Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ja.. kib. jó motor. ezért nem tudom eladni. gombokért ezt a gépet nem! meg egyébként is.. vadállat. a múltkor jött egy vevő, de "elfelejtettem" visszahívni..

még egy darabig marad, aztán majd egyszer..
Köszi a választ.
Ne is keress tovább,nagyon jó a gép. Az ára azért ennyi, mert 2éve a túltároltakat 2.2-2.6M közt szórták ki, ami levitte a használt árakat.+válság.Szerintem.
Üdv.
Kategoria váltás előtt állok,és szemezgetek egy ilyen motorral.
Azt kérdezném miért van belőle ilyen kevés,és miért ilyen olcsó?
Köszi.
Nem kell cserélni csak rögzíteni
ahogy én is
Voltam ma a Hollósnál a fesszabályzó visszahívás miatt, amit ki is cseréltek.A kuplungcsavarokat viszont nem akarodzott kicserélni gariba, de majd utána néznek, mit mond rá a központ.
én még minden reggel a békával gurulok melóba...
az én régim PC-vel, sportdobbal, légszűrővel tudta a 196-ot keréken......
busa topic lettünk? 200 Le?
a csóró B-Kingesé csak 184...alig megy...
senki sem megy szívesen egy 200LE motorral 10 fok alatt Na meg az öregemberek ízületei...
Reggel friss volt a levegő a motoron. Nagy a csend,csak nem elvermelték magukat a békák.
Szasztok! Köztünk van az a bks aki köszönésemre egykererékre rántotta a vasat a Fót magasságába?
köszi Melus, sikerült eltüntetnem...:)
És ha az intervallumban a esedékes km /6000/ szervizt irja át?
nekem soha nem sikerült rendesen kilőni, a szerelőm meg nem foglalkozott vele, nagyjából értelmetlen funkció, de marha zavaró tud lenni
http://www.jofogas.hu/szabolcs...

Nem érdekel valakit ez a felni?
Hát sajnos én is a meló miatt három év alatt csak kb 4000 km tettem bele de hát ez van.
Igen az M a karbantartási intervallumot jelzi.
Azt irja a "fáma", hogy a karbantartási intervallum ismételt beállitása:1-kapcsold ki a gyujtást, 2-Nyomd meg és tartsd lenyomva a SET gombot, és add rá a gyujtást. Várjál 3 másodpercet amig a kijelző a pozitiv "R" és a negativ "R" jelet háromszor nem mutatja, majd kikapcsol. De külön irja az intervallum beállitását.
Nézmeg a fórumon a mocimról képet ott fogod látni a magasitót
ma láttam a MOM parkban egy matt fekete Béla Királyt. Pont ilyesmit szeretnék faragni az ezüst motoromból, úgyhogy köszönöm az élő látványtervet, bárkié is volt a gép!

a hátsó villát mennyire melós kiszedni?
szeretnék egy kormánymagasítót. látott már valaki ilyet?
http://www.road-quest.com/info...
Sajna a melom miatt,semmi időm nincs motorozni,annak meg semmi értelme hogy a garázsban álljon.hiddel megfogom siratni mert ilyen motorom nemlesz többet.
a műszerfalon, a km óraállás mellett villogó M betű a karbantartást jelenti? és tudja valaki, hogyan lehet kinullázni a szervíz időt?
Hamar meguntad
Eladó B-king! sajna nincs kihasználva,ha igazán jót és szépet akarsz ,gyere nézdmeg nem fogsz csalódni.06 70 362 7133.