Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kösz mindenkinek az infot
Piloton vissza felet-egyet.
Így kell indulnia ☺ Ezért el ne add!
Ja, igen hidegen pedig abszolút nem kéri a szivatót.
"jó a szaki"
Sziasztok!
Nálam hasonló a helyzet, a nyáron adott neki a szerelő egy kis naftát mert szerinte nem szépen járt, azóta melegen csak kicsi gázadással indul. Előtte pici gombnyomásra gáz nélkül pöc-röff. Ráadásul magasan a hegyekben elmegy az alapjárat, szerintem belefullad a benzinbe{kevesebb levegő több benya).
Lehet még tűszelep probléma ha picit túlfolyik többez kap, most a télen ki lesz cserélve. Egyébként ló a szaki nagyon vágja a porlasztó beállítást.
Na, ezért kell elolvasni a gyári kézikönyvet. Azt írja, melegen indításnál húzz 1/8-1/4 gázt. Full üzemszerű. Enyém 0 kilométeres kora óta így indul, ha melegen 5 percnél tovább áll.
sajna nem értek hozzá műszer sincs , ha nem találok tavaszig itt helyben szerelőt akkor kibővítem a keresési kört
Lehet, hogy csak a pilot csavarokon kell állítani 1 felet vagy egészet ha melegen így indul, de távgyógyítani ugye....
6-al lejjebb irta hogy szinkron,hezag megvolt.
Szelephézagot néztétek!?
Szolnokon mondtak nekem 1 motorszerelőt aki a pletykafaluban lakik a Hajnóczy József vagy a Perczel Mór úton lakik ha hazamegyek elnézek arra hátha szerencsém lesz
ha hazamegyek akkor felveszem az 1első 1 hónap utáni indítást és utána amikor bemelegszik azt is
amikor megvettem akkor hidegen melegen indult csak durrogott vagy pufogott vagy h is mondjam olyan mint ha kihagyott volna, vettem bele 4 új gyertyát az 1 hétre megoldotta a problémát de utána újból elkezdte
ezt a 4 gyertyát vettem ki belőle
Sajat tapasztalat,nem mervado,a kopottabb motorok indulnak gazzal.
merre laksz?
nem tudom , az idén volt karbiszinkronon és szelephézag állításon a motorral nincs semmi baj megy mint a gőzmozdony nem zakatol nem eszi az olajat nem rángat nem e szik sokat , csak a melegindítással vacakolok
Volt 1 szerelő ő azt mondta h, mivel karburátotoros a benzingőzzel telítődik és adni kel neki 1 kis gázt és úgy indítani azóta 1 nagyon kicsit húzok a gázkaron és egyből indul melegen , hidegen nincs ilyen baja
Kompressziot mertek?
már 3 szerelőnél volt de nem az igazi
1 szerelő azt mondta h bandit betegség
2 azt mondta h rossz a melegítő patron mind a 4 csere 70 e ft
3 az végre eltüntette a puffogást de melegen ha nem húzok neki 1 kis gázt nagyon nehezen akar beindulni
Tenyleg a karbi miatt akarod eladni?
Hozd el megcsinalom
Magyarul nem sikerült beállítani a karbit? :)
szia
igen az van tervbe ,csak kíváncsi voltam, fel is tettem eladásra hátha valaki akar venni 1 jó motort
de nem minden áron eladó!
Also hangon kb 300e ( ebben minimalis munkakoltseg van) ha talalsz egy fanatikust aki megcsinalja. Pl en
és mi fogja vezérelni? kábelek? szivócsonkok, légszüröház... ? vegyél egy injektorosat...:-D