Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na, az lehet, de pl a szóban forgó egyed vsz az eléforduló autó előtt megáll egy szaftos káromkodással, ha szinter betétet rakat be, és nem kell egyengetnem a villáit, ami a szomorú tényállás lett.
A fékezés, a gyávák menekülése.
Mostmár azért csak megkérdem, miért akarod, hogy ne fogjon a féked? Abból gondolom, hogy ez a cél, mert a szinter az fog.
Köszi
Ha rajta lenne megmondanám, de nem találok rajta márkanévre utaló nyomokat.
Akkor nézd meg mi van ráírva a hátuljára légyszíves. Akinek csinálom a gsx-ét, szívesen elcserélné, de ilyen goldfren/newfren és hasonló szemetet nem teszek bele neki.
Hosszú évek tapasztalata alapján, ez vált be a legjobban.

Csak a csere miatt írtam, nem vita indítónak.
és szerinted az jobb lesz mintha vennél egy normális szett betétet akár az olcsóbbakat is ? RMS 225101190RM a cikkszáma kb 2200 ft egy pár a hátsó az első 225101240RM kb 4500 ft
Szőlő márka.
Nem tudom, a motorral adták, felakarom újíttatni, csak sajnálom ezeket elpazarolni. A kopottból is csak a vas kell, amire az új cuccot ragasztják.
Gondoltam hátha jó lesz valakinek, cserébe.
Kb 300 km-t futott organikus is megfelel elore cserenek?
Milyen márka?
Hali!
Ha valaki most cserélné, alig használt SZINTER betéteket adnék kopottakért, vas is lehet.
amúgy röhely ez a céges kapcsolt áru szarság.2x3 db kexesdoboznyi műanyag franc meg pár csavar és két rúd.
Na jó fasz kivan a sok dojcs vakerrel.
H Satteltaschen-Set
Art.-Nr
. / Item No.:
BC.HTA.11.740.10701/B
ANBAUANLEITUNG / MOUNTING INSTRUCTIONS
1
Copyright by
SW-MOTECH GmbH & Co. KG
Irrtümer und Änderungen vorbehalten. Technische und Design-Änderungen vorbehalten.
Errors and omissions excepted. Technical and design modifications are subject to change.
Konfektionierung durch / Packed by:
Datum der Konfektionierung / Date of packaging:
SW-MOTECH GmbH & Co. KG
Ernteweg 8/10
35282 Rauschenberg
Germany
Tel.
/ phone + 49 (0)6425 / 8168 - 050
Fax / fax + 49 (0)6425 / 8168 - 10
info@sw-motech.com
www.sw-motech.com
BLAZE
®
H Satteltaschen-Set
Art.-Nr
. / Item No.:
BC.HTA.11.740.10701/B

De táska nem kell.
UI. a pdf tetején van ott valami hasonló BC.HTA.11.740.10700/B vagy valami ilyesmi
na az kell
Huhh?
Azt hogy?
Na majd van ismerős szlovákban.
Azt meg elküldi szlováknak?
az én e-mail-em visszaküldte a magyarnak...
De ki fogom,majd ha lesz angolos rokon elerheto irok a motechnek.
Azt sajnos nem tudtam kideriteni,nem irta le az itteni kereskedes.
Gyakorlatilag ket adapter a hatso labtartora.meg a ket rud.Ezek a tipusspecifikus dolgok.
és annak a komplettnek mi a száma, ami 50 ropiba kerül?
HTA.11.740.519 (L/R)
HTA.01.740.007 2db
HTA.00.740.010 2db
És ha nem jó a meglévő kar:
HTA.56.448.003 (L/R)
cikkszámokat irj lécci
1,4,8-as elem a többi nem feltétlen kell.Talán még a 9-es kar,de ha a műanyag szarok megvannak már jobb a helyzet.Ha tényleg csak szettben van ahogy itthon mondják annak olyan az ára hogy tipusváltáéskor jobb ha eladja az ember az egész szart és vesz egy másikat.
Végülis ha minden kötél szakad a két 8-as jelű amit nem tudok home made legyártan sehogy.De igazából nem akarnék szarakodni gyáriban kéne de nem 50 ropiért.
Blaze taskaszetthez tipusspecifikus tarto szett.Taskak megvannak de 13 streetre valo.17 es triumph street triple R a jelenlegi.

Gyakorlatilag a hatso labartora valo oldalankent ket muanyag bizgere a fontos.
Itthon kerdeztem,nem jo az ara.
Inkabb kifaragom fabol.

Mindjar nezek valami kepanyagot.