Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szívesen, én amúgy csak forcefieldet vennék. Egyik kabátomba és gatyámba a régi fajta szürke van. De az új kabátomba is tervezem lecserélni az islatorra a könyök és váll protikat. Gerincvédőm meg már egy ideje forcefield. Műanyagot semmiképp ne rakj.
Köszi a segítséget srácok meggyőztetek! ;)
Megelőztek. :) Ha nincs Arlen Ness, egy akármilyen ruhába tervezett térdprotektor megfelelő. Én a Forcefield-et javaslom, szerintem többet tudnak, mint az átlag, de ezt már Rád bízom, juarez21 linkjein van sok alternatíva. Amúgy igen nagy eséllyel az Arlen Ness sem magának gyártja a protektorokat, hanem megveszi valamelyik protektorgyártól (esetleg legyártatja), szóval szerintem nem vesztesz sokat, ha nem ragaszkodsz a "gyári"-hoz.
A ruhákon általában van egy címke, hogy milyen gyártmányú protektor van benne. Nézd meg, és keress a neten egy üzletet!
Megkérdeztem de sajnos nem lehet náluk kapni térdprotektort :(
Szóval ha van még valami ötlet szívesen elfogadom!
üdv Petya
Téli motoros kesztyűk széles választékban!
Minden készleten, nem csak katalógus!
8990Ft-tól 12.990Ft-ig téli motoros kesztyűk Thinsulate és Hypora membránokkal!
Kattints ide: http://darazsgarazs.hu/tk/36/h...
Köszi.
Akkor nem nyert sajnos.
Szia!
Műanyag kellene.
Köszi
Van egy használt Berik csizmám... Fém vagy műanyag koptató kellene?
Sziasztok!
Berik csizmához keresek orrkoptatót.
Tud esetleg valaki segíteni, hol tudnék venni, szerezni?
Köszi
Nagyon szépen Köszönöm a válaszodat!
Az Arlen Ness-t a Superzone forgalmazza, ha jól tudom... Náluk lehetne érdeklődni, ha "gyári"-t akarsz. Ha nem, én a Forcefield-et javaslom, többféle (méretű, vastagságú, súlyú, védelmű, árú stb.) ruhába helyezhető protektort is gyártanak. http://protektorok.hu/protektorok.html Webshopjuk is van, meg motoros boltok is forgalmazzák, pl. a DarázsGarázs. Meg a Zandona protektorok jutnak még eszembe, az is a Superzone-ban van.
Vagy e-bay. ott minden van. :)
Forcefield thermo maszk és Forcefield thermo nyakmelegítő akciók! Most a prémium kategóriát csak 7.990Ft-ért megveheted ! Készülj fel előre a hűvös időkre akciós árban!
A termékeket itt találod : http://darazsgarazs.hu/tk/36/h...
Eladó egy 54-es méretű használt állapotban lévő egyrészes supermoto Suomy márkájú bőrruha.A jobb lábán horzsolásos sérülés illetve a jobb karján egy kis szakadás volt ami nem túl szépen lett javítva. Irányára: 45 eft

Kétrészes Ixs márkájú (56-os kabát/54-es nadrág) bőrruha mely össze is cipzározható. A nadrág jobb lábszáránál szintén van egy kis horzsolás. A nadrághoz jár térdkoptató is. Irányára:55 eft

Ixs márkájú gerincprotektor,alig használt állapotban szintén eladó. Irányára : 17eft

Yamaha paddock gear kék-fehér hímzett ing 2xl-es méretben. Irányára:6eft

Tisztítás mindegyik ruhára ráfér, postázni nem szivesen postáznám a terjedelme miatt illetve személyes próba mindenképp javasolt a méret miatt.

A hiányzó dolgokról képeket tudok mailben küldeni amennyiben szükséges.
SZIASZTOK!
VALAKI TUDNA NEKEM ABBA SEGÍTENI HOGY VAN EGY ARLEN NESS BŐR RUHÁM ÉS ELTÖRT BENNE A TÉRDPROTEKTOROM!
HONNAN TUDNÉK BELE RENDELNI ÚJAT?
VAGY ESETLEG VAN VALAKINEK ELADÓ JÓ ÁLLAPOTÚ?
VÁLASZOTOKAT ELŐRE IS KÖSZÖNÖM!
ÜDV PETYA
A ruha hibátlan,sérülésmentes! 56-os!!...A sisak RPHA-10PLUS Lorenzo full carbon M-es!!!...Egyben vagy külön is eladók!
Kicsit csinosítottam a Shark Explore-R sisakon, hogy észre is lehessen venni!
56-os!
Tud valaki ajánlani olyan budapesti vagy környéki szakit aki (protektoros) bőrdzseki ujját be tudná nekem szűkíteni és nem kell kifizessem érte egy másik dzseki árát?
Eladó Alpinestars motoros bőr kesztyű.Használt ....de szép állapotban.L-es méret. Postai utánvétellel vettem....de nekem KICSI lett. így tovább adnám...Az ár valamennyire alkuképes.!!Irányár 15500ft
Három rétegű , négy évszakos motoros nadrág akció!
45000Ft helyett: 34.990Ft !
Kivehető eső és szélzáró membrán,kivehető thermo bélés!
A külső részen nyitható szellőzők!
A nadrágról részletesen itt olvashatsz:
http://darazsgarazs.hu/termek/...
Tesztgyőztes Motoros nadrág! 29.990Ft!
Modeka Cartagena kantáros protektoros motoros nadrág!
A termékről bővebben itt olvashatsz:
http://darazsgarazs.hu/termek/...
- Eladó egy 54-es méretű használt állapotban lévő egyrészes supermoto Suomy márkájú bőrruha.A jobb lábán horzsolásos sérülés illetve a jobb karján egy kis szakadás volt ami nem túl szépen lett javítva. Irányára: 45 eft
- Kétrészes Ixs márkájú (56-os kabát/54-es nadrág) bőrruha mely össze is cipzározható. A nadrág jobb lábszáránál szintén van egy kis horzsolás. A nadrághoz jár térdkoptató is. Irányára:55 eft
-Ixs márkájú gerincprotektor,alig használt állapotban szintén eladó. Irányára : 17eft
- Yamaha paddock gear kék-fehér hímzett ing 2xl-es méretben. Irányára:6eft

Tisztítás mindegyik ruhára ráfér, postázni nem szivesen postáznám a terjedelme miatt illetve személyes próba mindenképp javasolt a méret miatt. Érdeklődni itt, a baloghlaszlo1980@gmail.com címen illetve a 20/5897360-as számon lehet. Több képet tudok küldeni mail-ben amennyiben szükséges.