Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok
Ha kell 1 JÓ szerelő!
Budapest,XVIII.kerület 202554672
Vieliczka fasza, kell egy jó kényelmes cipő a lefelé menethez, meg úgy általában a sétához a bányában...
Zdiar volt az egyik település szlovákiában.
Jo otlet,koszi!
Anno ilyen esetben a szlovák oldalon szálltunk meg többször is ahol jóval olcsóbb és csak kb. 80km-re volt zakopane ha jól emlékszem.
Vmi olyasmi kellene,ne egesz nap a nyeregben kelljen ulni.
milyen kör?
Innen nagyfalubol 800 km a kör, le lehet menni egy szép nyári nap alatt is. Egy csülökkel a fő utcán, hazafele 577:)
Ja ja ez igaz, kicsit zsúfolt. Kanyargós, és néha esik is
Vieliczka sóbánya, az nagyon mettáll
Tudok marha jo utakat arra, csinaljunk egy ottalvos hetveget?
Egyenlore ilyeneket nem lattam,csak egy halom kozepes es szar de kicseszett kanyargos eldugott ut volt az asztra alatt mig odaertem.Igy tuti motorral csinalom vegig ujra ha lesz kovetkezo,na akkor felderitem.
Nyári hétvégi programnak gondoltam,motorozos nézelődős,vár,múzueum,katonai érdekességek,bánya,minden érdekel.
Elvileg lesz megin vásár,ha meghivnak mostmar motorral korulnezek.
Sajtokat nagyon szeretem.....informálódom.
Azért nekem picit zsufoltnak tunt,reettento sok a turiszt.
Hajrá, nagyon jó . Nem drága, idén is tervben van. Hogy mit lehet megnézni? Nem tom, mi csavargunk a környéken, sétálunk ,eszünk , sörözünk a főutcán .
A piacot és 1€-ért sült sajtot venni.
Vam par qurvajo szalloda ott.
Cica sokkolta a forumot,de most megtorom a varazst.....

Mivel meg nem voltam,egyszer el kellene menni Zakopane kornyekere.....mit erdemes ott megnezni?
Nekem épp akad egy :)
Motoros utánfutóra van szükségem holnap!!! Tudna valaki segíteni kölcsön adni? ( Zöldit ajánlották másik topicban)
ne lesd meg... felesleges.. :-)
Ja.
Meg. ha valaki eladná, neki is segítenék a vásárlással.