Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az egynapos fostorgasok csak mennek?
Hiaba irigykedsz,Yossal mar aludtunk egy agyban,mindenkit tulhorkoltunk a szobaban.....
Ugy legyen,csak szabadidot nehezebb most varazsolnom.
Nekem jutott eszembe? Hát ki írta le az együtt veretést?
Ja, már milyen kis huncut vagy.. Hogy mik nem jutnak eszedbe? Gyanús vagy te nekem
Azé' mázlm van, hogy mi csak gurultunk együtt, amúgy melyik masszázsszalonba hívod Szotyit együtt veretni?
Sziasztok

2008 gsr 600 melegen neha nem.indul vagy hogy tokeletesen . Gyutjas van uzemanyag van hibakod nincs. Toltes tokeletes mitol lehet?

Elore is koszonom
Köszönöm szépen, egyszer gurulhatnánk egy közöset. Mindig jó tanulni! :) Hát még együtt veretni :D
ugye hogy ugye .
Nagy igazsag!
hova siettek?A fagyizo megvar.
Olyan vagyok mint a medve, lejtőre nem tudok menni
Ilyenkor kell kivarni mig el nem kezd lejteni a terep.....
De miert is kellene kilepned?
Mar 3 eve en sem banditozom,de ettol meg itt javareszt ismerjuk egymast,tehat miert ne cseveghetnenk itt is?
Sok elmenyt kivanok hozza!
Nem tudom mivel bántottalak meg, hogy ezt a hozzászólásodat leírtad. Kicsit úgy megakadtam rajta.
Ja hát persze, az már nem kérdez. A 150lóerő már kapar... a Dukeok meg pláne.
Ne siesd el, megbánod ezt te még sztem :)
Gondolom én az 1290-es megint más egy hangyafasznyit.
Innen csak lábbal előre tudsz menekülni.
Majd hívlak csak otthon maradt a telefonom.
Gondolom az a cél, hogy a meglévő reg-ét se láthassa senki eltűnjön minha itt se lett volna, és is alig várom már azt a pecet.
Az 1200-est még meg tudtam szorongatni, az 1250-es viszont úgy lő ki a kanyarból hogy csak nézek...
Belépsz a menűdbe,van ott egy jelszó megváltoztatása pont.Na ott beírsz egy olyan jelszót amit véletlenül se tudsz megjegyezni.Ha ezzel kész vagy és elfelejtetted soha a büdös életbe nem fogsz tudni belépni.
Ugyanígy változtasd meg a nevedet és senki sem fog ráismerni.
Oszt ennyi.
Jószerencsét.
Sziasztok.
Tegnapi nap 16:10-kor megszűntem mint Bandit motor tulajdonos. Végleg felszámoltam a motorozást, minden kiegészítőmet is bedobozolva átadtam a vevőnek. Itt töröltem amit tudtam, de sajnos sehol sem találok a sportmotor oldalon olyat, hogy regisztráció törlése. Hol tudnám ezt elintézni?
Facen minden motoros témájú csoportból kiléptem.
Az 1250-ben meg erő is van. Durván. Dynamic módban igen gorombán tud megindulni. Az 1200LC sem volt pite, de ez sokkal jobb :)