Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha Hyosungod volt akkor bírod a gyűrődést és kitartó vagy előbb-utóbb lesz tartód!
Debrecen környékén lennél akkor tudnék segíteni, minden van hozzá csak tartót kel hoznod meg a Banditot
Valószínű az átszabást választóm nincs sok lehetőségem :(
Igen mindenkitől ezt a választ kapom.Vegyek valami használt tartót vágjam szét és formázzam rá. Csak épp nem nagyon értek a fémhez és túl sok lakatos ismerősöm sincs.
De elég viccesnek tartom hogy nem lehet hozzá kapni elég népszerű motor azért. 10 évig hyosungom volt és ahhoz 1-2 nap turkálás után mindig meglett a keresett cucc.
Itt meg szenvedek már 1 éve :)
Bátszi Motor-nál van GIVI PL 536 SUZUKI GSF 1200 BANDIT 2006 Oldaldoboztartó konzol Új! Akciós! 35 000,-Ft

http://www.batszimotor.hu/inde...

vagy a legjobban hasonlító használtat is találsz nála, és a tartó karok átszabásával el lehet készíteni.
A saját gyártásról annyit, van egy fűtésszerelő kollégám Africa Twin-re akar bukócsövet mondván Ő nem hajlandó kiadni 60 papírost ezért. 25 éve van a szakmában igen jól hegeszt gázzal, villannyal, van a cégben hidraulikus csőhajlító is de a projekt csak nem akar összeállni! Mondom is neki ne görcsöljön menjen egy hétvégére fűtést szerelni és meg van rá a pénz.
valahol 2006 tájékán volt ilyen köztes is..
Nem is tudtam,hogy ilyen profi vagy bandit evjaratokbol,lehet tudat alatt ilyenre vagysz kozben meg erolteted a v2-ot?
Szep kek.
Oszt ezzel mi van ? :D
1250 es 1200 total mas,ezt szet kell vagni es rapasszitani.
Evjaratokban nem vagyok otthon, de itt egy plx-es.
Nem is feltetlen ajanlom a plx-es dobozokat, inkab a szamzaras nagy givi, de egy lehetseges megoldas ez is.

Sw motech alu kofferok, 700euro és egy életre van vagány dobozod :D

http://www.kepesmotor.hu/motor...
Jó sokat kellett harcolni mig kialakult,de egy fél disznót is elbir a csomag mellett.
Viszont házilag átlagos felszereléssel sosem lesz olyan esztétikus mint egy gyári.
Amiket eddig láttam azoknál néha fogtam a fejem rendesen hogy néznek ki.
Ugyan sv, de amit Zoliéktól kaptam erősen veri az összes gyártó általit igaz könnyebben áll kerékre.
aha, csak kár, hogy még egyet sem láttam, ami megközelítené egy gyári stabil rögzítését, esztétikáját. De meggyőzhető vagyok.
Egy ügyes lakatos a gyári ár harmadáért készít egyet ami még erősebb is mint a gyári vékony falú csőből készített.
Hello nem tudja valaki hol lehet találni oldalsó doboztartót 1200 banditra (2003)?
Használt is megfelelne :)
Jó cucc
Mivel bazi lusta vagyok feket nem lesz,sokat kell mosogatni hogy vállahatóan nézzen ki,az ezüst meg lehet koszos nem láccik.

monnyuk a gyorsváltót kipróbálnám.
A fekete az nem is szín, az csak a fény hiánya
Megnezegettem oket,az ezust nagyon beolvasztja elfedi a format szerintem,a feketen viszont csinos a piros segedvaz,a hatso lengovillajuk meg gyonyoru ipari muremek!
Persze,nem rossz.
Vasárnap leszabom az anyagot,de kell egy kerék gumistol méretet venni mint a szabóságban.
No kicsit beájultam.
Szóval most a 2009-es valami crystal white volt ami ment a levesbe és jött az intense orange.Ez jelenleg cíp és ritka.
Az Új R-esen a fullextra HD egérmozi mellett van rendes futómű és a színválaszték Jet black,crystal white,matt aluminium silver.

Ebből nekem mint menő fagyizólátogató az egérmozi és a szín a fontos.
Fekete nem kell mert szerintem nem jó szín,fehér meg volt.Marad az ezüst,ami vicces mert mindkét astra ezüst.
Rosso2 az fincsi.
Keszul a gumizo szett? Kar,hogy messze laksz....
Az elso mondatod nem ertem kristalytisztan.
Mondtam en,hogy narancs!