Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Volt egy ideig MZ lámpa is de van egy sárgafényszóróüveg becsípődésem 😁 megettem meg még egy negyedet amit a neveletlen jányom meghagyott de úgy különben elég jó kis adag, tele volt minden Magyarországi motorosokkal 2-3 nagyobb csapat is volt
Nekem igy az oracsoport meg a lampa aranytalan meretileg, a kerek lampara szavaznek.

Ezt mind megetted? 😳
Banditos, BMW-s, burkolós túra
az hát 😁 kocsi motor futó mind FRI , YSS innen van https://www.motomike.eu/de/cat...
Tenyleg FRI a rendszamod?
Milyen rugostag ez?
Nya nagy nehezen rászántam magam a rugóstag cserére , most tesztelés alatt az új cucc, a villát nem vettem ki majd a télen
Akkor közbeszól egy KTM-es is csakhogy megemeljem a színvonalat 😇
Es meg egy kawahondas is benez. 😂
Az evtized vicce. 😂
Ja 😀 egy bmw-s, egy triumphos meg egy gsöccáz tartja vizen a fórumot
Hetvegen bandazhatnank vmerre...... Vmi jo fagyit ennék, szep kilatassal....
Ne zaklasd, hidegrazasa van a bandittol! 😀
Háááát,egy speed 1200 RS jól jönne,de az sok pénz,és nem vagyok rossi,így letettem róla.
Még lehet! Ha egyszer végre egy rendes motorra szeretnél ülni.... 😁
Hat,eleg passziv a kozonseg.Ez van,en probalom,de sose volt banditom. 😆
Végülis akár törölhetnénk is a fórumot, az jó sok időre megoldaná a gondot 😆 Oké belátom, ezzel most kárba ment 5 nap 😜
Cél a 1,5 honap,vagy tovabb. 😀
Hát.. Letelt az egy hónap. Ráadásul 31 napos 😏
Ilyen nekem is volt. Megvettem egy utánfutónyi vegyes alkatrészt. 1 hét alatt megjött az ára. Aztán volt belőle, amit rakosgattam 1 évig jobbról balra, pl folyós '89-es gsxr 1100 teleszkópok, meg két féknyereg. 50-ért mozdítás se. Majd egyszer csak egy bizonytalan hangú hívás, hogy érdekelné, itt van a környéken, nem lehetne 30? Hát hogy a viharba ne.... :D
3 hete talan elöszöt, de kenytelen voltam egy ilyen ar megjelöles nelküli hirdetesre ramozdulni! Pedig a kepek is szarok voltak, csak veletlen vettem eszre, hogy ott az alkatresz amit egen földön nem lelek... kerdem mennyi? Mondja 100 es super allapotban van... hat mondon ennyire megsem kell... - kösz, targytalan. Jön a kerdes, hogy mit er meg nekem. Mondon nekem csak 30 € -t!
Erre visszair, hogy ok jöhetsz erte! ;) Még aznap este kibringaztam erte... tekertem erte egy 30-ast ugy hogy napközben mar 25 km-t lenyomtam...
Sokszor beprobalkoznak, hogy masik vevö raigert az arra, ilyeneket, szeretem kihagyni. Arra ott az ebay funkcioja...
Szoval ha tetszik a porteka, ra kell kerdezni... az nem kerül semmibe.
Amugy ha a bmw nem is, de multkor csak ugy kivancsisagbol a Triumph-okra raszürtem... hasznaltam ezeknek a jatekmotoroknak eleg nyomott az aruk... , de nem jelent semmit, mert ugyan ugy bejelöltem HD- t is ...
Te, mentem eggyel fél évvel azután, hogy meglett a GS. HIrtelen rettentő büszke lettem magamra, hogy tudtam
azzal sportmotoros haverokkal együtt menni szerpentinen.
IGazából csak az érdekel, ha valaki hirdet valamit, miért nem tesz ki árat....ott van a kedvenc hirdetési oldalunk,
nézegetem az egyrészes bőrruhákat rajta jó rég óta. És az első három oldal: ár érdeklődésre.
Csak töröm rajta a fejem, miért jobb ez bárkinek. Ha van ár, jó eséllyel A vevő hív. Ha nincs, akkor meg mindenféle szerencsevadász.
Vagy nem
Elég volt a BMW-böl? Visszasírod az IGAZI motort? :-D
Árban mi az elképzelés?
Üdv mindenkinek!
Eladó lett a Banditám
2002-es
2022.08 müszaki
78000km
Jó állapotban
Egy korábbi baleset miatt ami még 2013-ban történt
Sajnos nekem nehéz lett
Hívjatok nyugodtan
06202106016
Köszönöm hogy maradhat
A szombatot engedjük el, akkor tartom az éves kötelező 3 hullarészegre ivásom egyikét