Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mint már szó esett róla lenne egy V2 es találkozó (persze minden fajta motoros jöhet) pincebuli formájában Balatonlellén,egy hangulatos borozónál.
Na átbeszéltem a tulajjal mindent,kicsit késve igaz
az időpont máj 19 szombat lenne.Ekkor jó neki,mert elötte,és utánna is vendégei jönnek.
Kb 20,max 30 ember tud ottaludni,a szálláshely nagyon igényes apartmanokban lenne,ezt próbáltam lealkudni,de nem nagyon sikerült.3000/fő.
Nos,az egész úgy lenne hogy két féle kaja van,grillcsirke hasábbal,saláta ez 1700/adag.
Vagy csilisbab ez 1000/adag.
Aki kajál,annak a bor és a szóda korlátlanul ingyen van egész este!
Az üdítő,és a sör fizetős,de természetessen nem csillagászati balatoni áron
Van szép kerthelyiség,bárrész csocsóval,ami ingyenes.
A kajaárban benne van a pincelátogatás borkóstolóval,és az ismeretterjesztés a szőlőkről,borokról,meg minden.
Zene van minden féle!
Van,zárt parkoló a motoroknak!Földesúton nem kell menni,mert Lelle központjában van szinte.
Jó lenne ha aki jönne nem este jönne,hanem már jóval korábban,hogy minél többet tudjunk állatkodni:))))))))
Ja azt hozzáteszem,hogy a borok kitünőek,ezek szőlőből vannak.

Érdeklődni és jelentkezni,nálam lehet.
soosbela@citromail.hu
De elég elötte pár nappal szólni,addig mindenki el tudja dönteni jön e

Aki jön az biztosan nem bánja meg majd

Cím:
BALATONLELLE!
BÁTHORY U JÁTTSZÓTÉR,CSAK EZ AZ EGY NAGY HÁZ VAN?PARKOLÓVAL
VAGY
GÁRDONYI G.U 2!
Két bejárat van!

Addig még írogatunk!
De aki Lellén megáll a körforgalomban,vagy bárhol az hívjon!
Öcsike,info:06207705882
Ha vaéakit érdekel, van eyg szép állapotú Kappa túraplexim eladó DL-re!
Adatlapod üres! srxzoltan@gmail.com !
eladó dl 1000 fékpedál!
Legegyszerűbb lenne megkérdezni az "ismerőst", aki aztán elmondja hogy mi hogyan áll a motoron.

A kötelező járulékos költségekkel gondolom tisztában vagy.
OK
ez tiszta
De leginkább azért gondolkodom a vásárláson, mert jó áron ismerős adja a gépet. De leginkább az érdekelne, hogy milyen kiadásokra kell számítanom
valószinüleg a többiben is hasonló a km-er csak már többször visszatekerték...
ha tényleg jó nyugodtan megveheted.. Nem a km-ert hanem állapotot kell venni...
Sziasztok!

DL650 vásárlásán töröm a fejem.
Egy kollegám felajánlotta nekem új motor vásárlása miatt eladóvá vált 2006-os motorját. Első tulajtól, ismert előélettel...
A motorban biztosan 70e km van.
Milyen kiadásokra kell számítanom, ha megvenném a gépet?Mennyire sok a 70e km rendszeres karbantartás mellett. Kuplung, futómű , blokk mennyit bír?

köszönöm a tanácsokat
Szia!
Most értem haza, de nagyon tetszik a gép!
Bár megszivatott, mert a tesóm alatt egyszer csak leállt. Megijdetünk mi lehet, zakatolt, elment az erő, nem jár az összes henger. miután toltuk úgy 600métert, rájöttünk, lehet tartalékra kéne tenni...
Csak ugye azt beszéltük h tele van, és mi nem néztük, de csalós a tank.
De minden király!
Haza értél?
Sziasztok! 650-es V-strom tulajdonost keresek, békésmegyéből, vagy a szomszédos megyékből. Érdekel a típus és szeretném is kipróbálni, de itt nem ismerek senkit akinek lenne. Köszönöm előre is!
Üdv!
Ha valakit érdekel, van 2 hibátlan indexbúrám eladó!
Fájó szívvel válok meg DL 1000-től...
2008.03 havi,nagyon megkímélt,garázsban tartott,12.800 km!, magyarországi vezetett szervízkönyves,összes kulcs. Gyári bukócső,közép támasz,Kappa doboz,fokozat kijelző,bi-xenon,ledes helyzetjelző,rozsdamentes dobok+gyári,MRA túra plexi+gyári,Laser line-ultrahangos riasztó,kőfelverődés ellen fóliázva.
Ár:1.870.000,-Ft
krisztiankovacs1275@gmail.com
DL 650 K4 kék szinü komplett idomgarni tankkal és egyéb alkatrészei eladóak. 70/6321-829
Hali!

Öcsém DL650-ében (2006) ha beállítja egyik nap az órát, másnapra elállítódik!

Akkuje rendesen indít, gondja nincs vele.

Tudna valaki segíteni?


Előre is köszi!


Daty
Hát köszönöm a segítséget, de szerintem őszig várok vele, és akkor majd a karbiszinkronnal együtt.
Egyébként az első tulaj is kultúráltan hajtotta.
Bocs, ebben igazad van, és a szinkron valóban kihozza, ha kell állítani a szelepeket!
Persze ahogy írtad, nem az órás, és folyadékos.
A teszter jellemzőiből adódóan....a szgépen megjelenített görbék milyenségéből....persze egy órés vagy folyadékos teszter ilyet nem mutat ....,de nekem ilyen van...
A karbiszinkronból hogy derül ki, hogy mi a helyzet a szelephézagokkal?
Ez azért nem teljesen van így...ha hajtották a gépet könnyen lehet, hogy már kell 24.-nél is.....van erre eszköz amivel nagy valószínűséggel ki lehet szűrni, hogy kell vagy nem és azt is kell amúgy is...a szinkron...
Van aki írta máshol, hogy 26.000 nél, egyik sem volt neki megfelelő értéken. De ott szerintem ne annyi volt benne a kilóméter.
Mindenesetre most én sem nyúlok hozzá, hallgatok rád!
Jól mondták, annyinál még nem kell állítani!
Sziasztok!
Bonyolult a 650-es Dl-en a szelephézag állítás? Az enyémben 29.000-van, és már kellett volna ellenőrizni, de azt mondták, még nyugodtan mehetek vele, ennyinél még nem kell állítani.
Valakinek tapasztalat?
Mondasz valamit, nemcsak a szád mozog.
Kár, hogy ma vettem egy valvoline-t, de azért kipróbálom a Te módszered. Az a sz@r, amit tegnap este ráfújtam, reggelre lefolyt róla, tehát am-es lánckenőt ne vegyen senki!
Nem, mert nagyon sűrű, önterülő, és nem utolsó sorban biológiailag lebomló!
Én 2-300 km-enként letörlöm a régit egy ronggyal, és rányomom az újat!
Ennyi.
Eddig egyszer sem kellett utánaállítani, mert nem nyúlott egy szemernyit sem, pedig már 16.500 van benne.
A DL 650-en anno olyankor már 3x kellett utána állítani!