mindenesetre egy próbát megér. De mint mondtam nincs 3henger hangja. Viszont meg fogom próbálni.
Pálesz,

Nem akarlak most zavarni, mert lehet alszol.., de akkor majd holnap.
Nem a tömítések, más...
Ago!
Kerestél ma, csak nem voltam telefonközelben! A tömítések érkeznek ha amiatt, ha nem akkor csörgess + ha fontos
Typalko,

Öszinte leszek. Qrvára nem értem mit is szeretnél.

Leírnád esetleg?!
Bocs, hogy belevau... nem lehet egy egyszerű gyertya hiba?
Mármint, hogy ne vegye el a gyújtást a két középső hengernél.
(Mármint ha jól tudom)
Remélem most jól fogalmaztam.
Typalko,

Milyen tíltást szeretnél módosítani?!
Mert nagyon nincs benne...
Áhá, köszi

Vajon a Z750 és az Z1000 ECU között van különbség?
Mivel lehet módosítani a tiltást ?
Hát elvileg a sorrend ugyanaz: szív, sűrít, durran, kipufog. Mit akarsz még hogy kéne működnie?
Typalko,

Ha megnézed az általad küldött linket, akkor az OK, hogy az kiiktatja a környezetvédelmi tíltást is, de ha elolvasod, milyen motorokba jó/működik, akkor láthatod, hogy a Te motorod (Z1000) nincs benne felsorolva!
Bocs, én baromira nem nem értek hozzá,
fogalmam sincs mit csinál ez.
Itt olvastam valamit róla:
(Vagy ez nem az? )

http://www.motostyling.hu/webs...
Ééééééééééééééééén neeeeeeeeeeeeeeeemmmmmmm, nem vagyok olyan..........

De te sem..............