Hozzászóláshoz be kell jelentkezned


Hatast....marmint hanyatt? Losszesurusođott a menes?

Lesz vmi masik futomu a cbr ala?
Azért ez a kotvány hondán annyira nem rossz a fék,sőőt.A futómű állítható csak rozsdás mint a bolygóhollandi vasmacskája. Majdnem dobtam egy hátast,de mondjuk az lehet az Angel GT miatt is.
A brembó harap mint a fogatlan szamár.
Elso mondatodat kiegeszitve,meg a gumin mulik,es az sem baj ha a pilota ezeket melysegeben ki tudja aknazni........mostansag egy jo elektronika is kezd szamitani,lasd moto gp.....
Minden a futomuvon meg a feken mulik.
Eppen jatszogatok egy 600 pop-pal, minden sukar, de ket hengerrel indul, kb másf~l perc után lép be a többi. Utána minden szép, de azon a halott féken ráadásul organikus betét van a 16 éves gumi fékcső mellé. Elsőre érdekes volt megállni a sarkon. :)
Egy kavedaraloba minek olyan komoly technika?
Ez nem így kell. Miért nem vezeted fel, hogy 120-ért van gixer komplett eleje,
DE
azzal lesz fék, és futómű is :D
Én tudok, 80 párban.
Sziasztok! Valaki nem tud esetleg első villát 1999 bandit 600 ra eladót? Bontós árat picit sokallom (90-.000), Igazából csak a felső króm része kéne az alsó egyben maradt.
Köszi
jaaaa:)
Karvalynepper véred ilyenkor forrni kezd?
Most mondom, ingyen bármikor átveszek bármilyen motort :D
En is.
Amugy siman veheto,bontva tuti ki lehet arulni a fo darabokat duplajaert.
Na ja, csak én diplomatikusabb szerettem volna lenni.
Es szerinted ha nincs lelakva egy 600/1200 meg mas baja nincs eladnak igy 150 ert amikor egy bontott vezerlot veve mehetne mondjuk 500 ert.
Lehet velem van baj de az ilyen tuti uzlet mogott tuti mast gondolok,van ott baj mad is,gyanitom.
Mondjuk kérdés, hogy milyen motor? Bandit-e (gondolom igen ha itt kérdezted) és abból melyik, 250, 400, 600, 1200, az első kettőt szerintem még ingyen sem, az utóbbiakat ha nincsenek nagyon lelakva akkor talán igen.
Igen.
sziasztok az lene a kérdésem hogy egy gyujtás vezérlö hibás motort érdemese meg veni (150 ért adják) azt monta a srác hogy alapjáraton egyszerüen leált
Köszi a válaszokat, este megnézem közelebbről.
A kérdés a hozzáférhető hely volt könnyen. Én egy idomkát leveszek és alatta a betöltő.
Én inkább felemelném a tankot és ott van alatta a sapka
Bal alsó,egész tuti.Általában csak meglazitod és már csöpög is,de a cső tud rendesen rágyógyulni.Óvatosan.
Baszki,és tényleg nincs. Az SV-n van.Nem semmi.
Letekersz egy bilincset amit látsz,óvatosan lehúzod,alátolsz egy poharat ami kicsepeg megméred,oszt annyi.
A hűtőn van betöltő ?
Huton a betolto jobb helyen van elvileg.