Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Forcefield akció!
Prémium minőségű FORCEFIELD LEVEL 2 Gerincprotektor mellény 54.000Ft helyett: 34.990Ft
www.darazsgarazs.hu
Gp prom van mar regota! Ha minosegi kamit veszel jo lesz! Persze nem olyan mint az eredeti.
Sziasztok
Van egy kiváló állapotú 52 -es fekete-fehér Berik 2részes Bör -ruhám kiváló állapotban.kb 10x volt rajtam,mindig volt rajtam motoros alsó ruházat.Képeket emailben tudok küldeni.Somogyban lehet próbálni.Én 185 cm 86kg vagyok.
Sziasztok!
Érdeklődnék,hogy van-e valakinek tapasztalata ezekkel az Alpinestars replika kesztyűkkel Pl. S1 es vagy a Gp pro.Érdemes pénzt adni értük?Előre is köszi a válaszokat.
Spórolj tízezreket....és vegyél szart..
Az őszi motoros túrákhoz nálunk mindent megtalálsz! Tesztgyőztes ,magas minőségű motoros felszerelések akciós árakon! www.darazsgarazs.hu
Esőruha eladó!
Méretprobléma miatt eladnám.
Méret:S
Kb 165-170 cm magas,vékony testalkatú motorosra.Masszív,erős anyagból.
Érd:70-373-4691
Az ősz itt van! A legtöbb motoros termék pedig itt van: www.darazsgarazs.hu
Vásárolj valós készletből akciós árakon!
Spórolj tízezreket!
Motor eladás miatt eladó újszerű ruhám,tavaly novemberben vásároltam,azóta 4-szer volt rajtam aláöltözőben!...Kitisztítva várja új gazdáját!
Bering full protektoros, 58-as, (kb 105kg-jg) 2x használt, makulátlan új állapotú ,Cordura kabát, kivehető thermo béléssel eladó.
Ár:35.000.-
Érd:06/70-318-2151
Köszönöm, Igazad van, javítom.
Csak az én gépemen látható volt, ezért feledkeztem meg róla
Egyébként férfi méret:58-as
F.Jani: Ide szeretném idézni egy híres ember (CyberPunk ) nemrég elhangzott szavait:

"Szerintem, ha megadod a méretet, legalább hozzávetőlegesen, akkor azzal sokat lendíthetnél az ügyön."
Lemaradt köszi,szóval:
Keresek Dainese vagy Alpinestars kétrészes bőrruhát, 50-52 méretben,nem kell hogy új legyen, csak megkímélt, szép állapotú korrekt áron. Akinek van eladó várom jelentkezését.
Köszönöm!
Szerintem, ha megadod a méretet, legalább hozzávetőlegesen, akkor azzal sokat lendíthetnél az ügyön.
Bering full protektoros, 2x használt, makulátlan új állapotú ,Cordura kabát, kivehető thermo béléssel eladó.
Ár:35.000.-
Érd:06/70-318-2151
Sziasztok!
Keresek Dainese vagy Alpinestars kétrészes bőrruhát, nem kell hogy új legyen, csak megkímélt, szép állapotú korrekt áron. Akinek van eladó várom jelentkezését.
Köszönöm!
Sziasztok.
Nolan N87-nél ebben a kategóriában van halkabb sisak?
Kipróbáltam,de a 30.000-es Caberg V2R-em (ami már régebbi) kb halkabb volt majdnem.
HJC IS-17 milyen? Valakinek van tapasztalata?
60-70-től már a NOLAN elég zajos volt.
Elkelt.
Sziasztok!
Eladó egy 58-as méretű Probiker PRX-4 kétrészes bőrruha.
Rendszeresen ápolva, 105kg-ig használható, használt de megkímélt állapot.
Képet kérésre tudok priviben küldeni.
06-70/318-2151
Ár:40.000.-
Szia!150 ami fix!Doboz,zsák egyszer sem használt plexi és a sötét plexi
L-es Repsol dzseki eladó!Nem bazári gyártmány! Párszor használt szinte új állapotban! Irány ár 15000.-! Érd:209557560
Szia Mi az ára???
Forcefield Isolator Level 2 váll protektor eladó! Új ,bontatlan, számlával! Az eredeti 11.000Ft helyett: 9990Ft. A termékről részletesen itt találsz infót: http://darazsgarazs.hu/termek/...
Üdv!Már egyszer válaszoltam neked.Elkelt.
Helló megvan mèg a kesztyű?