Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hogy sikerült fel alá tedd a kormány magasitót ? én ma kivettem a csavarokat,de szinte semmit nem engednek a vezetékek
Ki mondta hogy nehéz motor a béka? http://youtu.be/ou4SX6n9dfE
Ez meg talán még újabb
Használtál előtte M5-öt?
Nekem most Bridgesrone S20 van fent, nagyon bevált. Előtte M5 volt, annál sokkal jobb. Mondjuk újabb is.
Nem magas egyáltalán, sőt könnyebben döntök rajta, mint az 50-esen - vagy legalábbis így érzem. Még kezesebb lett az egész bringa, bár nagy széllökésekre autópályán talán érzékenyebb, de megszoktam már. Szóval, ajánlom mindenkinek!
A gyári nekem darabokban jött ki... Most EBC-t használok, egész jó.
Mesélj még a gumiról. Nem magas a 200/55?
Hátra milyen fékbetétet próbáltatok már? A gyári nagyon gyengének tűnik ehhez az erőforráshoz...
Sportec ;) (az okostelefon átka, mindent jobban akar tudni)
Metzeler M7 Sportcsarnokban 120/70 és 200/55. Mindenkinek ajánlom, pazar.
egric@freemail.hu
azzal. küldj egy mailt és küldök képeket.
Szia! Ha a burkolataival adod engem érdekel!
gyári új kipufogó 10 pénzért eladó B-Kingre..70-380-4939
Gyönyörű ez a vas! Ha egyszer lecserélem a Bandit,akkor egy ugyan ilyet fogok faragni!
46ezernél cseréltem láncot, és ugyanolyan fogszámú lánckerekek mentek fel. futómű is gyári beállításokkal van.
Gondolom nem egy nagy összegért, mert már benne van a gépükben, csak nyomtatni kell! Bár neked valószínűleg fordítani kell a színeken, mivel fekete a felnid! A címüket megadom, ha küldesz egy e-mail címet.
Én most vettem le a gyári láncot 6évesen és kereken 50.000km után!
Tartósan nagy sebességgel úgy sem lehet vele menni. Hát akkor legyen nagyobb a mókafaktor . Sebesség? Így sem mutat helyeset, úgy sem ... akkor meg tök mind1. Ráadásul Én azt vettem észre, hogy a fogyasztásra is jótékony hatással van.
Miért áttételezted vissza? Nem mutat így sokkal többet a kilométeróra a valósnál?
Nekem 27000 van benne, és úgy látom hogy egy kicsit szakaszosan meg van nyúlva a lánc. Nem vészes pár mm-t jelent a lógásban, de gondolkozom a cserén.
21000 km-nél cseréltem, 2 éve. Elől 1 fogszámmal kisebb lánckereket használok, mióta megvan. Pinkmotors-ban minden van hozzá. Csak a láncra kellett pár napot várnom, mert 530-as extraerősből aranyszínűt akartam és nem volt raktáron.
Én nem értek az állításhoz és nem is állítanék rajta. Valahol írták, hogy gyárilag a leggjobb minden körülményekre.
Kell a matrica! Hogyért,mikor, hol?
Sziasztok,
Cserélt már valaki láncszettet?
Ha igen, milyen futásnál, milyen szettet? Variáltatok a fogak számával?

Ki milyen futómű beállításokkal megy? Nektek mi vált be a legjobban?
Nekem elöl kettő vonal az előfeszítés, 8-8 klikk ki. Hátul 20mm menet látszik az előfeszítés, 2-2 fordulat ki.
Fiuk, a gyerek regelhet ezzel a topikba, most kezdi!