Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Főleg ha pirinyó tirinyó van benne. :)
Igen ez igaz, nem is én akartam átalakítani....
Eléggé át kell alakítani a babetta gyújtáshoz a Simsont, én amondó vagyok, hogy a legjobb az eredeti alkatrészekkel megcsinálni. Mindent lehet kapni hozzá nekem most már 10 000 km felett van, megszakítós, és még nem kellett gyújtást állítani. Kb 1 hónappal előbb ellenőriztem.
Vagy babetta gyújtást szokták ajánlani.
Veterán börzén is néha találni gyári dolgokat
Pár éve láttam szimó megszakítókat ami még ddr volt
Bár én tuti befaragnék inkább valami olcsóbb robogó gyújtást (Pl jog)és még világítás is rendes lenne.....
Akkor ez is zsákbamacska sajnos.
Kollégám ebből a boltból újította fel a szimóját, mondta itt is belelehet szaladni gagyi után gyártott alkatrészbe, ettől független nem sokat mérgelődött vagy panaszkodott a boltra.
Köszi a linket, neked van velük tapasztalatod?
http://www.mopedfreunde-oldenb... itt amúgy minden le van írva, hátha segít valakinek.
http://www.transit-alkatresz.hu/

Itt kapni szockó vasakhoz mindent, a sz@rtól a repülőig, megpróbálhatod náluk is beszerezni.
S53-ba nem tirisztoros gyújtás van hanem Vape tudomásom szerint.
Amúgy tisztába vagyok vele hogy nem a gyári blokk van benne, ezért is írtam hogy a váz S53-as.

Más : Nem tudtok megbízhetó oldalt, ahol kiválló minőségű kiskondit és megszakítót tudnék venni?
Erre mifelénk olcsó gagyit árulnak, nem dícsérik.
Gondolom már valaki megekecselte , mert ott másnak kellene lenni . Abba biza 53-as bloknak kéne lenni , tirisztornak , meg egy bing karbisnak ! Az enyémből a középső konzol lett kihajítva , állítólag a napon szétmállott a műanyag , most jófajta pléből van rajt .
Abban az időben még a kamera (fényképezőgép) is csodaszámba ment! Aztán a 80-as években vettem két "Zenit" fényképezőt mindenféle objektívekkel. majd ezek is kimentek a divatból. Most pedig minden telefonon van fotogép.
Én is nemrég vettem az új jövevényt.
Az enyém 97-es legalábbis a váz, de rendes BVS karbi van rajta és megszakítós gyújtásos vape helyett.
Hosszú egyenest, széles utat.
Hú baszki 2ő éves voltam akkor tájt... nincs róla szelfi?
Csak ne röhögjetek olyan kárörvendve, mert kb 1975-ben egy Simson Star-al mentünk vizsgázni 47 km-re ketten!!
A fiad lenne a legjobban kikészülve, asszonykád sírva nevetne rajtunk...
Csak meg ne fogjon a rendőr
Tényleg , van is rajta hátsó lábtartó !
KiRRályka! A két "törpe" szinyón megérne egy lájkot...
Ha nagy hó lesz , csapatunk vele , majd elcsenem a kulcsát a gyerektől !
Ugye ráfing6tok az ülésére...
Gyermek bugyiba szaladt ki megnézni , fülig ér a szája , de még azért nagy neki , még sokat kell karistolni robival aztán mehet a váltós ! De addig is majd az apja !!!!!!
Sok szerencsét, annál kevesebb szerecsent kívánok hozzá!
Megyek kemerázni Zoli!