Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az tény, mármint a nemhozás, vivés leszen mert kell ahogy motorvizsga is, kissé javul az idő oszt vizsga.
Itthon nem hotelezek.
Meg szólnom kéne a főnöknek hogy csináljon szép kártyát.
Futót nem hoztad.
Csak itthon használható fel, de ha egy hazai kaszinóvárosban használnád fel azt lehet már ha lenne ilyen város, de amúgy bármelyik drága hotelben is elfogadják.
A revit nem rossz,shoeit kérdezd meg a pardiban,esőruha meg hát euromotor,ez két telefon.
ROLEFF, REVIT kabát és nadrág, OXFORD esőnadrág és NOX cross kesztyűt lehet vásárolni.
MT, CMS sisak szintén.
A kérdésem nem alaptalan, csak kicsit jobb márkákat keresek.
De ha mondjuk én Montecarloban kaszinózni szeretnék a szabadidőmben?
Mert akkor a kertészet,gasztronómia és a házépítésnek is annak kéne lennie.
Ezt én értem csak hát a lényeg, hogy ha nyaralás, sport stb. szabadidős tevékenység akkor miért ne lehetne a motorozás és autózás is az hisz sokunknak tényleg az.
Rosszlányok.hu webshopban elfogadják vajon?
Vagy jóféle pálinkát, mert nekem az is szabadidős tevékenység
Neeeeee ha nekem az autózás szabadidős tevékenység vehetek téligumit szép kártyára?
Ja,csak kérdezz végig boltokat hogy kötött e szerződést a terminálhoz szép kártyára.
Pedig jogosnak érzem én is ha belegondolok.
ezt te sem gondoltad komolyan
- kerékpárt lehet bérelni legálisan (szabadidő zseb), mikor a bérleti díj eléri a kerékpár árát, akkor neked adják.
- horgászboltban bármit vehetsz, szabadidő alszámlára.
- ...
Nekem a motorozás a szabadidő, miért ne lehetne Szép kártyával fizetni? - ez Magyarország, a korrupció, csalás és kiskapuk országa. Én miiért maradjak ki belőle?
Erzsébet utalvány,ajándék címlet.Az jobb.
én csekkel szeretnék fizetni, de sehol nem fogadják el, pedig egy csomó befizetett van már... gáz, villany, víz....
minek számít a bukó meg a motoros ruha? szállásnak, melegételnek, vagy rekreációnak (pl múzeumbelépő, vidámparkbelépő stb...) ? mert ezeknél lehet felhasználni....
SZÉP kártya elfogadó motorosboltot tudtok valahol? Bukó, ruha kellene - volt egy balesetem, minden tönkrement :(
Válaszokat inkább privátba.
Előre is köszi.
Sziasztok!
Sixgear hybridről véleménye valakinek?
Ez és a Sixgear bandit között vacilálok..
Köszi előre is :)
Üdv.
Eladó egy 42 es méretű motoros csizma. Modeka márkájú, cserélhető koptatóval teljes új még felpróbáva sem volt. Ár 28000ft ingyenes házhoz szállításal. Érdeklődni : pogranyi.d@gmail.com vagy +4915773507337 WhatsApp on is elérhető vagyok.
Új Honda motoros ruhák.Érd:zolimotor@gmail.com
Üdv! Eladó motoros ruházatom. Berik kétrészes 50-es méret, Cölöp műveknél hozzám igazítva 182 cm és 70 kg-ig biztosan jó. Könnyű visszaalkaítani ha nagyobb méret kell. 3 szor használtam ruhát így újszerű állapotú. Spidi Penta kesztyű S-es méret szép állapotban. Sidi 42 es csizma szép állapotú egyedül a a talpnál kellett javítani. Ruha 100 csizma 30 kesztyű 30. Érdeklődni lehet +3620 406 2546
Férfi Flm Race full protektoros, "púpos" bőrruha, kabát 54, nadrág 52 méretű, kb. 182 és 80 kg. Jó állapotú, sérülésmentes.
60 000 Ft. +36302052666
Scorpion napszemüveges bukósisak eladó! Új! Dobozával, számlával, garanciával. 49.990Ft. L-es méret, de M fejre is jó lehet.
Érdeklődni a 0670 246 71 50-es telefonszámon.
Ha nem tudom felvenni, küld egy SMS-t és visszahívlak.
Sziasztok!
SHOEI NXR M-es (57-58cm), egy szezont használt, csak maszkban, belseje makulátlan, külseje is újszerű. Víztiszta pin lock-os karcmentes plexivel, sisakzsákkal adom. Ár: 70 pisztolyorrú Mátyás.