Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali. Én pereceltem,állítólag 45 métert repültem. Aortarepedés,térdkalács szétrobbant,csuklótörés,ujjtörés,medencetörés.......stb. Fej,gerinc ép, mindenem megvan és mozog. 1 hét kritikus állapot, 1 hónap intenzív. Most tanulok újra mozogni, kb fél év rehab, a térdem még kérdéses. Bekanyarodott elém egy nyugger. Vigyázzatok magatokra.
Helo!
Küldj a számomra egy email címet és oda tudok képeket küldeni.
Hello!
Merre van a cucc?
Törött motorról maradt?
Képeket lehet róla kérni?

Kösz elöre is.
István
Sziasztok!

Békára milyen gumit vegyek, pl szimpatizálok a Metzelerrel (sajnos méretben (M7 nincs)viszont M5 akad, valaki tett már Metzeler M5-öt.
Mit ajánlotok felhasználói tapasztalatokak osszátok meg.
(Abszolúlt hétvégi motorozás, + néha pályáa inkább nagyobb igénybevételnek kitehető gumit keresek, nem túrázok..)

Illetve
Illetve az egyik ismerősöm azt mondja , hogy a gyári környezetvédelmi tiltás oldást (mindneféle eszköz nélkül ki lehet iktattni) ?-és hogy hogyan, tudja valaki, megosztja ...?

Széles utat!
Sziasztok!
Megmaradt pár B king alkatrészem, hátha érdekel valakit.
2008-as alkatrészek egyben eladók.
-üzemanyag tank
-ac pumpa
-hátsó lámpa
-hűtő ventilátorok
-kormányon lévő kezelők
-fékcsövek
-bovdenek
-gyári kipufogó dob
-hátsó kerék gumival
-tankon lévő kezelő
-segéd váz
-központi rugós tag
-első féktárcsa
-első féknyergek
-hátsó féknyereg
-kormány befogó
-fesz. szabályzó
-első és hátsó tengely
-kisebb műanyagok
Az egész egyben eladó 100000ft-ért. T: 06305871220
nem... alapvetően Metzeler párti vagyok, tetszenek az elefántok
Pirelli Angel-t nem nézted?
rakott már valaki roadtec z8-at erre a vasra? ha igen, mik a tapasztalatok, mennyire stabil, illetve meddig bírja?
B-King lánc és hátsó lánckerék újonnan eladó
Sziasztok! Bocs az off-ért!
Van egy ilyenem, hátha érdekel valakit!
http://olx.hu/hirdetes/suzuki-b-king-sport-kipufogo-ID3aRM3.html
Sziasztok,
Valaki nagyot bukott ma egy békával a Jászberényi úton.
Tudtok róla valamit? Túlélte?
R.
Már nincs meg
Ha még megvan, engem érdekel!
Ha így lefényképezem Jó? Máshogy nem tudom megoldani.
Először is köszönöm a segítséget.
Mond megoldható lenne, hogy esetleg ezt a magyar kezelésit lefénymásold, scanneld, vagy valamilyen formában (az egész kezelésihez) hozzájussak.
Üdv,
Válogass
Sziasztok!

Bár kissé bagatel ?-ést kell feltennem, de boszant és nincs kezelésim, ezért felteszem..:)
A km órán a megy a homokora+ még valami ikon (gondolom valami időmérés van elindítva, de sehogyan sem tudom leállítani)
Már nyomogattam,de semmi, mit hogyan kell-lhet állítani?
Széles utat.
Onnan 2 km kbbbb..
Delpesten hoo vagy? En a delpesti korhaznal
Mondjuk a karok nem kellenek
Sziasztok
ha valakinek kell a busa topicban arulok egy kuplungkart vadi uj tevedesbol kerult hozzam. Az ara egy turorudi es hogy jojjon erte delpestre.
udv
Köszönöm a hozzászólásokat, ezek alapján (gear2dash) után mozdulok..
Buék!
Nekem a Gear2Dash volt benne. Egy hátránya van azért: A fokozat-váltásnál A-B módnál a B használhatatlan vele.
Nekem gear2dash van benne, panaszmentesen müxik. A külön fokozatkijelző meg azért van, mert a gyárit kiiktatja szerkezet, de ne mindegyik, az enyém se,amelyikhez adják gondolom az igen. Szerintem a sportlégszűrő felesleges, csak a pszichédben érzed a pluszt. Szerintem! Boldog új évet mindenkinek!
Sziasztok!
B-king hez melyik tiltásodót ajánlanátok (x-tre, gear2dash, stb) találtam több félét, melyik miért jó, vagy nem . Felhasználói vélemények érdekelnének. (Illetve minek a fokozatkijelző, mikor van gyárilag)
Jövőre már nem akarom szervízbe vinni, az éves esedékes olaj/szűrőcserét elvégeznénk itthon. Milyen olajat/ szűrőt (gondolkozom sport szűrőn)ajánlanátok , illetve ha tudtok valami jó beszerzési forrást az is érdekelne.
Széles utat mindenkinek!