Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Reméljük több szerencséd lesz vele, mint az előző kettővel
Nem eszek nem iszok vagy 3hónapig és megveszem vagy az új Arait vagy az x spirit lll-at!
Meglátom!Egy "szakember" nemrégiben tette tönkre a kb 2xfelvett Shoei Gt-Air sisakomat!Letépte az alját!Ilyen volt!És a japán sisaknak nincsen párja(szerintem)!HJC az soha nem lesz Shoei!
Miért nem javíttatod egy airbrush szakival?
Nemsokára töltök képet a hibáról!
Sziasztok!Ha valakit érdekel eladó Hjc Rpha 11-es M-es sisakom hibával!A hétvégi motorozás alkalmával sikerült az orr alatti részét a lábtartóra ejteni és lepattant a festék!2hete vettem!800km van a sisakban!
A kép lemaradt.
Sziasztok! Eladó mérethiba miatt egí Spidi STR-2 női kesztyű. 15.000 Ft.
Eladó egy eredeti megkimelt allapotu 39-es, minimális kopás a talpon, mondhatni tökéletes talpú, és sarkú Kentucky wesko motoros csizma! Anyaga tiszta bőr, eredeti... ajándék aron!
Külső sérülés, vágás, karc mentes!
Irányára: 16 ezere ami alkudhato, normál keretek között! Postázás vállalok, eloreutalas utan!
Sziasztok!

Dainese nadrágon belül hordandó csizmával kapcsolatban van valakinek tapasztalata?
Állítólag nem rendelkezik egy ilyen csizma sem kevesebb védelemmel, mint egy hagyományos, sípcsontvédős motoros csizma, mert a Dainese in boot-os nadrágokban magukban van a protektor.

Ha a kinézetet vesszük alapul, akkor so-so. Nem rossz, de kicsit egyelőre fura.
A motoros cuccok optikai vonalvezetésére kiváló példa az Alpinestars Orbiter típusa, ami brutál jó cucc és képeken marha jól mutat, de fölvéve hóembert csinál a legkockábbakból is:)
Na igen, jól láttad, tényleg picit rövid karban. Ez pedig tökéletesen rávilágít arra, amit már Zoli32 fórumtárs is említett, hogy nevezetesen nagyon nehéz olyan testalkattal rendelkezni, hogy egy motoros bőrruha mindenhol jól álljon.

Természetesen nem esküvői ruháról van szó, így valahol egy szinten túl nem érdemes agyalni a dolgon, mert vagy alul lesz bő, vagy felül szűk, de azért én mégis kicsit úgy próbálok a dologhoz állni, hogy ha már egyszer ekkora összeget ad ki az ember egy cuccért, akkor nem érdemes elkapkodni azzal, hogy rendelek egyet saccra, mindegy, csak minél olcsóbb legyen, aztán majd áll valahogy.

Én a magam részéről elvárom, hogy egy 300 ezres ruha úgy álljon, ahogy szeretném és olyan színösszeállítása legyen, ami tetszik.
(és rohadt sokat számít a ruha grafikája és színei is abban, hogy hogy fog állni, mert próbáltam tegnap egy 250 ezres full fekete, vonalak, meg minden csicsa nélküli Rev'it nadrág-dzseki kombót is és olyan voltam benne, mint egy hóember, de a Shox-os ruhákban is hasonló volt a feeling legutóbb.
Ezzel szemben a Dainese meg egyrészt úgy is van szabva, nem mellesleg olyan színösszeállítással rendelkezik, ami optikailag nagyon-nagyon sokat segít abban, hogy ne hóembernek nézzünk ki benne. (persze egy kolléga nem is olyan rég föltette az új Spyke ruháját a galériába és csak egy szóval említettem, hogy divatos a színe, már arra is felhördültek sokan. Az ilyen illetők nyugodtan vehetnek ruhát saccra a jófogáson, van cegy rakás '90-es évekbeli kifakult, szétizzadt, szétnyúlt darab potom áron, de a magam részéről úgy gondolom, hogy igenis legyen az ember maximalista:)
Ha másért nem, hát max. azért, hogy ha majd 70 évesen az unokáknak legyen mit mutogatni:)
Majom te vagy, elég csak megnézni a képed! GP Pilot vagyok és van több motorom is, olvass adatlapot!
Döntsd el te, egy motortalan majom vagy, vagy egy motoros majom akivel Leone találkozott és úgy be volt fosva, hogy el se merte mondani, hogy ő te vagy Egyik jobb, mint a másik
Ja és igen te vagy az ostoba! Tipikus millenium generációs vagy....
Már meg motortalan vagyok? Döntsétek már el!
Persze, én vagyok az ostoba, nem te akiről már egyértelműen kiderült, hogy egy kis motortalan, beszari, majom
Igen, nagyon ijesztő tud lenni, amikor egy duciman a ratyi motorját tolja mert nem indul be.
Az előző motorodban volt rózsaszín te szerencsétlen csíra ostoba kretén.
Semmi érdekes eddig Krisztián voltam a a fotós, most meg Zoltán a pörköltes. Kíváncsi vagyok 3 hónap múlva megint ki leszek.
Csak Ratyi Pilot állítólagos motorjának valós tulajdonosának a facebook profilképén egy adag pörkölttel pózol Persze lehet, hogy ő tényleg ez a majom, de akkor meg be volt fosva rendesen mikor Leoneval találkozott
Nekem semmi, de ha vki az én ruhámat ratyisnak tartja és mellette a citromsárga motorja van, ott van gond. Persze nekem amúgy egyik sem ratyis, ahhoz rózsaszínnek kell lennie vmiben
Neked szakadt ki a ruhád, mert úgy bedurrantottál az eséstől.
GP Pilot vagyok! Elég ratyis a ruhás, a sisakod meg főleg csíra....
6cm, legyünk pontosak! Kiülök, nem terpesztek!
Lemaradtam errol a porkoltes sztorirol.
Mi a baj a citromsargaval? Nekem is olyan szinu a motorom
Min, a biciklijén? Vagy ha esetleg ő a GPörköltös Pilot, akkor meg egy beszari kis majom, bár ezt eddig is tudtuk