Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Dicsak mennyi motor eladó Egyből megélénkült a forum
Szia!
Egy szóval tudom jellemezni, hogy KIRÁLY! /mint a nevében is benne van./ Turázásról annyit, hogy mig a többiek már a lábukat lógatták mig én még nem is fészkelődtem rajta . Erő ill. nyomaték dolgában egy "KICSIVEL" több van benne mint a tiedben /adatlap/. Futómüve nagyon ott van, nem kell rajta állitgatni, nekem a gyári beállitás van, de kanyarban nagyon stabil, fékezésnél nem ül össze. Szerintem ugy jó ahogy van. Motorikusan ugye Busa blokk van benne semmi gond nincs vele. Visszahivás volt ugyan a fesz. szabályzó miatt mert alul volt méretezve, de gariban cserélték, ill. a kuplungkosár lazult fel de azt menetrögzitővel orvosolták, de amugy az egész motorról csak jót tudok mondani. Gumit kell rajta cserélni mert ha gyári van akkor kicsit csuszik /ugye a nyomaték / Lehet, hogy eladom az enyémet ha érdekel tel. adatlap. Nem ezért elado mert nem vagyok megelégedve vele , csak elég volt a közutból, amugy 2010-es évjáratu Bódis dobbal 5 ezer párszáz kilométerrel.
Szia,

A B-king nagyon megbízható és szerethető motor. A legjobb motor
amit eddig sikerült birtokolnom. Tudsz vele túrázni, nagyon kényelmes az üléspozíció de csomagtartókat venned kell rá mert alapból egy doboz gyufát is nehéz elrakni :) A tank relatív kicsi, 16L szóval tankolni is gyakran kell de ez nyilván attól is függ mennyire húzod neki.
Az enyém is eladó, ha megnéznéd vagy csak érdeklődsz hívj nyugodtan.

http://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/suzuki_gsx_1300_b
-king_b-king-7246406

üdv.


Robi
Sziasztok B-kinget szeretnék venni.
Mennyire alkalmas a motor túrázásra?
Mennyire megbízható?
Koszonom. Jovo heten kiderul, hogy marad-e a motor. Ha igen, akkor lehet, hogy elek a lehetoseggel.
Kereslek majd.
Koszi meg egyszer!

Udv,
Attila
Budapest XIV.ker. Szomolány utcában vannak. tel:0630 9357237
minden motorral kapcsolatos javítással gyártással foglalkoznak évtizedek óta. Ha kell szivesen odaadom az én tartómat sablonnak hogy ne kelljen újra kitalálni milyet is szeretnél. Hívj ha segítsek 06309425505
Szia Gábor
Koszi! Ok kik? Hogyan erhetem el oket? Koszi! Attil
én a Sima Béláékkal csináltattam. Nekem bevált, 2 perc alatt föl-le lehet rakni.
Sziasztok!
Nem tudja valaki, hogy bekara valo topcase tartot ki gyart, ami a two brothersel is kompatibilis?
Gyari kipufogos megoldast talaltam, ilyet sehol.

Koszi az infot elore is.
Udv, Attila
Még ilyet ma 2 db bk jött szembe igaz külömbözö helyeken mint a balcsi és Tatabánya.
Sziasztok!
Ha valakit érdekel békára kipufogó csak fel kell szerelni brutális jó hang... 55e
Nem érdekel valakit egy B-King első felni? 22.000 ft!
Szia Maci!
Egy fényévvel korábban árultál egy utaskapaszkodót, amit magadra kell csatolni. Meg van még? Mert akkor megkuksiznám.Üdv.
Bocs, ez a helyes link:

link
Köszönöm, megnézem.
A hayabusa fórumon feltett kérdésedre azt tudom válaszolni, hogy nekem igaz régi Busán de az ECUeditor féle interface-el van megoldva a dolog, ez talán, kissé bonyolultabb formában, de a B-kingen is működik, viszont kérdés, hogy az adatokat hogy jeleníted meg a motoron, mert tudomásom szerint csak windowsos verziója van a programnak...

link
Szia!

Valaki ismeri ezt a bukógombát? Tudjátok mekkora nyomatékkal
kell meghúzni a csavart? Blokkra csavarozandó.

http://www.danger.hu/webshop/products&id=6861

Kös
zönöm

üdv.

Robi
Vágott slick Most akarom feltenni. Kiváncsi vagyok rá
elől sportec M5 van a gépen. hátul is az volt, de 6ezer alatt megette a Király. Az M3-mal ez kb 7500 volt.

Gondolkodom Roadtec Z8-ban. Jó lehet az az M5 mellé? Illetve illik ilyen gumit rakni BKingre?
Helló Fórumozók!

Bocs hogy ide irok,de nekem is van egy gyönyörű limitált szériás yoshimura sisakom eladó! Sajnos nekem kicsi!

http://www.kepesmotor.hu/zart_...

üdv
mintha valaki csináltatott volna már oldaldoboztartót BKingre itt a fórumon. ha esetleg olvassa az illető, akkor rakjon már fel legyen szíves képeket róla, illetve megkérdezném, hogy mik voltak a felfogatási pontok?
Ügyes vagy, én mindig megszívattam magam vele
Köszönöm. Kitöröltem.
Maintanance. Karbantartási jelzés.