Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tied. leewente71@gmail.com
Na jól van, tudom pofátlan ajánlat. Mondjuk legyen 8rugó a dob, trombita, hátsó lámpa szettért.ennyit még megér.
Elvitték a ronccsal együtt, nem voltam olyan állapotban , hogy lementsem.
hát valami sport cuccra gondoltam de végül is a gyári is jó lenne mert csak a hangját keveslem,a kinézete jó.
5000 körüli áron csak a dob érdekelne.a többi nekem is megvan,én is rakosgatom :)
A kuplung deknid meg van még?
Azt a qva
Az enyém így végezte.
Hali. Van eladó gyári dob, trombita, rendszámtartó, hátsó lámpa szettem tízezerért, üléspúpom tízezerért, és a magyar nyelvű használati útmutató könyvem tízezerért. Akcióba a hármat húszért.
No sikerült a fesszabályzó.végül is szombathelyen cserélték ki.ők kerestek hogy megvan a cucc mikor viszem a motort.már csak a kuplungkosárcsavar hiányzik,de az majd ősszel.
Más
Ha esetleg valakinek akad otthon egy sport kipu műbizonylattal de esetleg nem szép vagy törött az érdekelne.persze a bélára való:)
Hát jól forgattad pedig a kézikönyvben benne van
Köszi Ago! :)
Nem tudtam, hogy a Suzuki tud ilyet, eddig egy sem jelezte. :D
Bazs21,

M, mint Maintenance (karbantartás).
Ki lehet törölni, hoyg ne jelezze!
Sziasztok!
Egy kis felvilágosítást szeretnék kérni. Tudja esetleg valaki, hogy mit jelent az a kis jel ami az M helyett felváltva villog a műszerfalon?
Kerestem a szerviz meg a felhasználói kézikönyvben, vagy 2 órát neten, de semmi. A motorban az összes folyadék szintje megfelelő.
Már nagyon szeretném tudni, hogy az mi lehet.
Amugy meg nem titkos 70/7710765
Csörges meg, elmondom. Irtam privátban.
Hát elég nyögvenyelősen megy nekem ez a garis fesszabályzó csere.Siptiriti esetleg megkérdezhetem hogy hová vittem a gépet?Én Szombathelyen próbálkozom már pár hete de nem jutok 1 ről 2 re.
http://konyv.vatera.hu/szakkonyv_kezikonyv/autos_motoros_konyvek/suzuki_b_king_prospektus_2272401944.html
Nem tudom, változtak.
Értem, így más.
Garanciás, visszahívásra vittem.
Kell erre reagálnom? :))) 7-8 éve csináltattam a padozást...ezt írtam ide tapasztalatként felhozva...el tudom képzelni, hogy közben megváltoztak a szempontok...
Ez azért érdekes, mert közútra ago már nem ajánlja a sportlégszűrőt.... lebeszél róla. Lehet megváltozott a véleménye.
Ugy véled egy szak szervízben jobb munkát végeznek. Hát én véleményem szerint nem. De te tudod. 200 km eres körzetbe csak van egy jo szerelo ezt mem hiszem el ha nincs. Szak szervízbe is vannak olyan faszok egy csapágygolyót nem adnék a lezükbe azt is elbasznák!
Gondolkodtam rajta, de sietnem kellett haza, mert össznépi ,családi szalonnasütés volt.
Innen már eljöhettél volna hozzám. A Bükkön keresztül már nincs messze. De majd legközelebb....