Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Békés,boldog karácsonyt banditosoknak+nekunk a tolteleknek is!
boldog karit banditák...:-)
Gondolom kari miatt ül az admin rajta. Majd meg jön.
Válaszoltam.
Írnek neked 1 privit ha lehet. Pár kérdésem lenne ha lehet! Láttam a Dodor videót
Ez akkor olyasmi lehet mint egy füstőlős tdi, a fele kimegy a kipufogón
az 1127 8.5L nyit és 16-20 L mikor egy másik motorral versenyez ! 40-es karbi.
nincs okom kételkedni a csávóban, fix 90-el min 300km csak -oda. a gs-t nő vezette.
Ja, ha valaki Innsbruckban jár dobozossal, onnan hozhat egyet:)
Nem, erősen pályamotort vadászok, egyelőre 4 országban, de asszem mostmár mozgósítom Ferit is, hátha keleti szomszédainknál jobban találunk :) Természetesen nem paci áron, úgy minden hülye tud venni :) :) :)
Akkor tréleren volt a Bandit amit egy "kisdízel" húzott...
cimbora most fog építeni bandit-ot, vagy 1127 vagy 1157-es 40 -es karbis blokkal, nem a fogyasztás fog fő szerepet játszani benne. alap 8L.
nekem van egy nyaki nevű ismerősöm, innen keletről le ment a bajai bontóba egy váltóért személyesen 1,2 n banditával és egy gs 500 kíséretében, a bandit 3.8-at evett. főút és mellék út.
Mit? A bandit?
egyszer mentünk fogyinézőbe az egyik haverrel fix 100 km-t mondjuk nem is mentünk 100 fölé cbr1000f 5 lityi bandit 5,5, de 200 fölött 2 személlyel látszik ahogy megy lefele a tű a benzinszintjelzőn (nekem mutatós) különben tankolásnál ha lötyögtetem a tankot kb félliter még belemegy
Ja, aznap este elvitték
Lett valami a labancoknál?
"Erdekes,hogy egyutt motorozasok alkalmaval a vizes kb 0,5 literrel tobbet szokott fogyasztani a leg olajosnal,mondjuk hozza tartozik,hogy en inkabb lenduletbol megyek."

A magasabb fogyi érthető. Az 1250 nagyon sokkal bikább az 1200-nél, hiába hosszabb az áttétel, valamitől mennie kell, finggal nem lehet tojást festeni.
4.5-10.
Előbbi 90-110 andalgósban, utóbbi Hring.
Zöldi még tartja 1-2 évig
Mindig kb 5,5-re jött ki,kivéve autópálya,ott mocskosul megugrik,csak ez igen agresszíven paráztat.Elkezd visszaszámolni hány Km van még.Volt hogy már 0 volt az érték de volt benne még 2-3 liter.
Ahhoz a teljesitmenyhez az nagyon kedvezo fogyasztas,a bandit sem megy igazabol jobban,csak tobb benzint ker.
Nekem még mindig scfi hogy van egyáltalá szegmens.
Amugy 5,5 kornyeke,egyedul.Tömegben meg 4,5.
De ott mindig ramszoltak hogy ne menjek mar olya gyorsan. Énnnnnn.
Nekem 4,2 a min rekord egy robogot kovetve a Balaton korul.
A Ploce-Vir kozotti autopalya szakaszon menekultem az eso elol,begurultam a Virre,majd ki es akkor tankoltam,na ez a rekord 8,5 literrel......az durva mikor 200-al hasitasz es 10 percenkent kialszik egy szegmens a benzinszintjelzon....

Erdekes,hogy egyutt motorozasok alkalmaval a vizes kb 0,5 literrel tobbet szokott fogyasztani a leg olajosnal,mondjuk hozza tartozik,hogy en inkabb lenduletbol megyek.
Hát a Zöldi-é biztos kevesebbet az enyém 5,5-12 között gázállástól függően akármennyit