Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Fórumon nem kapok választ,hogy mégis mit vegyek..Erdőzésre,túrázásra vennék quadot.Azt mondják,hogy vegyek 450-est de abból is melyiket? YFZ tetszik a legjobban meg a raptor 700. Ki melyiket mondaná? Köszönöm előre is! Hátha másoknak is segítség lehet ez a galéria.
Ezek közül: TRX450,LTR450,YFZ450,raptor700,polaris predator 500
Üdv. Az aproban hirdetett ktm qvadrol tud valaki valamit ktm xc525/540? Esetleg milyen allapotu ismeri e valaki?
SZiasztok. Eladó lenne 8 gumim felnikkel együtt. Újak. 1 pár első; 1 pár hátsó; 4 db egyforma(homok gumis).
Sziasztok, kezdo vagyok meg a quados temaban.Fel automata quadom van,mikor teljesen visszaengedem a gazt egybol, lovesek hallatszanak a motorbol.Ezek a "lovesek" nem a kiufogobol kene hallatszodjanak?
Sziasztok!
Kezdő vagyok még ebben a quad témában, de 2 héttel ezelőtt kipróbáltam egy Honda TRX250-es gépet és nagyon beleszerettem. A véleményetekre lennék kíváncsi, hogy egy Honda TRX250 vagy egy TRX400 a jobb egy kezdőnek, mint én. Félek, hogy a 250-est hamar megunnám és valami komolyabbat szeretnék. A 400-as azért lenne jobb, mert 17 éves vagyok és azt nem "nőném" ki. Alapvetően földutakon, erdőkben és néha pályán szeretném használni.
Előre is köszönöm a segítséget!
Sziasztok.

Valakinél,esetleg elfekvőben 10x5 colos 144 osztókörű felni??
Érdekelne árajánlattal

Köszönöm
szia tudtál trükközni a belt lámpával valamit? nekem is ilyen gondom van?????
szia tudtál trükközni a belt lámpával valamit? nekem is ilyen gondom van?????
Szia!

Rendben, megnézem, köszönöm a gyors választ! :)

Tamás
Szia,

szerintem 2 col nem okozhat problémát. Ha nem ér hozzá semmihez akkor simán jó, a szélesebb gumi, amúgy is pengébb. De ez csak az én véleményem.
Üdv!

Kis segítségre lenne szükségem gumi kiválasztásában.
Van egy Suzuki Ozark 250-esem, és szeretnék vásárolni rá gumit.
A problémám az, hogy a hátsú gumi elvileg ilyen méretű kellene legyen:

22x10-9

de a gumit amit kinéztem csak ebben a méretben van: 22x12-9, probléma lehet, hogy a gumi 5cm-el szélesebb?

Előre is köszönöm a segítséget!
Üdv!! SOS van nekem egy Polaris 525 ös quadom gyárilag KTM blokkos és az a kérdésem hogy akumlátor nélkül be indul tolásra?? mert olyan problémám adódót hogy amikor jár le veszem az aksiról a pozitív vezetéket és a quad le áll nem kéne járnia tovább töltésről????? előre is köszönöm a értelmes válaszokat
Sziasztok!
Keresek eladó TRX450 vagy yfz450 esetleg Llr450-et.
Szia!
Vannak még Raptor 660 motorblokk alkatrészed? Komplett kuplung, olajpumpa, hengerfej, főtengely?
Sziasztok 12colos hátsó felnit keresek sár gumival .Valakinek esetleg?
Sziasztok!

LTR 450-hez keresnék jobb első csonkállványt. Valakinek?

üdv,
Eladó led munkalámpák!
Kör:27w szúró 6500ft/db
Kocka:18w terítő 8000ft/db
Tel:06205307800
Üdv a felnik megvannak még ?
Nagyon köszönöm a válaszod! :)
Azóta nézegettem tovább ezeket a típusú gépeket.
Ahogyan olvasgattam, úgy döntöttem, hogy nagyon erős kezdés lenne ez a 700-assal.
Inkább lehet, 350-es, vagy maximum 450-es erőműben válogatok :D

Igyekszem továbbra is vigyázni.
Szia colos2!

A 700-as Raptor sztem az egyik legjobb sportquad, erőben biztos nem lesz hiányérzeted. Bár én inkább az ATV terén vagyok otthon.
Muszáj vagyok azt mondani, hogy ne a legbrutálisabbal kezdj el megtanulni quadozni, mert érhetnek csúnya meglepetések!
Bár én is a nulláról rögtön 850-est vettem de az enyém túragép, s nem annyira robbanékony a tömege miatt.

"Nagyon óvatos, nem agresszív motoros típusú vagyok."
Vigyázz, könnyen megváltozhat... Csak óvatosan :)
Sziasztok!
Lenne néhány kérdésem quad választással kapcsolatban.
Kezdő vagyok még a quadozásban.
Quad vásárlás előtt állok.
Nagyon megtetszettek a Yahaha "Raptorjai".
Nézegettem, hogy melyik mennyire erős, és egyforma erőben vannak a 350-től 700-ig.
A nyomatékban is csak ~15Nm eltérés van a modellek között.
Engem az XT blokkal szerelt 700-as fogott meg nagyon.
(48Hp-55Nm)
Jó választás lehet? O.o
Nagyon óvatos, nem agresszív motoros típusú vagyok.
Kérlek, segítsetek! :)
Üdvözlettel: Dékány R.
Üdv Mindenki!
Eladó a képen látott 4 fűzött Quad kerék.
20x7 - 8 Elsők
18x9.5 - 8 Hátsók
Első gumik cserések.
A szett csak egyben eladó! Külön Nem !
Csere nem!
Fix 25 e FT
Továbbá Axo Páncél és Alpinestars Mez is eladó!
Felnőtt méret, állítható pántokkal.
Hibátlanok. A mez és a páncél csak együtt eladó, 17 e FT.
szia.megvannak mèg a 8 as quad gumik?ès hogy az ára menyi lenne?köszi
Sziasztok. Yamaha hátsó kerékagy csillagra lenne szükségem 2dbra. Valaki bont?
Köszi de nem. Eladni szeretném.