Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mivel nekem is van itthon vagy 3 belőle.
Akkor erről lecsúsztam. :P
Küldtem e-mailt!
Van.
Üdv!

Nincs valakinek egy ilyen kormánya eladó?
Aryen megkaptad az utolsó levelemet?
tudom tudom. de a formailága miatt megtetszett.....
Az egy RS40 volt nem a 8.5 lovas Cup replica ahogyan emlékszem.
nekem hiányzik a sachs cup replica... :(
ami eladtam anno és már bánomhogy nem kellett volna...
KTM nekem nem kell azt a hármat is sikerült eladnom elvitte egy srác Esztergomba. Maradtak a cup replikák.
Miért, az amit ti csináltok hogy 6 féle névvel kerestek minden megyében legalább 1 hirdetéssel igen? csak telefonszámot kell megnézni, és kapásbol megvanki adta fel a hirdetést.
Tényleg volt ilyen is. Inkább a te gyűjteményedbe illik bele. Nekem kissé sportos a testhelyzet rajta.
Ilyesmit megvárni azért nem szép dolog szerintem....
Volt ilyen morini blokkal is az sokkal ritkább.
Megvárod ameddig meghal az öreg aztán megveszed hugyér szarért ahogy te mondtad.:D
Milyen szerencse hogy épp nálam is van egy, ugye Ricsi?Kerülnek ujra elő a motorok,2 Hercules Kx-5 öt sikerült már vennem idén.
Legtöbbet motorkereső hirdetést csak egy testvérpár adja fel, és már rengeteg motort felvásároltak olyanoktól akiknek gőzük sincs mit adtak el.Én konkrétan magamnak veszem őket, de nem is hirdetem hogy keresek, tudom kinek van és kivárom mig eladja.
Fura ez a gép, a berugó meg a kipufogó jobb-oldalon... eredetileg sachs blokk volt benne. Ez nem az.
http://olx.hu/hirdetes/ktm-rsv...

Vegyél ilyet. 169 darab készült belőle összesen.
Zündapp ks50 a Képesmotoron. (Szerintem gtl)
Szerintem is van...
Azt gondoltam, de biztosan van egy pár ember innen is!? :-)
Erre csak az tud válaszolni, aki adott fel ilyen hirdetést.
Én arra lennék leginkább kíváncsi, hogy azokra a hirdetésekre hányan írnak amik arról szólnak, hogy ilyen meg olyan típusú motorokat keresek? Bármilyen típusú régi motorokat keresek? Tudna erről valaki írni valamit? Tele van már a net ilyen hirdetésekkel, de hogy van e értelmük. Írnak e rájuk?
veszprém környéki nepperek,februárban lehet szavazni!
Harmadik alkalommal sikerült olyan helyen járnom, ahol igen tekintélyes gyűjteményt láthattam. Nepper, vagy gyűjtő az illető? Szerintem tök mindegy. Rossz a kérdés felvetése. Mivel ezek a járgányok mind külföldön készültek, nem tekinthetők nemzeti kincsnek, mint egy Danúvia, vagy Panni robogó. Tudomásul kell venni, hogy a németek, osztrákok, hollandok stb., irreális pénzt adnak a hiányos motorokért is. Hülye az, aki ezt nem használja ki. Persze erre nem mindenki alkalmas, sajna én sem. Megélni ebből hosszútávon úgy sem lehet, mert a felhozatal esetleges, ráadásul egy ígéretes példányra többen is rástartolnak ( mint pl. a múlt heti Cobra ). A készletek lassan kimerülnek, egyre kevesebb az eladó gép.
Lehet, hogy nincs igazam. Ti hogy látjátok?