Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Amikor mások a trabantot Hajtották én akkor is 525-ös BMW-t vezettem már 97-ben is. Amíg lószar van addig verebek is lesznek.
Az egyik ismerősnek eladó 8 db. pukk nemsoká felteszi ide őket, aztán kezdődhet a felújítás és a csoda várása, Hogy majd a német sokat ad érte
Pillangószelepes, vagy mi a bánat ez?
Józsi! 68 éve ébren vagyok!
Főleg ha kevés van belőle!(2t német)
Hát, ezen az oldalon néhányan inkább a német gépeket választanánk, pl. Kreidler rs,vagy Hercules Ultra rs, esetleg Zündapp ks...stb. Ja és a nepperek is inkább azokat vadásszák.
Hungarisztánban is el tudod adni 250-300,000Ft között, de akkor nagyon szépnek kell lennie. Szerintem nagyon keveset árulnak belőle, és kifejezetten jó motorok, főleg egy 2t német motorhoz képest.
Értem. Nekem a design nem jön be. Műszakilag biztosan korrkekt. Egy két Japán gép fazonja tetszik, a Yamaha rd 50, még drótküllős változatban, ja meg a Dream...
Nem azt írtam, hogy konkrétan megveszem a motorodat, hanem hogy elmennék megnézni, aztán ki tudja. De mivel nem válaszoltál sosem időben csak késve, ezért nem tudtam elmenni hozzád. Azóta több motor vásárlásán túl vagyok, tehát most annyira nem érdekel. Majd valamikor, ha esetleg meg lesz még.Ha elviszik akkor így jártam. Nem fogom elpityeregni magam. Nem rajtam múlott!
Nem szabadulnak tőle szerintem, csak szükségük van a pénzre és elvileg jó áron el lehet adni őket, na persze nem itthon! Egyébként nagyon pofás gépek, szép a hangjuk és jól is mennek. Én is vennék egyet, de csakis jól egyben lévőt, nem hiányosat, sérültet.
Már megint, ss50 eladó. Árulja el végre valaki, miért szabadul tőle mindenki!
Szép az a Yamaha festés

Nos urak alkalmi lehetőség. Eladó Honda Dax és 2 db. SS50 egyben. Az egyik SS50 Hiányos, a másikon az indexek is rajta vannak. Egyben 240,000Ft
Alku és csere nem érdekel, alkatrészt nem adok el. Esetleg külön -külön is eladóak a motorok.
látom te még nem ébredtél fel,csak álmodsz:)
Jó reggelt!
KTM Ponny vagy puch M50 VS50 kilométeróra teljessen működő állapotban eladó! Fertőszentmiklóson van..5000Ft tel:308599921
Hivj de mondmeg hogy kell e a motor mert ha elviszi esetleg más nemtudok mit tenni de ne három hónap mulva járj erre ha lehetséges. Üdv
Tényleg, valóban az! Köszönöm a segítséget!
olyan mint a ktm ponny lenne, de nem látszik a képből a pontos mérete.... :S
Ugyan az, mint a simson. Nézd meg a mobile árait és rájössz. Persze magyartól nem fog a német motort vásárolni...
Autóban is akad pár keresett roncs pl a fiat 500, T1-es transporter.
Persze, van sisak, meg minden más! Az egyik srác hat a másik nyolc éves. Tavaly csak arra maradt idő, hogy sztenderden állva gyakorolják a gáz kuplung és sebváltó kezelését. A gurulás a tavaszra marad!
Így hagynám ! Ha rámer ülni Góóó! (2 fiam van) Én is hagytam menjenek!
Hátulra elég lett volna egy fix megoldás, de így is jó. Gondolom az üléspozíció miatt lett ilyen. Bukósisak, térdvédő, kesztyű, csizma sem ártana. Nekem egy kis honda humming volt erre a célra. 5-6 évesek voltak a kölykök, amikor tanítani kezdtem őket. Persze végig spuriztam mellettük, a nyelvem kilógott...
Tudja valaki esetleg, hogy ezek milyen motor kerekei lehetnek?
Üdv urak!Ősszel elkészült fiam tanuló motorja, egy kissé átalakított Romet Kadet. Szívesen vennék némi "építő jellegű kritikát"!
Általában nem kedvelem az átépítéseket, de ez pofás.