Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Amennyit szotyi megy tuti volt mindhárom neki.
Szóval ha erre jár megírja.
Azt láttam, hogy neki tetszett. Viszont nincs összehasonlítva a 3-mal és a 4-gyel... Engem meg ez érdekelne igazán, ugyanis ha nagyon akarok, még tudok 3-at szerezni, de érdekelne olyan tapasztalata, aki mindhármat próbálta.
Nálam elfér :)
egyenes
Szotyi,pár oldallal lejjebb.
Próbálta valaki a PR3-at, 4-et és 5-öt is? Elkopott elöl a 3 és már nem nagyon lehet beszerezni ilyet, de állítólag az 5 jobb, mint a 4. Kíváncsian venném a tapasztalatokat tartósság és tapadás terén is!
meg az hogy meik széria ? görbe vagy egyenesvázas
A lenyeg lemaradt: 1200leg olajhoz
Sziasztok
Maradt 4 darab karbi uszohaz tomites es egy benzincsap felujito. Akinek kell jelezze. Minimal aron viheti
A csini gyari az draga.
Erről beszéltem neked (is) mostanában. Még egy ilyen nem éppen Italy design gép is ki van gondolva, meg van design-olva; a tulaj anno hónapokig nézegette a képeket, katalógusokat, adott motor mellett döntött a formavilága miatt (is), aztán rákúr néhány Dömötör tartályt. Még ha a Nordkappra indulna... De aztán ezzel sokszor csakl a Matyi büféig sikerül eljutni. :D
Azert na ahol a kormány, mi van ha két visszapillanto között csisszesen elférsz és utána muszáj mozdítanod valamerre a motort? Beakadhat a dobozod.
Bármit mondasz, oldaldobozal sokkal szélesebb a motor és ez akadályozhat mellesleg egy darab ferfiembernek mi a francra kellhet 3doboznyi hely? Nővel már megértem
Miért lenne nehezebb? A dobozok nem nyúlnak túl a kormányon, vagyis ha a kormány elfér, akkor a dobozok is. Nálam legalábbis még nem volt ebből probléma.
Teljes mértékben igazad van!
Eleg a mastercard.
Ha egyedül motorozol a legjobb a topcase és ha az kevés akkor egy hengertáska, abba minden belefér ami kell egy embernek
Oldaldobozokkal nehezebb elorehaladni a sorok kozott
Ez már az új, "dizájnosabb" Givi E22. A korábbi modell, az E21 egy az egybe WC-tartály forma :-)
nekem tökéletesen megfelel 1 személyre bőven elég!
Dömötör tartály :)
még hátra tervezek venni konzolt+dobozt
https://motoralkatresz.eu/termekek/Kappa/K22N_fekete_oldaldoboz_szett_2x22l/
Dzsizöz, ezek miféle dobozok?
Sziasztok
Kicseréltem a kuplung és a fékkart + vettem rá dobozokat meg az ülés is kész lett
Tankoltam Szolnokon A Széchenyin az OMV kúton prémium üzemanyagot de nem igazán szereti a bandit nagyon dadogott tőle
Majd a maradékot át töltöm a renaultba és maradok a Shell-nél
ja csak régebben nem jártak kamionok most meg arra is kell figyelni , a kanyartechnikán mindig lehet még javítani de egy ilyen úton sokmindenre érdemes figyelni mert akármikor felbukkanhat 2 négyzetméter tehénfos , éppen fát lopó szekeres muksó , tehén ló elütött kutya kiszórt aprókavics meg keveset megyek, visszafele már éreztem hogy el vagyok szokva ... persze ha lett volna 1-2 gyerek akik tudnak is menni lehet gyorsabb lettem volna ... vagy nem