Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

schuh 54-es méretű eredeti bőr nadrág, túra kivitel, azaz 2 zseb, szivacs protektor, térd protekor, kényelmes viselet, hidegben is jó védelmet ad, eredeti német minőség. hiba : egy helyen tépőzár hiány, zsebnél a varrás elengedett, kis horzsolás combnál, balos zseb cipzárról a kocsi húzója hiányzik. 25 e ft irányár, 20 e ft a hibákat leszámítva. kb 80-85kg rájderre, 180 cm ig. túra motorokhoz ajánlott, sport bőr ruhát vettem, + méret probléma miatt eladó. + posta. 703781937 nyereg szappannal és méh viasszal ápolva.
Sziasztok.
Eladó szeretett 25 KW-os motorom.

https://new.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/er-6f/kawasaki_er-6f_25kw_35kw-11460039
vadi uj buko 16,000.-Forint, --56--57 cm-es fejatmeröre. Tel: 70-26 14 833-keszthely
54-es méretű kétrészes Dainese bőrruhát keresek. Piros/fehér kombó előnyben, de nem zárkózom el más összeállítástól sem.
A legjobb hogy szombat délután meg vasárnap is nyitva van.
Köszi! Korrekt.
Ruhaklinika.Bevittem,hozta az ipse a színmintát és kicserélték a panelt ami sérült.
Szia, ne haragudj , csak most láttam, hogy írtál. Akkoriban a Khirishina ( ha jól írom ) volt a csúcsmodell , ez eggyel alatta volt, de nem emlékszem a nevére. A különbség optikailag, hogy ennek a csak a vállnál van titán Deinese betét, a térdnél nincs.
Na akkor majd meglássuk...
Hááát, igazából fogalmam sincs, hogy mit hajlandóak megcsinálni, nincs tapasztalatom velük csak gondoltam segítség lehet, egy hívást tán megér.
Köszi! Őket ismertem egyébként, a másik a ruhaklinika.eu, erről a kettőről tudok, akik vállalnak motoros ruha javítást, de valamiért azt hittem, a Katayunga csak bőrrel foglalkozik, a ruhaklinikán meg próbáltam nézni referenciákat, de ilyen szerteszét szakadt Cordurát nem találtam... Szóval azt gondoltam, náluk a ruhajavítás azt jelenti, hogy pl. kicserélnek egy cipzárt...
De ha azt mondjátok, megjavítják a cafatos ruhát is, rákérdezek ennél a kettőnél. Köszi mégegyszer!
Van több is, pl. a katayunga: http://www.katayunga.hu/fooldal.html .
Szia!
Megkérdezhetném a Dainese ruhának a tipusnevét?
Válaszodat előre is köszönöm!
Igen? Kérhetném a javítóműhely nevét, please? Tényleg csak a bal térdén szakadt ki, de ott egy kéttenyérnyi részen cafatokra szakadt, azt hittem, menthetetlen, de még nem dobtam ki. Azóta vettem új nadrágot, de igazából a régit sokkal jobban szerettem, szóval ha meg lehetne javítani, lehet bevállalnám...
Simán javítják a cordurát is,nem drágán.Nekem cafatokra szakadt az ujja és a motors farmerrel együtt nem volt egy 20-as a javítása.annyiból nem veszel újat.
A nyakvédő az milyen? Krosszosoknál láttam, de az külön megvásárolható, nem a kabát része (illetve ők nyilván nem is hordanak kabátot).

Baromi nagy a választék ruhákból, az ismertebb nagy márkák nyilván nyugodtan vehetők (Dainese, Alpinestars, Spidi, Spyke, IXS stb. stb.), de a középkategóriások közt is vannak jók, mondjuk a Furygan-t pont nem ismerem. Sokszor az ízlés és a pénztárca a döntő. Az ismeretlen olcsó ("felfutó") márkák luxusverzióját azért nem ajánlanám, mert bár látszólag minden extrát tudnak, amit a nagyok, azért csak látszólag. A vízálló bélés beázik, a varrás két hét után elszakad... Újonnan lehet jól néznek ki de sokszor nem tartósak.

Én egyébként pont a nagy választék miatt is (nem akartam hónapokig teszteket, véleményeket keresni a neten) próbáltam egyszerűsíteni a dolgon, a Kawasaki saját márkás cordura kabát-nadrág szettjét vettem a motorral együtt. Nem bántam meg, nem volt kirívóan drága, jó minőségű, tartós, nagyon elégedett vagyok vele. Estem is benne egyébként, meg sem látszott rajta. A nadrág térde végül 6 év után ment szét, amikor letettem egy kanyarban (túranadrág, nincs rajta térdkoptató ). A térdemet a protektor viszont tökéletesen védte. Viszont hiába is ajánlanám, ezt a típust már nem forgalmazzák.

Egyébként ha csak annyi a probléma, hogy elcsúsznak a protektorok, akkor nem feltétlen muszáj lecserélni a ruhatárat, foglalkoznak többen is azzal, hogy a motorosruhát méretre igazítsák. Sajna ezt nem nagyon lehet kivédeni, az új ruháknál is simán előfordulhat, hogy a szabása nem egyezik az alakoddal, és akkor a vadiújban is el fognak mászkálni a protektorok.
321,5-el számolta el nekem múlt héten az OTP hogy átállítottam ő váltsa és ne a paypal. (307-308 volt a középárfolyam)
Ennél a paypallal is jobban jártam volna. (kellett nekem piszkálni)
És tuti így számolna sima átutalásként is...
Az átutalás is ugyanazon a középárfolyamon számol, mint a kártya; de egyébként a kártyás fizetésnek nincs valami extra költsége? Bár lehet a külföldi utalás sincs ingyen. A banknál utána kéne nézni, melyik mennyibe kerül, illetve a Louis-nál, hogy van-e a kártyás fizetésnek költsége.

A PayPal tuti a legrosszabb a háromból, jellemzően nagyon rosszul vált. Viszont ha jól emlékszem ha van a PayPal fiókodhoz kártya kapcsolva, akkor a PayPal-os fizetésnél választhatsz olyat, hogy ne a PayPal váltsa át neked az összeget, hanem vonja le eredeti pénznemben (itt gondolom euróban), és majd a bank fogja átváltani a levont összeget euróról forintra. Ebben az esetben megint a banki középárfolyam játszik, ilyenkor a PayPal nem vált semmit.

Magyarul a három módzser közt nincs egetverő különbség (kivéve ha a PayPal-ra bízod az átváltást, ezt ne tedd).
Márciusban vettem a lajostól KB 308-al volt számolva az euro.Akkor olyan 313-315 környéke volt a valutaváltók a bankiak sokkal magasabbak és ebből számolnak középárfolyamot.
Ez annyira nem rossz.
Meg kell nézni hogy a bankod számol e fel külföldi tranzakcióra valamit.
Köszi.
Bár múlthéten ebayen átállítottam paypalról kártyára, mert azt mondják bank olcsóbban vált, de pont az ellenkezőjét vettem észre...
Sima kártya.Középárfolyamon számol.
Louis-ból vásárolva melyikkel érdemes fizetni? Paypal, banki átutalás, vagy mastercard?
Ugyanazon OTP számláról vonja le mind, csak kérdés melyik vált legkedvezőbben?
Thanks...
MOTOROS DZSEKI
Sziasztok, egy kerdesem lenne: motoros dzsekit keresek es konkret markat, tipust ha tudna ajanlani valaki, azt szivesen vennem. Ket eve motorozom ujra aktivan, akkor vettem mindent magamnak hasznaltan/neten rendelve olcson, de erzem, hogy kene uj holmi. Heti ketszer-haromszor motorozom munkaba, 2*65 km, jellemzoen marcius - december kozott. Jelenleg van egy Louis nemet alap nyari dzsekim (Fastway, kb 10.000 forintos, de minden protektorral ellatva), valamint egy hasznalt XL-es Spyke telre, amit nem hordok, mert tul nagy. A motor elhozasahoz vettem 2015 januarban. Illetve van egy kulon gerincprotektorom, az is olyan 10e Ft korul volt 10 eve. Keresnek valamit, ami biztonsagos, nem bor, inkabb cordura. Nem kell extrem esoallo meg hasonlo, nem turazok napokat, ha esik, nem indulok, tudom, kenyelmes vagyok!:). Olyan kene, amin mondjuk van nyakvedo (vagy hgy hivjak:) ), gerincvedo, nyilvan konyokvedo.
Vegyek alap Dainese-t (a Pro-Armorrol jokat olvastam, de ez csak a protektor, ugye?), kozepkategorias Furygan-t vagy felfuto marka luxusverziojat? Nem mondom, hogy a penz nem szamit, de inkabb fizetek most tobbet, minthogy a korhazi szamlam rugjon az egekbe. Nadragot is lehet ajanlani, most egy hasznalt IXON kevlaros farmerem van Furyganos terdprotektorokkal. Minden ruham rendben van, de mivel hasznaltan/neten vettem, kicsit itt-ott elcsuszik a protektor stb, ezert szeretnek venni ujat mindenbol, felprobalva.
Ha van oyan, aki elesben tesztelt kopasallosagot kabaton, nadragban, annak a velemenye duplan szamit:).
Sisak Scorpion EXO 1200 air es Alpinstars csizma van. Ha szamit a motor, 500as GPZ-S-sel kozlekedem. Elore is koszonom!! Zoli.
Sziasztok, az új ár töredékéért vihető: a ruha 50-es, jár hozzá gerincvédő is, a sisak S-es , a csizma 44-es. Egyben 120 eFt
A sisak elkelt.