Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ÚJSZERŰ
FELSŐ KATEGÓRIÁS
PRÉMIUM MINŐSÉGŰ
HJC RPHA 11 (2016)
BUKÓSISAK
S MÉRETBEN
KÉT PLEXIVEL
DOBOZÁBAN
PAPÍRJAIVAL

JANUÁRBAN VÁSÁROLT

ÚJ ÁRA JELENLEG IS 119.900

ÁR: MEGEGYEZÉS SZERINT

KÉPEKET EMAILBEN KÜLDÖK, MERT ITT NEM ENGEDI FELTÖLTENI!

xpinter.gaborx@gmail.com
Szevasztok!

4 év után pattanok vissza két kerékre, de mivel mindent eladtam ezért keresek az 56-os fejemre valami kupakot. Raid II-m volt, nagyon szerettem, illetve végigpróbáltam szinte mindent, és a Shoei-X-Lite-Schuberth trióból választanék. Sajnos az Arai nem klappol a búrámra. Ha volna valakinek valami jó ajánlata 60-70e pénz környékén (beragadt modellek, vagy alig használt darab) szívesen veszem. :) Túrás vonal érdekel első sorban, mivel most csak egy kisebb, 500ccm-es paripára kell.

Köszi! :)
Hjc.hu ☺
Ki melyik üzletet ajánlja motoros ruha vásárláshoz!
Sisak stb lehetőleg jó minőség és ár!
Nem csak belföld, bár a biker expert nem olcsóbb mint itthon neten a választék sem nagy azért lehet külföld is!
schubert sisak pl illetve jobb minőségű ruha mert a mug..... egy évet bírt pedig alig nyúztam!
köszönöm
Sziasztok!

XL 1-1 darab. 18.000 FIX = INGYENPOSTA =
Sziasztok!

XL 1-1 darab. 18.000 FIX = INGYENPOSTA =
Nekem is van egy xr1000 l-es méretben, ha érdekel képet küldök 65 ez is
Érdekelne, de sajna szerintem m-es kellene 58 cm körüli a fejméretem!
Van egy Shoei XR 1100 65.000.- S méret ( 55-56 ) cm
Sziasztok! Bukót szeretnék venni, valami 50-70 között gondolkozom egy normálisabbnak mondhatót szeretnék!

Én az AGV K3 SV-re gondoltam!
De nem tudom mi jöhetne még szóba! Ha van esetleg valakinek ilyen AGV bukója megköszönném ha írna mi a tapasztalata vele?!

Nem igazán volt még komoly normális bukóm így elég analfabéta vagyok mind a típus mind a méret terén aki tudna jó tanácsokkal ellátni illetve erről a bukóról írni vagy valami hasonló árfekvésűt javasolni megköszönném!
Akkor figyelni fogok.
Csak Shoei-t!. Suomy Ventura sisakom volt korábban, most XR1000 van. Nem lehet összehasonlítani a kettőt. A Shoei-m nem pinlockos,de a párát még hírből sem ismeri...Jó az ergonómia, nem szorít de mégis fogja a fejed, jó a szellőzés, és kitűnő a aerodinamikája.
Jövő héten megyek ki értük és remélem, hogy lesz minden méretből.
S-es lesz belőle?
Ha valaki buko vásárlásban gondolkodik és van egy kis türelme, jövő hét végére lesz pár darab x-lite 802r Brave sisak, vadi új, dobozában 75eFt-os áron, viszont csak a képen látható színben/FC-MOTO-nál 390juro/
Ezt láttam élőben!Gyönyörű!
5hétig vártam plexire!2016van!!!!
Akkor Neked egy gonddal kevesebb!
Szevasz Józsi! Én meg levettem azt eladtam. Majd ha lesz egy gyári fejidom jó áron arra majd lehet rácsapok.
Szia István! Én meg levágtam a tetejéből 4 és 6 centi között, mert az igazi az lenne, ha fölém nyúlna, de akkor meg attól félek, hogy vitorlát fog játszani, de a motorom nem vitorláshajó, és én nem vagyok matróz!!
Én is azt terveztem, h bemegyek és megveszem. Csakhogy nem tartanak ám mindent. Majd rendelésre. Persze így próbálni sem lehetett...
Nem kérlek pont ellenkezőleg írtam, állítsd lejjebb. Volt nekem is fent anno és ezután csendes lett a bukó.
Köszi, sajnos már lehető legmagasabbra állítottam. Akkor marad a füldugó.