Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Majd ha újra járok felétek, előtte felhívlak. Már többször írtam emailt neked, telefonszámot, címet kérve, de mindig késve több nap elteltével válaszoltál! Ha hirdet valaki valamit a neten akkor naponta, de legalább kétnaponta illik megnézni a leveleket.
Tudja valaki milyen árat érnek, képviselnek itthon a puch DS 50-ek? Miért keresik olyan sokan ezt a típust is a hirdetési oldalakon?
Normális vagy?
Ok, írtam email-t.
a bontóban maradt még pár apróság a barna ktm-hez... ha kell szólj.
ha tudnád hogy miért. mert hiánycikkévé vált a puch és a ktm meg a sachs motorokból. és kint meg ezeket marhára keresik....
és a magyar nepper meg azt hiszi hogy ebből meggazdagszik. nagyon téved.... csak kisebb haszont keres meg vele. De nekem meg van itthon legalább 6-7 ktm cometem- abból a fele meg össze kell rakni.
és még 6-7 db puch blokkom ami mindegyik 4 sebességes. :P
persze nem eladók. Csak a komoly vevőt megfontolom.
Ennyi nepper mint ebben a topikban az egész sportmotoron nincs
Kár ezért a gépért. Ha nem vettem volna egy hasonlót a Brumótól, akkor érdekelne. Sajna ez csak 3 lovas négy sebességes és egy gyári Simson is simán lenyomja. Idővel értékes lesz ez is, kérdés, mikor? Még eladó...
hali ha megvan még a laverda? és mennyit engedsz a feléből?
Aryen irtam emailt kérlek reagálj rá amugy a laverda még mindíg eladó válaszolni emailban válaszolok hammerl_kristof@freemail.hu
tudom tudom. csak az baj hogy sok a lejmolós nepper. lehet hogy inkább megcsinálom gyárira. és kiviszem osztrákokhoz, vagy megy a kertigépre :P
Varázsszó a GYÜJTŐNEK! Szerinte ez egyenértékű a hülyével!
Akkor tényleg megéri!
Kiváncsiságból én is felhívtam és valóban elírta véletlenül az összeget. Így már nem is olyan rossz ajánlat.
Dobd ki ezt a karburátort. Nem valami jó szerintem.
pedig 140-et akkor is megér..http://olx.hu/hirdetes/ktm-segedmotor-ID36Ovj.html#52588c7039
ez se semmi árképzés.. http://olx.hu/hirdetes/eladnam-gyari-allapotu-zundapp-segedmotor-kerekparom-ID35nFT.html#5899e96da0
Csak 140.000.-ft, ami azért egy kissé reálisabb! Egyébként eléggé egybenlévőnek látszik!
No urak, itt a nagy lehetőség! 1,4 millióért bárkinek lehet Ktm mss-e. 45km/h-t garantáltan viszi...
Az a gond hogy hiába húzom neki a szívatót akkor se indul. Szikra van de olyan mind ha nem is adna neki több benzint a szívató. Kicsavarom a gyertyát jó pár rúgás után és még szinte száraz. Majd még szétszedem még egyszer aztán megpróbálok valamit ügyködni vele. De addig is várom az ötleteket.
már 4. hete van fent kb. brumm-brumm http://olx.hu/hirdetes/ktm-comet-puch-most-olcsobb-1-hetig-aztan-leveszem-ID2Ylib.html#2f92ec2af9
Dúsító, vagy másnéven szivató viszont igen. Gáz nélkül, csak azt húzd rá és menni fog...
Ezen a karbin sajnos nincs úsztató gomb.
Itt egy kép, ilyen karbi van rajta.
Úgy indítsd be hogy a karbin van egy "úsztató" gomb. Azt addig tartod nyomva ameddig ki nem jön benzin a karburátorból. Akkor elvileg kell indulnia.
Sziasztok.
Kaptam egy Puch X 50-4-es motor szétszedve a váz nagyjából egybe volt na de a blokk az teljesen szét volt szedve. Kicseréltem mindent csapágyra és kapott új szimeringeket is. De az az egy gond van most vele hogy hidegen nagyon nehéz vagy be se lehet indítani csak ha teszek egy kis benzint a hengerbe. Egy bing 15-ös karbi van rajta. Ha már egyszer beindul akkor utána szépen megy, erő is van benne. Esetleg a szívatóval lehet gond vagy a tű nem ad elég benzint neki? Minden infó érdekel róla.
Előre is köszönöm.