Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eladva.
:D
Nemjó karvalynepper hozzáállás.Én nemrég egy rekesz coláért passzoltam el kabátot.
Ettől olcsóbbak csak Észak-Németországban voltak, tőlem 6-700 km-re, úgyhogy azzal nem sokra mentem, ráadásul azok se így felszerelve. Emmeg itt volt 80-ra, Bajorhonban.
Telefonod a régi? a ...27-es végű?
Na, ez nagyon szép lövés volt, télen mentek ennyiért a nagyon jó vételek a willhabenen.
L-es. Könyök, váll, gerincprotkó van benne. Utóbbi zsebben. Kivehető thermobélés.
Neked még a postát is elengedem, csak vigyed má :D
Az egyik combomra pont jó lenne...
Pedig kéne.
Eh, nem csapom le.
Negatívum: 1. bal oldalára dőlt, így cserélve lett a baloldali elem a tankon. Sajnos valami debil cserélte, így az újabbnak a matricája került rá, ahol nem csak V-Strom felirat van, hanem csík is alatta. Egyszer majd, ha nagyon ráérek, átmatricázom. Ezen kívül pöpec állapotú. Még szerencse, hogy nem látom egyszerre mindkét oldalát...
2. 6 tulaja volt, de ez nem nagyon hat meg, mert megvannak a szervizszámlák.

Végül, amiért semmi sem hat meg: 2900 euróért hoztam el ezzel a felszereltséggel, szép állapottal és kevés km-rel
Mennyi és milyen protektor van benne? Hátában protektorzseb?
L-es (52-es) méret? Én most éppen 177 cm és 92 kg vagyok....
Kb 180 cm, 80-900kilos emberre idealis.
Az. Én is azt szerettem volna, de válogattam, válogattam, aztán hirtelen belefutottam ebbe. 5 perccel a hirdetés megjelenés után hívtam. Utánam még 4-en,de tartotta nekem. Aznap meg is vettem. 2 zsír új Pirelli Scorpion Trail II gumi, új láncszett, Scottoiler, bukócső, Oxford markolatfűtés, használatlan, még becsomagolt nagy topcase, Givi Airflow plexi, kézvédők, szervizszámlák, 34000 km, navitartó, kis tanktáska. (folyt.)
Mekkora?
Megvolt,meg hozzá bandit féknyereg,assevolt túl jó combo.Sajnos túl jóhoz vagyok szokva.

Himbilimbi,meg a jajjanyám nemállmeg,és a bőg de nem megy miafenevan is megvolt.
Utána próbaút oszt ottartok hogy már a második menet van.
IXS goretex motoros dzseki valakinek 12 ezerért?
Egy radiális brembo pumpa, meg egy pár SC betét....
Nézegettem, amin van ABS, az valami hihetetlen sokkal drágább.
Na, ezért kacsintgatok felé én is, régebben az alacsony fordulatot imádtam, most meg már szeretem pörgetni, ahogy érik az ember, úgy hülyül :D
Meg nekem sok a városi közlekedés, oda meg elég 250ccm is. Illetve az utak egyre ótvarabbak, most már szlovákiában is.
Pluszban kezdek rákapni a szoftos terepre is. Hardosra van célszerszámom :D
Aztán el ne hízz a sok fagyitól!
A fagyi mindig sürgős.
Nem baj. Nekem a motor nem köridőrekord beállításra kell, meg a fagyi se sürgős
Nem baj. Nekem a motor nem köridőrekord beállításra kell, meg a fagyi se sürgős
Amúgy volt már a motorgyártás történetében olyan modell, amit te nem nézegettél?