Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha karbit latok futok.Eccerubb.
Ez tényleg életet tud menteni. Karbi csavaroknak már ez nélkül neki sem állok, bimm és már lent is van. Ócskásnál vettem 1500-ért talán de zsírúj volt.
A doboza ilyen, de 2 sor fej van hozzá, meg hengeres az egész, de ja. Must have, ha valaki néha összeolajozza magát.
+1. Az ütvecsavarozóm egyértelműen az a szerszámom, ami kb százszorosan hozta vissza az árát.
Lehet, hogy a kalapálás tette meg a hatást mikor beleverted a torx-ot, én már ha jó rozsdás csavarral találkozok rögtön kalapálással kezdek, szokott hatni persze nem mindig.
Köszi srácok megpróbálkozom majd vele.
Én anno a kis csopperemnek törtem bele a kipufogó könyök csavarját a hengerfejbe. Balmenetes csavarkiszedőm nem lévén, egy 3 mm-es furatot fúrtam a csavar közepébe jó mélyen, és kalapáccsal bele vertem egy alkalmas méretű torx bitfejet. 1/4"-os kis crovával simán kijött.
Ha meg kilog, akkor ra lehet hegeszteni egy darab acelt. Ha töbe tort le, akkor kozepen megpontoz, aztan elobb 5 -ös furoval, majd megmerettel, 6.5 mm-es furoval kifurni. Ha szerencsed van csak atfesulod utana a meter egy menetfuroval, de ha nagyon elbasztad Meg akkor is lehet beletekerni egy helicoil meneterosito betetet. De neha marad meg ep menet, csak egy picit hosszabb csavar kell. Mikor osszeszereled, kend meg rézpasztaval a meteteket. Legkozelebb meg hasznalj utvecsavarhuzot. Az fellazitja az osszerohadt- osszehegedt feluleteket, kisebb az eselye, hogy eltorik a csavar. De ha ilyen nincs, akkor is erdemes megfelelo szerszammal par kurva nagyot rautni a csavar fejere, mielott elkezdened kihajtani.
Beszakadt fejű csavart hogy tudok a legkönnyebben eltávolítani? Kipuff leömlő rögzítő csavar pontosan. Vki esetleg a bp környékén nem tud segíteni benne?
Most akkor a valto akadozik vagy a kuplung nem emel ki? Vagy osszeragadnak a lamellak?
Hello! Nekem ugyanez a problémám( honda hornettel) fel lett újitva a váltó ! Azóta ezt csinálja ( azt mondták majd bekopik) de nem akar! Azóta egy másik szerelő is nézte de ő se tudta megcsinálni! Neked hogy óldódótt meg?
Nem voltam soha penge optikából, de esetleg a oracsoport króm kerete oda fokuszálta a napfényt?! De az a furcsa, hogy olyan mintha gázbuborékos...Meg kell melegíteni, és elmunkálni, felcsiszolni, lefesteni..., ha zavar.
Inkább zárlat,feljebb is olvadt.
Burkolat levétel,megnézés,távgyógy így nehéz.
Igen.. Megolvadt.. az látszik... De vajon mitől és miért? Talán rorrasztottak mögötte.. De mit!? Kokányoltak valamit?...
Szerintem megolvadt.
Sziasztok! Nemrégiben vettem egy 1200 banditot.. Akkor kérdeztem a tuljat mi a képen is látható.. műszerfal gombjai fölötti sérülés... Olyan mintha megolvadt volna... azt mondta nem tudja..ő is így vette... SZERINTETEK?
Proba
Ezzel én is így vagyok
Lehet hogy nem is olyan rossz az.... ….de nem akarom kipróbálni.
Rossz az, aki rosszra gondol!
Jaja!
Fene tudja,nekem mindennap van egy korforgalom,ha maradrasba akkor 3,meg vissza egy teligazas hajlat es vigyorgok mint a tejbetök.Imadom ezt a kis szurket meg akkoris ha melegites szakaszban kiir 15 literes fogyit is.
A hulye hondat is csak az kenyelmetlen.
Vasarnap delutan elmentem telitankolni,de nem tudtam ravenni magam,hogy a Mecsekig elguruljak......ha az egyszeri rider belekostol a joba......
Ja?....nem tudtam, hogy ennek már van előzménye és bevált recept lehet.