Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egyébként és 173 vagyok, de nem kell ültetni sztem.
Bocsi hogy nem küldtem a képeket, de egyelőre stornó az eladás le is vettem a motort!
sztem nem kell alacsonyabb a magasságodhoz....
Köszi a bíztató választ,ha összejön a moci és szükségét érzem az alacsonyításnak megkereslek evvel kapcsolatban.Üdv
teljesen jólvezethető! én 168 vagyok. de azért én csináltam hozzá ültető szettet ami három centit ültet rajta,igy aztán nagyon döfi
Üdv!
172cm alacsonyságommal mennyire vezethető ill kezelhető eme gépezet?
Egy b-King első felni eladó!
Hazafelé már a 110 is átléptük párszor, ekkor már 6-ik sebeségbe is tudtam kapcsolni.;))
lassan az enyémtől is megválok...
yoshimura + gyári dobok, utaskapaszkodó, hepco becker konzol+doboz+háttámla, xenon, riasztó pagerrel, utasülés csúszásgátló, bukógomba így hirtelen...
Árat még nem találtam ki, de kb 1,9 alatt inkább marad
a baj, hogy el kell adnom
ha valakit érdekel mail...
Első felni!
most irtam neked
Sziasztok, ha valakit esetleg érdekelne!

http://www.kepesmotor.hu/suzuk...
A hirdetése alapján első felni.
A hirdetése alapján első felni.
Első vagy hátsó?
Valakit nem érdekel egy b-King felni?
ja, 120...
inkább a tempót okolnám....gondolom nem volt gyorsítás+lassítás égbe főbe, és a tempó sem volt 1200 feletti... Tehát gyakorlatilag állt a Király motorja. Alapjáraton meg az 5 lityi normális
Szasztok!

B-re kapcsolva kevesebbet eszik a BK? Tegnap sikerült A-ba 5 literes fogyasztást produkálnom. (A friss jogsis páromat kísértem 280km keresztül)
Ja!Power Commander-t árulod ehhez a mocihoz?Azt hittem első olvasatra,hogy motort is hirtetsz.Akkor bocsi.
cagivariver:

Az a rész, hogy eladó akciós Power Commander?!
Szia! A mondatod első része felkeltette érdeklődésemet.Üdv
Eladó akciós Power Commander:

1 db Suzuki B-King (2008-), PC3USB, új: 65.900HUF (eredeti ár: 80.000HUF)
Doki írtam üzit a gmailra ha arra jársz, nézzél rá