Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

...tehát mint egy lovaglónadrág.
A passzost nem Lenny Kravitz-esen kilogo golyokkal spargazva gondoltam ,hanem hogy terdben beszukitve a protektornal hogy nw csusszon el.
Ez így is van, írtam is, hogy csak nekem nem jön be. Amikor csak motorozni megyek, akkor fel is venném, de ha úgy megyek, hogy reggel meló, ott vagy abban vagy vagy átöltözöl (1. kényelmetlenség nekem) és ha utána a haverokkal vagy a strandra, vagy a boltba vagy a moziba, ott a következő.
Szóval valami egészséges vagy vállalható kompromisszum kell nekem, ezért kérdezlek bennetek, mert lehet olyan szempont is, amit én még nem látok.
Amikor vizsgáztam, ott UFO térdvédő volt, hosszú, ami a sípcsontomat is védte ami a hidegben jól is jött, de az is olyan dolog, hogy hidegben én már nagyon-nagyon ritkán motorozok. És azt pl. állandóan igazgatnom kellett menet közben mert a vádlimról lecsúszott a tépőzár és vitte magával az egész hóbelevancot. A nadrágba helyezhető protektor is jó lehetne elméleti alapon, de ha bő a gatya akkor elmozdul a protektor, ha passzentos a gatya akkor meg nyomja a tökeimet amikor a motorra ülök. Tudom, ezt is megtapasztaltam airsoft közben, amikor néha át kellett mászni itt-ott.
Meg nézem az Ebay-t is, ott látok feltűnően olcsó megoldásokat is, de az meg lehet, hogy vékony műanyagból van.
Jah,csak vedd figyelembe hogy ok a terded vedve van,egy utcai nadrag felőle felveszed a seggedrol lenyuzott bor viszont kurvasokaig tud fajni ezert jobb szerintem egy jo minosegu motoros farmer amiben rendes protektor van.
Fontos hogy ne lotyogjon rajtad.
Amugy van Bstar buci neoprenes az nem rossz,de hosszu tavon megfajdul a terdem mert behajtva a labat fesziti az also rogzitesei a terdem.
A bőrgatyót én annyira nem szeretném. Ez persze nem azt jelenti, hogy rossz, csak én nem annyira. Egyszer volt kölcsönben, azóta kerülöm. Meg ha motorozás közben valami egyéb program van, akkor a mobil dolgoktól könnyebben megszabadulok, mint a nadrágtól.
Van nem tepozaras protektor?

Utcan egy meretpontos,passzentos bornadrag a legjobb,ezekutan mehetunk lefele is.
Nekem bejott a sima lajosos motoros farmer.
A kulon protektorozas macerasabb.
Azt inkabb turara cordura ala.
Köszi, nekem ez így bejövős. Az utcai motorhoz történő nem ajánlás engem annyira nem zavar, a cimbi a szemem láttára nyalta fel ROBOGÓVAL a betonhíd rossz dilatációja miatt a flasztert, kulcscsont törés, glazúr lejövetel, szóval inkább nevessenek mintsem sajnálkozzanak rajtam.
Ja, a cimbi azóta nem nevet ki a robogómon amikor gerincprotektorral haladok. Ő ippeg megúszta a betonhíd sarkát.

https://www.google.hu/maps/@46...!3m6!1e1!3m4!1saUObjpou93Q5UlCshsThhw!2e0!7i13312!8i6656?hl=hu
nekem ilyen van: http://www.shox.hu/ufo-terdved...
endúrózáskor nadrágon kívül hordom, egrészt mert dagadt vagyok és elég szűken fér a nadrág alá ez az amúgyis nagy darab cucc
másrészt meg esek-kelek aztán ne a nadrág szakadjon ki
plusz le tudom venni ha megállunk pihenni nem izzadok be alá
motoron ülve sosem volt kényelmetlen(az új kicsit szorít de nem vészes) ez a kialakítás elég hosszú beleér a csizmába és így nem csúszik le semmiképp
plusz nincs rajta fém dolog(csavar-szegecs) így nem szedi le a festéket a tankról csak karcolja
utcai motoron ez a kivitel szerintem vicces lenne főleg így kint hordva......
Igen-igen, még korán van, hülyeséget beszélek.
Nem tudom mit akarok, ezért járom körbe a dolgot. Amúgy észrevettem, hogy ha használtat vagy magánszemélynél nézem, a térdgép és a térdprotektor fogalom néha összekeverődik, ezért írtam le mindegyik kifejezést. Amit akarok? Kényelmesen biztonságos és könnyen használható, de szerintem mindenki ezt akarja ebben én sem különbözöm.
Azt tudom, hogy a tépőzáras "sima" térdvédők előbb-utóbb lecsúsznak, ha megszorítom akkor meg kényelmetlen (airsoftozásbeli tapasztalat).
Azt már tudom, ha megvan a baj - ne legyen - akkor én legalábbis utólag nem sajnálnám a százezret sem, előre viszont igen. De ezzel gondolom mindenki így van. Szóval akinek van/volt kemény és van/volt textil vagy leginkább mindkétféle az esetleg ha leírná, melyikről mit gondol.
Köszönöm.
azért a "lábgép" nem ugyanaz mint a térdprotektor
szóval a térdgép egy olyan dolog ami nagyon egyben tartja a térded így nem tud kicsavarodni, az ára se kevés 100ezer környéke az alap "olcsó" cucc
szóval először találd ki pontosan mit akarsz, milyen célra utána lehet kérdezni
Sziasztok,

lábgép, térdprotektor, térdvédő vásárlását tervezem. Tudtok nekem írni pro-kontra érveket a kemény és a hagyományos textil protektorokra? Megmondom őszintén, én a kemény felé hajlok, de tudom, a textilt leveszem és berakom a hátizsákba és mondjuk bemegyek a boltba vagy a moziba, de a teljes hosszúságúnál ez már problémásabb.
Shoei XR1000 típusú bukóra keresek plexit. Tamás 06302739022
Sziasztok!

Van egy eladó shark s900c Finks festésű bukósisakom.
3 éves és nagyon megkímélt állapotú. A pinlock tartó pöcök körül hajszálrepedéses, amit én magam sem értem mitől. De nem zavaró.
Az egyik fajta peCiális izomra kellene gyúrnod.
Amúgy rosszul használjátok a rántott húst. Nem megenni kell, hanem a kézhátra kötözni. Így egyrészt biztos kitölti a kesztyűt, másrészt protektornak sem utolsó, harmadrészt meg ha egy hosszabb úton megéhezel, mindig van kéznél egy kis harapnivaló.
Most ahogy így nézem, XS-ből még azért van választék, de XXS-ben már tényleg csak olyan kesztyűk vannak, amiket inkább néznék valami golfkesztyűnek, mint motoros kesztyűnek... Amúgy hülye dolog ez a méretezés, nem lehet csak a számokra/betűkre hagyatkozni. Pl. a Dainese-nek a női méretezése más, mint a férfi méretei... A férfi XS a női L-nek felel meg, és nőiben van alatta még három kategória, v.ö.:
http://www.revzilla.com/motorc...
http://www.revzilla.com/motorc...
Szóval ha jelenleg férfi XS-t hordasz, akkor még van remény. Ha a női XS a nagy Rád, akkor viszont nem tudom... Átszabás? Szerintem biztos kesztyűket is át lehet alakítani, ha teljes motoros bőrruhákat is méretre tudnak igazítani.
Egyébként meg meg kéne nézni valami utánpótlásbajnokságot, ott mivel mennek. A kis 8-10 éves Marquezeknek is biztos van normális kesztyűjük. A kistermetű hölgyismerőseim is mindig a gyerekosztályon vesznek ruhát.
ha nagyobb lenne akkor találnál kesztyűt
tehát segítünk, még akkor is ha te ezt nem is látod be mindjárt

attól az egy kis husitól még nem fog sokat vastagodni, még ha nutellás volt akkor sem
Az úttörő ahol tud segít.
Srácok!
Bírom a konstruktív ötleteiteket, de nem az a cél, hogy nagyobb legyen a kezem, hanem hogy találjak megfelelő méretű kesztyűt.
Amúgy ha a patakra járnék mosni nem is kellene többet kesztyű, mert tuti letörnének az ujjaim a tél folyamán. Végső soron az is megoldaná a problémát.
Fogsz egy 30 dekás kalapácsot és módszeresen bucravered a kezeiidet,esetleg ha a patakra jársz mosódeszkával mosni az is jó lehet,simán kell majd akkora kesztyű mint nekem.
Köszönöm a válaszod. Sejtettem, hogy így lesz. Akárhol kerestem eddig ezt a méretet, mindig hasonló választ kaptam.
Ha-Ha! Nem az a cél...
De ma csaltam. Ettem rántotthusit. Akkor lehet megint jó az XS-es?
Szia! Ezekbol M a legkisebb es gyanitom az is nagyobb mint mint akarmelyik XsEsed.:-(
cukros zsíros kenyér+ töltöttkáposzta rántotthússal
aztán belehízol
Szia!
Kisebb fajta női kézre való kesztyűd nincs esetleg?
A jelenlegi kesztyűm XS-es, de nagy. Mondjuk lehet, hogy csak tágult, mert emlékeim szerint mikor megvettem még jó volt.
Látsz esélyt arra, hogy ilyen méretű alpinestars-hoz hasonló kaliberű kesztyűt találjak? Régóta keresem.