Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

X-Lite X802R Új dobozában!
Sisakzsák, Pinlock, spéci szilikonzsír a gumi kíder ápolásához + törlőkendő, + sötét plexi. S és XL méretben 75eFt/db
Nekem sem ázott be anno a Givi a sümegi buli után hazafelé, pedig volt rá 60km-e...
Marha jó áron adod őket.
Én a Caberg-re esküszöm. Igaz annak némely típusa túlmutat már a kívánt árrésen de van olyan sisakja ami meg alulról suttyan el a kinézett összeg alatt. Nekem egy Caberg Stunt-om van picit ugyan fütyülős nagy tempónál, de ez a forma velejárója. Azonban szakadó esőben csak az én sisakom nem volt vizes belülről. Pedig körülöttem mindenkinek komoly márkás sityakja volt.
Végre megérkeztek a bukók!
Nolan N86 vadi új S, M, L, XL méretben 36eFT/db
X-Lite X802R Brave vadi új, a normál plexin kívül+ sötét plexi, S, XL méretben 75eFt/db
Érdeklődni csak telefonon/szám az adatlapon/, képek délutánra
http://motorinfo.hu/shop/zart-bukosisak/scorpion-exo/exo-500-air-ardent_12068

Ez sem rossz már a belépő szinten is meglepően csendes és jól felszerelt buksi.
Am hibatlan sisakot ne varj mindenkinek mas a buraja szal akkor tudnal jo eredmenyt talalni ha sisaktesztelo lennel. Valami hiba ugyis lesz mindbe megha masnak az jo is. Szal bokj egyet ami tetszik minosegbe is jo es probald ki aztan lesz tapasztalat.
Köszönöm a segítségeket! Sajnos a Nyíl utcán már voltam és nem tartanak jó bukókat! A honda szalonba még nem voltam! Szétnézek amiket írtatok! Bár jó lenne valami tapasztalatot a nyakamba venni! Sajnos komolyabb normális bukóm még nem volt és szeretnék egy normális bukóra áldozni..

Milyen méretű az N86?
Debrecenben: Motorosbolt Kassai út 13, adrenalinmotor Sámsoni út, Motorarzenál Nyíl utca, Honda szalon, Máthémotor. Ezekben a boltokban próbálgattam sisakokat Debrecenben. Volt még egy bolt az Erzsébet úton az ATI mellett ami már bezárt, de volt telefonszám a kirakatban és a tulaj egyeztetett időpontban megmutatta ami még megmaradt a készletből, de ott nem sok minden volt és ennek már több mint 2 éve.
Nyíregyháza nem nagy távolság itt is van pár motoros bolt. Mostanában nem tudom miket tartanak, de régebben volt: MT, LS2, LAZER,HJC,AGV,MDS,SHOEI,
itt van ez,egy szezont használtam...semmi baja..
Nekem S600 van. Kicsit zajos, az én tempómhoz (max 120-130-as utazó) még éppen jó, de ha gyorsabban közlekedsz zavaró lehet. Hűvös reggeleken párásodik, a szellőzőkön lenne mit javítani. Ezeken kívül tökéletesen kielégíti az igényeimet, nem karcolódik, kényelmes, a szemüveg szára is jól elfér. Töréstesztet még nem csináltam vele remélem nem is fogok. Nem tudom pontosan mi a különbség az S600 és az S700 között, de szerintem hasonló lehet.
Hát Debrecen (meg az Alföld úgy általában) nem igazán motoros paradicsom... Alig vannak arrafele motoros boltok. Úgyhogy ha arra akarod korlátozni a bukóvásárlást, az eléggé beszűkíti a lehetőségeidet. Sajna ez van, egy jó vételért menni kell, de legalább van mentség egy motoros túrára. :)

Egyébként mióta megszűnt a Speedline, én is csak az RMC-t meg a Máthét ismerem, max. még ilyen robogós boltok vannak, de azokban szigorúan 10e forintos sisakokat lehet csak kapni. Kb. a Mihály-napi vásáron jobbakat árulnak. Úgyhogy azokban nem is jártam még. Van még viszont a Motorarzenál, nem tudom ismered-e, a Nyíl utcán van, nem is messze az RMC-től. Ők régebben tartottak HJC sisakokat is. Van honlapjuk, de nem nagyon frissítik, be kell nézni az aktuális választékért. Egyébként tudom ajánlani, jó kis bolt, alkatrészügyben sokszor kisegítettek már.

Shark-kal egyébként nincs személyes tapasztalatom, de a hallottak alapján a jobb márkák közé tartozik, én meg merném venni. Viszont ahogy néztem a linkedet, az RMC-nél is azt írják, hogy csak rendelésre, szóval valószínű ott sem nagyon tudsz próbálgatni, hanem neten kinézed és lerendelik Neked.
Vagy ezt néztem még elég jónak írják azon kívül hogy nehéz fel és levenni!?

http://motopartsshop.hu/?oldal...

Bár ezt ugye nem tudom igazán felpróbálni!
Ez utos! Nem lenne rossz vetel szerintem!! Egy kis engedmenyt kerj ra!
És erről véleményetek, ha az AGV-t nem javasoljátok?!
Elsősorban Debrecenbe szeretnék bukót venni, mert szeretném felpróbálni! Egy bukó vételéért nem szeretnék se szabadnapot kivenni se nem szeretnék Pestre felmenni! Én itt Debrecenbe csak a Yamaha Mátét és az RMC motort ismerem!

http://www.rmcmotor.hu/termek/...

Erről írna valaki tapasztalatot! Illetve ha ezt sem akkor javasolnátok még ebben a szegmensben bukókat!?

Köszi!
Kerestem RS2-est,tavaly még volt pár itt-ott most még az ebay-en se nagyon.
A következő carbon az x-lite-nál van de jóval drágábban.
Nem tudtam, a World honlapján még most is kint van az embléma. De sejthettem volna, egy ideje akarok venni egy RS3 Carbon-t pályázós sisaknak, de mindenhol készlethiány van belőle. A honlapján nem írják egyértelműen, hogy megszüntették a gyártást, vagy mi van. Sajnálom, legjobb sisakmárka, amivel tapasztalatom volt.
Viszont legalább nagy akciók vannak a megmaradt készletekre ahogy nézem, most érdemes lecsapni rá!
A marushin gyakorlatilag eltünt,maradék készleteket még árulnak és annyi.A world már rég leállt velük.
Marushin van most nekem is, nagyon szeretem, szerintem ár-érték arányban a legjobb ebben a középkategóriában. Itthon azt hiszem a Yamaha World a hivatalos forgalmazó, de a Darázsgarázsnál is lehet kapni, meg tényleg a Máthé Motornál is láttam régebben.
Előtte HJC sisakom volt, azt is szerettem, az IS-16 volt, csak a csatjával meg a párásodással volt gondom, de most már az utódját, az IS-17-et árulják, ahol pont ezt a kettőt megoldották: dupla D gyűrű és gyárilag pinlock-os plexi, ami szerintem nagy királyság, ebben az 50-60 ezres kategóriában nem szokott általános lenni.
De szerintem amit a többiek mondtak, azokkal sem nagyon nyúlhatsz mellé, a Suomy-ról is csak jót hallottam, a Nolan, Shark meg szintén elismert, komoly márkák.
Hasonló sztori: Sok évvel ezelőtt veszek egy porszívót piros AEG. Viszem haza, asszonynak nem tetszik a színe, de mondom nagyon jól szív, amit demonstrálok is azzal, hogy a szívónyillásra rátéve a nyitott tenyeremet fel lehet emelni a porszívót a szívóhatás révén. Erre: -De akkor is piros!
Szóval a funkcionalitás nem számít, a szín a lényeg. :)
Máthémotor tartott régen Marushin sisakokat is, én jobbnak tarom mint egy K3 vagy K4 AGV-t.
Egyébként nekem is SUOMY-m van, a szélzajt leszámítva én is csak jót tudok mondani róla.
Shark- Nolant ajánlom! Nagyon kényelmesek, és tartós minőségiek... a szélzajról nem is beszélve!
http://www.jofogas.hu/somogy/Shox_Sniper_Neon_Sarga_motoros_bukosisak_56274229.htm?first=1
Nekem most HJC van, annyira nem vagyok megelégedve vele, a csatjával meg kicsit még fura hordani. Ezelőtt Suomy sisakom volt, azt imádtam! Haver a sharkjára esküszik! Mindkettőnek van ilyen árkategóriában minőségi és dizájnos sisakja. És szvsz mindkettő magasan felülmúlja az AGVt még ha rossi is ebben motorozik!!!!

http://www.parilla.hu/termekei...

http://www.parilla.hu/termekei...

Suomynál csak arra figyelj, hogy minél újabb modellt nézz akár kinézetre is mert a parillába vannak őskövület sisakok is, aztán egy 10 éve polcon álló modellnek a héja már nem a régi!
Bocsi, hogy belevauzok, de baratnomnek is sokaig kerestunk sisakot hasonlo arfekvesben es vegul HJC fg st lett a valasztott, uvegszal kompozit hej, dupla d gyurus, beepitett napszemuveg, stb. Mondjuk a legfontosabb szempont a festes csajossaga volt igaz ez egy kicsit dragabb, 70 korul vannak.