Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem zsibbad el a térded mire a jó beállítást megtalálja a fotós a képhez?
Sportolni szoktam :) De vállalom, közeledik a 36 :D
Nem ér le a lábam róla.Pont.
Ha egy motoros megöregszik, akkor előbb-utóbb BMW, Harley vagy Babetta kerül alá....
Vagyis oregszel
Fiataloknak cross, sm, sport, kemeny fajta naked
Idosebbeknek tura, utana gs
Aztan persze van nehany elteres de nagy atlag igy
Nem vagyok az a sorba beállós, szerintem az 1100-on kívül mindegyik fajtájával mentem, igazság szerint a vizesen én nem találtam fogást.
Állati kényelmes, nagyon megy, egyujjas satufék, gyorsváltó...vadbarom hang, ha leforgatod. És mindez gyárilag, minden faragás nélkül.
Szóval ha most az a nehéz helyzet állna elő, hogy 4 mill környéki összeget kéne hamar eltapsolni motorra, nem gondolkodnék.
Ahhoz meg oregednem kell vagy 20evet
Haha, minden vagyam az a boci
Uaaa, az fincsi, tartogasd csak, wlőbb utóbb kijön bwlőle egy gs bmw :)
Igen ez a gen2. Akra titan leomlok, karbon dobok, karbon szinte minden idom, ohlins elol hatul futomu, magnezium kerekek, verseny brembo radialis pumpak stb inyencsegek
Ez a gen2 tuono? Amit akrákkal adtak szériában?
Haversrác most vett egy 2004-es vizipóklámpás R-t, csak messengeren át hallottam a hangját, könnyfakasztó.
Gondoltam eladom, de mivel factory kivitel (ez nagyon ritka tuonoban) az ara felfele megy mar most. Ugyhogy elall a garazsban. Ha veletlen valaki elviszi jopenzert akkor persze eladom, de nem hirdetgetem
:(
évente kb 200km megy bele..... most még annyi sem hogy műtétek jönnek mennek
:)
Ilyen súlyos a helyzet?
vigyed, valaki legalább használja
Nagy pályára tök jó:)

De pl szívesen összehasonlítom egy tounoval :)
Sziasztok!
Mi lehet az oka, hogy a 600-as Banditomon az üresjelzés ha a motor még hideg, működik, de egy pár kilométer után megszűnik. Ha a motor visszahűl, akkor újra van. Találkoztatok már ilyen problémával?
Köszi előre is!
Bandit es a palya olyan, mint a hentesbard es a teliszalami. Rohadtul nem arra a feladatra valo
Azok csak akkor nem lepnek meg, ha nem akarnak. Lényegében bármi. A hringen (is) nagyon kijött, izélheted a nyomatékot, ha 250 kilót mozgatsz. Ráadásul le is vagyok áttételezve egy foggal, de egyenesben tök széria 600ak nagyon elmennek, a legdurvább a múltkor egy fzs600(vagod, egy fézer!!!) volt, azt megelőztem kanyarban, egyenesekben meg visszajött. Persze jól esik kikerülni r1-et, meg kis panigalet, de ezeket nem azért sikerül, mert a bandit olyan ász, vagy én, hanem a gazdik még csak tanulgatják a témát. Szerintem.
Em mondom,ora szerint 120,kell is az,kulonben meglépnek a sportmotorok!
Gyarilag kb 120 asszem, az egyest nem szoktam gyepalni.
Uresben?
csak?
Sztem is nagy lenne kezdésnek , de a döntés a tied.