Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv !

Valakinél esetleg nem lapul egy ilyen eladó 54-es ruha?
Sajnos újban már nincs az országban.
köszönöm !
Jól értem, hogy a csizma meg a kesztyű egy szelet Milkáért elvihető? Motor híján már úgysem kell a csajnak
Túrázók kedvence lehet a Gore Tex tulajdonságaival rendelkező, de fele annyiba kerülő Mokeka Tacoma kesztyű! Részletek a videóban:

http://youtu.be/HlxyPbcTlWo
Modeka Tacoma kesztyű teszt - Gore Tex helyett?

Továbbá: csináltam egy idei országos motoros és veterán naptárba! [Folyamatosan frissítve!]
Nézzétek meg, osszátok meg bátran a naptárat másokkal is, mert sok-sok érdekes rendezvény lesz idén!
(Egyik sem az én rendezvényem, és az oldalon reklám sincs! Egyszerűen motorosként motorosoknak csináltam a naptárat! :) )
u.i.: ha készül egy rendezvényről (hivatalos) videó, küldjétek el a linket, és beteszem, hogy utólag bárki megnézhesse! ;)
http://www.MotorosVandor.hu/Re...
A tököm vett volna neki ilyen drága holmikat.. Nézd a jó oldalát,a cuccok árát rálocsolhatod az ezredesre.
Uhh. Nekem az sok most. Egyenlőre nem szándékozom ennyit áldozni egy bukóra. Azért köszi
I.árba 75re gondoltam (135 még most is az új ára)
Kánikulában tökéletes kabát! Átlátszó full háló! Mintha pólóban motorozál! Tesztgyőztes termék!
Klikk: http://darazsgarazs.hu/termek/...
Mi az ára?
Sziasztok! Valakit érdekelne esetleg egy x-lite 802r s-es méretű bukósisak? Kb10alkalommal használt karcmentes!sötét illetve víz tiszta plexivel,zsáklyával dobozában. Eladtam a motorom így ez megmaradt. Tel:308205921 székesfehérvár
Hali! Köszi,sajnos elég messze vagy,én Hatvanban lakom,próbálni meg mindenképpen ajánlatos lenne...Per pillanat amúgy jobb híján szerelő farmerben nyomom,perecelésnél persze sokat nem védene,de jóval masszívabb és nehezebb is mint egy utcai farmer és egy csomó zseb is van rajta.
ja_ en is 176 vagyok :))
Murrkandur :
tudnek adni neked egy picit kibövitett Farmer szabasu börnadragot, amit motorra szantam, de nem hasznalom -Keszthelyen lenne, ha probalni szeretned
ha erdekel hivj.
70-2614833
Harley Bör Jacke , elegans, belül steppelt-belelt, majd semmit nem hasznalt,nem is igazan motorozni valo, US 700 Dollarert vettem , hibatlan
54 meret 120,000.- Ft
Tel: 70-2614833
NÖI kesztyü, kismeretü--L--es, vadi uj nem hasznalt: 6,000.-
Tel: 70-2614833
Családi állapot változás miatt eladó pár női motoros cucc, mindegyik kb 3x használt:
1. Spidi Poison Touring Lady két részes ruha, 44es (170centis 60 kilos lányon volt) 170e
2. Alpinestars smx6 stella (méretet nem tudok, az exnél van a kesztyűvel együtt) 40e
3. Spidi STS-R Ladies kesztyű 15e
Köszi szépen, akkor úgy látom nem csak én szívok ezzel, és nem úszom meg a plusz költségeket, de hát ez egy ilyen móka...
186/75 nekem is szabatni kell a ruhát, és vékony magas vagyok :D Vegyél olyat ahol kevesebb a szabási meló/anyagköltség!
KB ez a helyzet,vedd a pocakban jót,hosszú szárral és szabasd magadra valamelyik céggel.
Sziasztok! Értetlenül állok az előtt, hogy egyszerűen nem találok a méretemre motoros nadrágot. Kíváncsi volnék, hogy csak én vagyok-e ennyire deformált ember, vagy másoknak is probléma ez. Nem vagyok extrém alkat pedig egyáltalán, 176 magas és egy tényleg minimális pocak, csak annyi, amennyi összejön egy átlag magyar '40-es fickóra. Amelyik gatya hasban jó, annak a talpam alá érnek a szárai, a térdprotektorok meg majdnem a bokám fölött fityegnek. Amelyik meg amúgy jó, az hasban vicces. Pedig egyáltalán nem vagyok egy kövér ember. Körülbelül 10 jónevű motorosboltot végigjártam, az eladóknak már szerintem a f.szuk volt ki velem annyit próbálgattam a nadrágokat. Most komolyan, aki nem vékony, magas ember az ne motorozzon normális ruhában?
Eladó a képen látható bőrdzseki használt de teljessen jó állapotban van,méret a képen posta oké.Ár:20e ft.Érd:zolimotor@gmail.com 30-323-8861
Vagy azt csinalod amit mindenki jo magyar modjara bemesz boltba ahol arulnak sidit probalsz egyet azt rendelsz! Vagy kozeledben ha valaki arul hasznalt meretet. Amugy nekem 43as van es utcai cipobol is az a jo szal az utcai cipod +\- 1meret nem lehet olyan sok variacio... de probalj valahol egyet mashol meg megveszed.
Szerintem is csak próba után érdemes venni csizmát (de tulajdonképp bármilyen motoros ruhát/felszerelést). Nekem is pl. magas a rüsztöm, nem jó akármelyik csizma, hiába a hossz stimmel. Arról nem beszélve, hogy a márkák közt akár két szám eltérés is lehet ugyanarra a hosszra, szóval a számozás kb. csak arra jó, hogy a boltban sorba rendezzék az árut, de a pontos lábméretet nem igazán tükrözi.

Gyors gugli után találtam pl. egy ilyet:
http://www.tennis-warehouse.co...

Ezek ugyan teniszcipők, de érdemes megnézni, hogy a 31 centire gyártótól függően 46.5-től 49-ig minden van.
A legjobb tényleg az lenne, ha ki tudnál menni a külföldi boltba, ahol láttad a kiszemelt csizmát. Esetleg berendelsz többet és ami nem jó visszaküldöd, így csak viszonylag kevés pénzt buksz.

Vagy kockáztatsz, de igen nagy lutri, hogy elsőre jó lesz-e.
Itthon nagyon gyér a kínálat és ráadásul mindenhol 47 es sport csizmák vannak 48 as nem nagyon tudnak ,most is rebdeltem egy gearne gp1 48 ast de már 2 honapja várok rá és előre le is tettem a vétel ár felét , szonbaton voltam bent és nagyon sajnálják ígérgetni nem akarnak mert nem fog meg jönni nehezen lehet ekkorát be szerezni és vissza adták inkább a pénzt is
Szia!
Csak próba utan szabad csizmat venni!
Ha a normaltól elter a mereted, mint pl talpszelesség vagy magas labfej, esetenkent fel sem megy a csizma!
Gondold at!
Ami okos h itthon üzletben próbalsz csizmát, amelyik bejön azt rendeled meg.
Sziasztok
Pici segítséget szeretnék kérni, motoros csizma vásárlás elött álok és sidi csizmát szeretnék , csak külföldröl tudom meg rendelni a lábamat lemértem
31 cm
12,5 coll
Ez hányas nak felel meg pl 48,49 ,50 ilyenekre gondolok. Esetleg volt már olyan aki így rendelt? Neki sikerült ez alapján csizmára találni ami meg is felelt kényelembe?