Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi, olvasgatok még
Szia! Mivel nekem pont ilyen motorom van, annyit tudok mondani, hogy két személlyel felpakolva meg tudsz vele etetni nyolc liter is, meg hat alatt is el lehet vele kóborolni. A fék és futómű az hagyományosan nem Suzuki erény, de együtt lehet vele éni simán. Ha meg nagyon zavar, mindenre van megoldás, csupán pénztárca függő! Javasolom, nézd meg Fodor Dodor Donát beszámolóját a facebookon, egy Gsf 1250 Bandittal motorzott végig a Tankcsapda zenekarral egy kisebb német túrát. És utasként vitte végig Lukácsot...
A motorról is van egy tízperces videó beszámoló, sok mindent megtudsz belőle.
És mennyit kajál az öreg karbis 1200-as?!
Ha sokat, akkor nem kell Zöldi Banditája...
Lehet megdumálom hogy vegye meg a GS500-amat - kis pénzért beszámítom esetleg az az öreg Banditot….
Nemmondod...........pedig mar rakeszultem hogy radumalom egy tigerre.
6,5 liter,teljesen hasznalhato,az ules kenyelmetlensege a gyenge pont,de orvosolhato.
Lefujta......hat ilyet?
Pedig milyen jol tudtunk neki motort valasztani!
Hali. 1250-fogyasztása érdekelne! Normál használat, túra tempó, 2 személy felpakolva. Gsx1250FA amit nézegetek, de van néhány bizonytalan pont. Fék, futómű, fogyi ,
zöldi eladta már?
Bmw-s fotoval,barmikor!
Vazz... sose gondoltam volna, hogy legyilkolom a fórumot :(
Az én fotómat Csirke készítette akkor amikor együtt voltunk az eringen. Meg a tiédet is :) Btw ez volt az egyetlen alkalom, hogy én az eringen verettem, pláne a BMW-vel :)
Privátban irjátok mármeg pls.

KÉt motor is fent akadt a szűrőn és mindkettő ott van. (De lehet mindkettő azért akadt fent, mert valami nem klappol...)
+1hasonló vélemény.
van privát is. Bár itt az egyik topikban olvastam egy 2007-es bejegyzést...
Nem szívesen írnám le nyilvános fórumon a részleteket, mert még beperelnének. Nekem minden esetre nagyon rossz tapasztalatom volt 3 év fél éve ugyanott, egy szintén külföldről behozott Honda CB500-zal kapcsolatban. Nagyon be akartak csapni....
Olvastam. A miértet lehet tudni?

Hasonló mint a bevezető szakaszon a pálya mellett a kereskedés? Serülés mentes, stb?
Amúgy lejárt KÜLFÖLDI okmányokkal:
https://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/gsf_1250_s_bandit/suzuki_gsf_1250_s_bandit-12699732
Ott nem veszünk motort!
Tényleg félre érthető voltam. Ugye a motorban 25 ekm/év azt én úgy értettem (gondoltam és erre is irtam a használat jellegét), hogy csak hobbi célra motorozik.

Persze van olyan, hogy ezzel (is) jár dolgozni és mellette motorozik.

DE tényleg abból indultam ki (ilyen is van), hogy tényleg csak hobbi célra használva jön össze ennyi.

Persze ez megint olyan, hogy van aki 10 év alatt megy keveset, van aki 2 év alatt sokat. Mindjárt meg is nézem. :)

https://www.hasznaltauto.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
A témánál maradva:

Erről a motorról mi a véleményetek (csak képek alapján persze).
A lejárt okmányok azt jelentik, hogy műszakiztatni kell átírás előtt (alatt)? Vagy ennek milyen hátránya van?
http://www.markamotor.hu/magya...
És amikor bemész a 2éves motoroddal amiben van 50ezer hogy cseréld egy újra akkor azt mondod az embernek hogy csak 20euret motoroztam, a többi ingazás volt ? A km az km...
Azt nem szeretném végigülni Supermoto-val.
Tuti kényelem
Vagy mondjuk Hollandiában dolgozol és 3 hetente motorral jársz haza az autópályán. Az motorozás?
úgy ahogy mondod. Az asszonnyal megyünk kirándulni, vagy onnan jövünk haza. Nekem a motorozás a kikapcsolódás (ebbe még az is benne van, hogy ázok/fázok), de rossz időben nem indulok el.

Motorozás (nekem):
- szabadidőben, nem munkavégzés céljából egyedül (vagy utassal), más motoros társakkal kikapcsolódés céljából felkeresni helyeket, vagy csak úgy céltalanul motorozni úgy, hogy ott és akkor állok meg amikor kedvem tartja.

Tehát ha te Pesten mondjuk futárkodsz azt lehet élvezni, mint motorozást? És közben csesztetnek, hogy a pizza kihúlt, vagy késve kapta meg a csomagot?