Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kösz Pajti, korrekt vagy
Kistesóm is biztonságban mostmár! A Kupec kedves fórumtárstól tettem rá szert, nagyon ajánlom mindenkinek, végtelenül kedves, barátságos, minőségi dolgokat árul hihetetlenül jó árakon!
Sziasztok!

L postát állom! 3500
Csak N86...de az ára csábító
Széééép...!!!
N 104 nincs véletlen elfekvőben.....????
Profi sisak verhetetlen áron!!

http://www.kepesmotor.hu/zart_...
Eladó minőségi tárcsafékzárak, lakatok/ABUS, LUMA/, bomba áron!

http://forum.index.hu/Article/...

http://forum.index.hu/Article/...
Nem írtam, hogy síelős cuccban kell motorozni. Csupán megemlítettem, hogy egy motoros oldal egy motoros bolt által forgalmazott terméket ajánlott motorozáshoz... Ami valójában egy síkesztyű.
Akkor talán lehet, hogy léteznek többcélú kesztyűk is? Esetleg egy minőségi síkesztyű tudása hasonló, mint egy alsóbb kategóriás motoros kesztyűé? Nem szeretnék válaszolni, mindenki eldönti maga, hogy mit vesz, én is eldöntöttem (s ha ez megnyugtat, az összes motoros felszerelésem kizárólag motorozáshoz van tervezve - de már írtam, mi a véleményem).
a tesztmotoros tesztekkel ovatosan mert nem azert ajanlottak azt a sikesztyut mert olyan fasza, hanem mert ok forgalmazzak..( nem is ertem hogy a hozzaszolasod elejen leirtad hogy munkavedelmiben nem motorozunk akkor sielos cuccban miert...?)
Egy pár gumikesztyűvel tudod vízállóvá tenni,ha kicsi a kezed elég a 200 forintos sárga háztartási is.
Sziasztok!

18000 postával XL
Ja, kép lemaradt:
(Kis kiegészítés, alternatív megoldások: alapvetően nem vagyok híve annak, hogy a motoros ruhát mással helyettesítsük, pl. munkavédelmi ruhával, mert szerintem más követelményeknek kell megfelelniük, egy munkavédelmi ruhát nem biztos, hogy felkészítenek pl. arra, hogy az aszfalton csúszást kibírja. De úgy látom, hogy a motoros téli kesztyűk - a csúcskategórián kívül - nem igazán adnak sok pluszt védelem terén, jellemzően szövetből vannak, vagy csak részben készülnek bőrből, és mint említettem, a protektorozás általában kimerül egy kézhátvédőnél. Úgyhogy elgondolkodtató, hogy ebben az esetben nem járnánk-e jobban valami más jellegű kesztyűvel, vannak nagyon komoly, protektorral ellátott téli munkavédelmi kesztyűk, sőt, a tesztmotor.hu-n egy alapvetően síeléshez való kesztyűt ajánlottak téli motoros kesztyűnek: http://www.tesztmotor.hu//_124 És ezek jellemzően jóval olcsóbbak, mint a ránézésre ugyanolyan tudású motoros kesztyűk.
A másik megoldás még, amin gondolkodtam, hogy veszek egy belső thermo kesztyűt a nyári kesztyűm alá, így a hideg ellen is véd, és a teljes körű protektorozás is megmarad - egyedül a vízállóságnak lőttek, mivel a nyári kesztyűmön vannak perforált részek.)
Akkor gyorsan leírom a saját tapasztalatomat: Pár éve vettem Kawasaki téli kesztyűt, olyat, ami a mellékelt képen látható. Főleg az árán lepődtem meg, valami 5000 Ft körül volt, mondom ennyiért el kell hoznom, még ha vacak sem bukok vele sokat. Viszonylag egyszerű kesztyű, a tenyerén bőr, a többi része Cordura, van benne bélés, olyan, mintha egy belső thermo kesztyű lenne benne. Kellemesen meleg és szélálló, a szezont jól ki lehet tolni vele. A "mérsékelten vízálló" illik rá, mert több órás esőzés alatt beázik, de rövidebb utakra teljesen jó esőben is. Egy kézvédő muffal tökéletes bármilyen időben, úgy már egész nap is lehetne vele túrázni esőben, hóesésben.
Amit tudok kifogásolni rajta, az a mandzsetta, lehetne hosszabb, hogy jobban rá tudjam húzni a kabát ujjára, illetve legközelebb olyan kesztyűt vennék, amin van "ablaktörlő lapát", mert nagyon jól tud jönni, ha le kell húzni a plexit egy havas, latyakos, sáros, esős, szmogos időben - ami télen gyakran megesik. Lehúzó nélkül inkább cak maszatolni lehet.
A protektorozást nem vitték túlzásba, csak a kézháton van egy kemény protektor, ami elsőre furcsa volt, mert hozzá voltam szokva, hogy a nyári sportkesztyűmön mindenhol van protektor, az ujjakon is végig. De ahogy nézem a téli kesztyűkre ritkán raknak protektort az ujjaknál, persze anélkül is majdnem oiyan vastag, mint a nyári kesztyű protektorral, gondolom ezért...
Amúgy kényelmes, a mozgást nem zavarja, sosem volt gondom a kezelőszervek működtetésével, a tapintási érzet kiváló.
Szóval bár nem tökéletes, 5000 Ft-ot nekem megért. Viszont most nézem, hogy a Kawánál már újabb generációs téli kesztyűt árulnak, szóval már nem biztos, hogy lehet kapni. Ha felkeltette érdeklődésed, akkor talán érdemes bemenni egy kereskedésbe (vagy írni az Ivanicsnak egy e-mail-t) és megkérdezni, hogy van-e még az előző modellből, szokott lenni maradék raktárkészlet, persze korlátozott méretválasztékban.
mind a ketto hasonlo evjarat es hasonlo kategoria? vagy egy tiz eves belepo D-t hasonlitunk az alpin mostani csucskategoriajahoz? csak azert mert a mostani dainese-k bol is ki lehet venni a belest tovabba van elokeszitve mellkas protektor is.
sztem az egyik top marka, szoval kva jok! en vennek olyat
Sziasztok!
Keresek téli kesztyűt 10-15k között (lehetőleg bélelt, mérsékelten vízálló legyen). Tudtok-e valami jót ajánlani - elsősorban tapasztalat alapján kérem, hiszen a google rengeteg boltot/kesztyűt kiad. :D
Nekem kétrészes ruhám van nagyon meg vagyok vele elégedve szellőzése is jó. Van benne kivehető háló így ki lehet mosni, a mellkasnál szivacs protektor amit keményre cseréltem a jobb védelemért. A barátomnak Dainese van se háló se mellkas védelem külön protektorral.
Alpinestars bőrkabátokról mi a véleményetek?
A legjobb! Többszörös díjnyertes gerincprotektor!
Minden teszten első helyezett!
Forcefield SUB 4 AKCIÓ ! A világ legbiztonságosabb gerincprotektora ! 64.000Ft helyett: 49.990Ft! Új, bontatlan!
06 70 246 71 50
Ha még aktuális, megjött az x802r
S-es
errol nincs vmi fotod? miota hasznalod igy? a merev foliat hol/honnan vetted?
Sziasztok!
Mugen Race bőrnadrágom eladó. Két éves 54-es méret alig használt. Irányár 30e FT.
Igen nekem is "Crossover" a sisakom. CSőrös sült nélküli plexis. Még napszemüveg is van benne. Amogy Shoei-t akartam korábban írni azonban ilyenem még sosem volt ezért nem szoktam meg a nevét hogy kell leírni.
Az illeszkedés az elsődleges. Annó a Cabergemet az autó tuning motoros shown vettem. Legalább 20 sisakot próbáltam fel. Az ICON-tól a Givin keresztül a brutálisan drága cuccokig mindent. Amikor ez felkerült a fejemre akkor éreztem hogy ez a jó. Nem nyom sehol sem azonban érzem hogy mindenhol hozzáér a fejemhez. A Fülemet sem nyomja a tarkómnál is a helyén volt. Ott és akkor mondtam hogy ennyi ez kell nem is megyünk tovább. HA hupi lilában lett volna csak akkor is megveszem.