Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Korrekt beszamolo,koszonom!
2.10 bazzeg, annyit én az életben nem fogok menni.
Hátul olyan 7e (talán 8e-hez közelebb) ment el. Nem szövetig használva, hanem kopásjelzőig. Elöl még bőven jó volt.
A használat módja általános utcai. Nulla gumifüstölés, de nem fostorgás.

Ha meg már itt tartunk, egy érdekesség: Az M7RR szettel úgy volt jó az S1000R, hogy az elejét egy vonásnyival lejebb engedtem. Most az Angel GT-vel meg úgy, hogy visszaemeltem gyári setup-ra. Az M7RR-nél kellett az orrosítás, hogy legyen visszajelzés az elejéről, míg az Angel-el úgy idegesnek tűnt, visszaemelve nyugodtabb ívre döntve.
Az Angel GT az első 5e km tapasztalatát extrapolálva elmehet hátul akár 15e-t is (ami kb. duplája lenne az M7RR-nek), de nincs arra garancia, hogy lineáris lesz a kopás az élettartamának második felében is.

Minden fenti fejtegetéstől függetlenül csak ajánlani tudom az M7RR-t, annak, aki ilyesmi stílusú gumira vágyik. A hideg, taknyos tavaszi Pilisben sem hagyott cserben, de haver 600RR-en olyannal megy elfogadható hobby időket (~2:10) Hringen. Egy nagyon széles tartományban dolgozó és "jóindulatú" gumi, ha lehet így fogalmaznom.
http://youtu.be/BjQBOxzYv8g rég nem videjóztam nemrégiben volt vagy másfél óra szabadidőm kicsit szerpentinelni
Gyurmázva lett a tank. Le se kellett szedni, csak az oldalára fordítottam a tankot. kis csiszolás, pici epoxy gyurma, 1 óra múlva lehetett csiszolni. lekentem festékjavítóval. Nem szép, de legalább már nem szivárog a benzin. Most lett egy majdnem teljes rúd gyurmám :)
Csak internettel tudok segíteni.

http://berbe.hu/west-star-car-...
elég égő, hogy a szerviz kocsiját egy másik szervizbe vitelhez használom, 1x megjártam velük...ha nem muszáj nem mennék vissza...csak a dobozost így nem hinném, hogy adják
Oda-vissza több mint 210 km-t tett meg, ez volt pontosan 20 ezer forint, 3 évvel ezelőtt.
Van motorszállító futóm, gyere el érte:)
Ingyen semmi nincs, nagyfalun belüli motorszállítás is ott kezdődik, hogy 8e
Az Enduro Motorosboltnak van motorszállító furgonja, fel kell őket hívni!
Anno tőlük vettem a GS500-amat, és - mivel még csak folyamatban volt a korlátlan jogsim - ezzel hozták haza Kalocsára. Természetesen nem ingyen.
Pécsett tud vki motorszállítót? Pécs max. kb 40-60km körzetére....
Én is szeretnék egy tankot...
hello!2012 es banditra keresek gyári dobot!barracuda sportdob van fent szukitővel,amitől megválnék!
Kézműves abált szalonnára csere? Van még perec közepe is, ha úgy van
Adja,itt mar tempo van.
Palya rojtozza..... akkor kerunk egy kepet az elso gumirol is!
Egy hízó 70-80 rugó ha 120-130 kilós, ezért egy választásit talán....
Tedd ki a garázs falára trófeaként.
Addig, míg Dave előkerül....
csak túrázásra használt, megkímélt gumi eladó, vagy hízóra cserélhető
Ez erdekel,elol-hatul mennyi es szazalekosan a hasznalat modja,hol es milyen tempoval parosul a km?
Fussunk neki.Mennyit és milyen használattal megy el valójában S1000R-en.
Mielőtt Vágó István professzor úr belénkköt mint a vácicement.
" - Lángost kérek!
- Hányat?
- Köszönöm, akkor mégsem kérek."
Hányat?