Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vettem univerzális sapkát. Abból a tömítést, de így lecsukni kétkezes mutatvány. És még mindig érzem a benzinszagot. Valami profilos tömítés van benne gyárilag, es a leszorító rugo mellett szakadt szét nagyon, azért illatozik. Benzin álló gumilapot sehol nem kaptam.
Aztan hagy dagadjon meg
EDM, viton vagy valami szilikonos anyag kellene oda
Nekem van egy tanksapkam, elado
semmit. ez van. vágj gumilapból egy másikat.
Jaja. Megyek is most és kipróbálom. Aztán megnyitom az idei szezont, végülis már fagy sincs, az előbb néztem, +0,5 fok van
Sajnalom,de gyonyoruek!

Inditasi procedura nalam: motor fuggolegesbe,olajszint ell.,inditas,maszk,sisak felvetele kozben motor korbejar,gumik rugdosasa,raulok,mindket fekre rapumpal,ezzel egyutt a feklampat is figyelem,ez kb 1 perc es gooooo.
BUÉK uraim!
Gyors kérdés:
A tanksapkán a tömítés repedezett, vacak. Iszonyat benzinszag a garázsban. A vásárláskor ez nem derült ki, szabadban volt a motor. Szóval nem látok sehol tömítést, csak komplett tanksapkát. Mit nézek félre?
BUÉK!
És köszi.
BÚÉK a kedves fórumtársaknak!
Ófalu. Duzsi motorkerékpár szervíz. Keresd a facebookon.
1100 eurom van rá. Ellenkező esetben ugyanennyiért vehetnél nekem egy 750 sradot a szomszédodban :)
Hello!
Igen, publikalt is a gsxr 1100 topicban Juni 10.en (214.oldal). De sajnos pirosban levo blokk tovabbi gondoskodast igenyel, mert a kb 2500 km alatt bekapott kb 2.5 vagy tobb liter motorolajat...Ami nem lenne olyan nagy problem onmagaban, csak ezt ugy vettem eszre hogy ennyit kellett ratoltenem hogy a nivonyilason megjelenjen az olaj... Vagyis tenyleg a tortenelem legjobb blokkja, hogy feltoltesi mennyiseg felevel is uzemelt ugy hogy barmi rendellenesseget ezekelt volna a vájt fulem!!!;-)
Azota le van tamasztva( kivontam a forgalombol)...alkatreszem van mar , csak idom nincs vele foglalkozni...
Ezek ilyen dőlésnél érnek valamit. De akkor sem sokat.
Szerintem ki Kell venni a kell venni a ket elso blokk tarto csavart, ahol a szilentek is vannak...es helyere ezeket betenni. Amugy szerintem totyogasnal nagyobb sebessegu csuszas eseten a nagyon erokar miatt nem biztos hogy sokat fog vedeni.
Köszi
A gyújtásdekni elé, két csavar van ott a vázban.
De szerintem valaki valamit elnézett, én még ilyen gombát banditra nem láttam.
(ettől én is elnézhettem )
A termék:
Szép Napot
Először is B.U.É.K. mindenkinek!
Kaptam karácsonyra bukó gombát a banditára. Segítséget szeretnék kérni , hogy hová is kell felrakni pontosan?
1200s 2005
Ja, azt hittem, Csöngő rakott be egy képet valahova, csodálkoztam erősen:)
Jahh,nem az enyem de teszteltem,hosszu nagy picit tohonya,az automata valto normal modban tul hamar felkapcsol,sport modban viszont hasznalhato,sokat fogyaszt,nem nekem valo.....
Help me please! Pécs, Szekszárd, Dombóvár háromszögben van javasolt motorszerelő, vagy mindegy hova viszem átnézni. Tudni fogják melyik az első és melyik a hátsó kerék? Esetleg konkrétan a völgy motorszerviz Szászváron ismerős valakinek?
Nem. Igaziból. Vettem a bátorságot, meg a zasszony pénzét és abból meg motort.
Te inkabb a ctrol meseljel:)
De,viszont bonyolult es van platos teher,egyenlore nem surget.