Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Z750R jo lehet,a 800 az mar nagyon nehezkes.
Barmilyen osszehasonlitot olvastam a street lekorozte.
Nem csak angol tesztben.
Pedig pedig, az egy zseniális csomagolás lehet egy futómű javítás után. Arról a blokkról-motorhangról énekelni könnyebb, mint beszélni.
Kétszemély kizárva, de az nem is szempont Szotyinál
A versysből a cicaszeműt bármikor megvenném. A kicsit. Lehet, a nagyot is (NYOMATÉK :D ) de azt nem próbáltam
Igen, erre a kettőre.
Joaz,csak ne felidomos z750 legyen.
Kawát? Nemá'!
Élénkebb,versys.
Én ilyenen soha nem agyaltam kisadag fagyit eszek mindig azt éppen akkor végzek mint azok akik várnak rám nekivetkőzve a fagyizó előtt.
Na de milyen hatötvenes? V-Strom?
Vegre nem az enyem a legkisebb motorka a forumon.
Mondjuk csongo szepen ment vele kanyargoson,ugy elporzott hogy csak a murvat lattam utana.
Koszonom. Evekre vagy kmre gondolsz?
Szoval most szalltam le a motorrol,tovabbra is szorakoztat ez a tevekenyseg. Vekony zokni,nyari kesztyu es meg este 6kor sem faztam. Veletlenul ut kozben ezt talaltam,tok jol nez ki. http://www.zselicvolgy.hu/index.php/hu/
Grat hozzá! Kíváncsi leszek mit szólsz hozzá hosszabb távon?
Logikad brillians,erre koccintsunk!
A hondában szarrá égett a kuplung de ezerszer jobb gép.
Az 1000 az valamiért nem népszerű
Azért ott se a szomszéd volt a hülye
Az megvan, hogy az öreg cimbora kihajtja kb nulla olajjal a busát csapágyasra, arra nincs egy rossz szó. Van ilyen, előfordul. Pedig "trénert" is hívhattak volna. :-)
Azt írta, egy harmaddal gyengébb, mint a Bandit. Ergo 650-es.
650 v. 1000?
Valahogy én is erre tippelek
Valamint osszátok szét facebook-on is. (nekem nincs)
Sziasztok
Mindenki segítségét szeretném kérni.
Kedd reggelre Komáromból ellopták a motoromat. GSX650F fekete színű, UIW-195
Mot.sz.: P708122834, Alv.sz.:JS1CJ135100103625
A motor meg van ültetve, teleszkóp vége kb 2cm-el magasabban van a kormány rögzítőnél. Tri-Ton sportkipufogó van rajta. Akinek van Szlovákiai, vagy ausztriai kapcsolata, kérném juttassa el oda is. Értesítést priviben.
Köszönöm
rákérdezhetek ? kawasanyi versys ?
Kell még rá idom? Hát mit vettél, egy romot ??