Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

600-as bandit karbulátor
KÖSZI! Mindezt nagyon jól tudom csak meg akarok spórolni egy kis időt esetleg egy tömítést.
Megméred az atmerôjet a menetnek, meg leszamolsz 5 vagy 10 menetcsucsot es megmered a tavolsagot... aztan mar meg is van menetemelkedes meg a menetatmero... egy 10€ - os suvernyak tolomerö kell hozza
Na jó, maradok a triálnál. Azt a hátamon átemelem, ha máshogy nem megy :D
20 éves volt, versenyeznek vele a mai napig amatőrben. Az idei szezonban locsoltak rá szolid 300 ezret.
Probaltam,azzal is jo,de a rovid G Mercivel lehet meg nagyot alakitani.
Sziasztok! Tudná-e valaki Suzuki Bandit 600-nak a szabadonfutó lehúzójának a menetméretét.Előre is köszönöm.
Egy toyota landcriserrel.
Nem az ugrassal meg a rugouttal van a baj......elfinomkodtam egy 40-50 centis sziklas lelepot, megakadt,beszorult a labam egy kidolt facsonk meg a motor koze, mikozben dolt ra a motor feszitve a labamat facsonk fele, mikor mar fordult ki a terdem lerugtam magam a motorrol, a csonk atbokte az ulest a labam helyett, leroppentem a sziklak koze 4 meter melyre, mire kihemperegtem magam visszugrott a terdem.....vegigtoltam a napot este hatig, de 20-30mp-nel tovabb nem birtam kiallni a nyeregbol, meg tamasztaskor azonnal becsuklott a terdem.......3 het biceges dagadt izulettel....meg most sem tokeletes, pedig ez marciusban volt.....ez a resze nem hianyzik......de terepezni krva jo!
milyen evjarat? marmint mennyire volt 'top'allapotban?
Te, múltkor mentem egy RM125-tel. És nem. Akkora a rugóút, olyan csillapítással, hogy felugrasz 2 méter magasra, és amikor -szarul- földetérsz, semmi nincs, simán benyeli.
Azt max hayabusa leszerelt rendszam,de autopalya kapunal fobelovik.
Brrrrrrr.Hallani is rossz.
Inkabb vinni kene mint ezt labon.
1kor keltem, nem tudom mikor indultunk. 4kor Letenyéről, végig abban a geci viharban
6-kor indult, és sietett....
Kepes voltal 3 kor indulni?
Aha, csak 3napra mentünk. Hiányzott már nagyon ebből az èvből, most sokkal nyugodtabb vagyok

Lefelé volt szar mert péntek reggel8-ra le kellett érjünk. Kaposvártól Senjig szakadt az eső, kb 8:30kor meg kisütött a nap
Meg az izuleteket.....
Hazatertel?
HIdd el, hamar lefésülné a kilókat :D
Tul punnyadt,es vén vagyok hozza.
A megoldás a krosszmotor
Egen.
Legalább nem szakad.....fasz már ki van ezzel a szar hétvégi idöjárásokkal.