Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

na a többi írkálás lemaradt .... lassan 10 éve vettem 250 centi hosszú a rakodótér kb 800 ejuró volt újonnan , akkor és ott (hollandba) ebbe az árkategóriába nem volt értelmes motorutánfutó még használt se legalábbis én nem találtam mostmár vannak csak ez használható másra is esetlegesen a motorok mellé be lehet pakolni pár cuccot is
A gyönyörűm
Te kerge!
A hosszu 1000km+os celoknal siman sporolsz 1-2 napot meg nemi penzt,ez mozgat.
Levi peldajanal maradva,ha a 7liter+palyadij ketfele osztodik,mar jol vagy....
Ami meg nagy elony,hogy ahova indulsz ott jo ido legyen,az itteni meg utkozbeni nem szamit.
Próbáltam egy Split oda-visszát.Futóval.A magyar részen 90 a horváton meg 100-120,de így se volt az a fáklyásmenet.Eluntam az életem.
Épp ezt mondom. Tavasszal egy Karlobag, nyáron egy garda tó, ilyesmik a célok
Rengeteg időt lehet spórolni, meg pénzt is. A shran 2motorral eszik 7litert a 100alatti tempoval palyán-főúton vegyesben. Nem kopik a gumi, nem használódik az olaj, időt spórolsz. Persze nem 400km-re kell vinni futón.
Itthon. Ausztriában meg 100. Csak épp nem kell megállogatni óránként, hanem max 3x. Ha menet van.
Itt
2motor stabilan kényelmesen+szerszamok.
De minek vettél olyan tehenet?
Max 80-autópálya tempó.Idő tényezővel szarul lehet kijönni.
Szia Pisti!
Vegul osszeallt mindket gixer?
Lattam,hol?
Gondolatban?
En mar ugy sem merek, mert tele mar a kepzeletbeli garazsom is!;-)
A kenyelemmel nincs baj,nagyok a tavok,tul sok ertekes gumi fogy,meg az ido tenyezo...
Hello fiúk!
Vettem motrot.
Az enyemrol lattal képet, bármikor viheted ha kell
Sima futo atalakitva.Mimast?
:)
Motorszallito futot. Mi van, ct-n kenyelmetlen az ülés?
Az én motorom önjáró - de ha lerohadnék vele, akkor telefonálnék Kupecnek....
Mostanra tan elfogyott a bejgli ..szoval ki milyen futot hasznal motorszallitasra?
Kellemes kalácsot, vidám szaloncukrot !!
Boldog karácsonyt a holtponton túlról :D
jah,kellemes husveti unnepeket,es focivébét.