Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hi!
Mázlid van, az ezüst színű dob még meg van, hozzá a DL650-es bekötőcsővel, és a bilincsel.

Ha érdekel dobj egy mailt

az ára több mint baráti 25000Ft :)

jedis@freemail.hu

üdv jedi

UI.: Jah, és a cuccok vadonat újak !
Persze hogy jó, csak én úgy tudom az 1000-rest hívtág v-strom -nak. Amúgy megmaradt a cucc, mert az illetőnek nem felelt meg. Szóval én megyek hétfőn délután pestre, akkor tudunk talizni ha érdekel még.
Hi!

Bocsánat, nem is mertem neked írni :D
Ezek szerint az 1000-es DL-é jó a 650-re is?!
Hi!
Egy ember volt csak, aki gyorsabb volt nálad :/ .
Sziasztok!

bocsánat, hogy csak így írok.
De keresek 2005-ös DL-650-re sportdobot, illetve nagy bukócsövet a gyári helyére.

köszi
Szia! Érdekel a DL markolat, hol lehet átvenni. Én budapesti vagyok. Üdv.: Tóth József 06-20-29-76-290
Hi!

Van egy vadonat új bontatlan Fehling bukócsövem DL 1000 V-Strom -ra ! A képen egy ezüst színű van, de a cucc matt fekete ! 2/3-ad ár alatt 20-ért !

Ha érdekel dobj egy mailt !

jedis@freemail.hu

széles utat !

Ui: Ugyan itt Harris V-Strom -os markolat ! ( lásd. lejebb :D )
Szia! Hát ez igazán jó hír számomra! Ha megadsz egy elérhetőséget kereslek! telefonom: 70/310-8067. Nekem szintén jó bármikor. Köszönöm előre is!
Eladósorban van, friss olajcsere, és pihen a garázsban, de mehetsz vele egyet.
Szia, én hmvhelyi vagyok, ide jöhetsz, kipróbálhatod amikor neked jó.

Sziasztok!

Eladnám a DL-t: http://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/suzuki_dl_650-5840835
182 centisnek szerintem egyik motoron sem kell már pipiskedni.
De a DL 650-en tuti nem!
Sziasztok!

Jelenleg egy CB500-am van, de el szeretnék indulni majd túra irányba a későbbiekben. Nézegetem a DL650-et, nagyon tetszik, de azt meg tudnátok mondani, hogy 182 cm-es embernek leér a lába rendesen róla, vagy pipiskedni kell?
üdv
Sajnos nincs
Kisadam!
Megvan még az általad régebben hirdetett plexi?
Hi!

Raktársöprésből maradt egy Haris típus azonos markolat. Ha valakit érdekel dobjon egy mailt . Vadi új, eredeti csomagolásba !

3000Ft az ára

jedis@freemail.hu

Üdv
Jedi
Szia!
Van másik e-mail címed?
Arra amit megadtál nem tudok válaszolni, pedig próbálok, de nem megy át.
Balázs
650-esen is, 1000-esen is lehet állítani a gyári plexit.
A Givit nem tudom!
Sziasztok! Dl 650-be milyen teló olajat tegyek? és mennyit? motul 10est vagy 5öst? köszi
Sziasztok!
Kissé tudatlan vagyok plexi ügyben: 1000-en lehet állítani a plexit ? 2007-évjárat. Nekem egy Givi van fenn, de azt se le, se fel.
Tényleg nincs senkinek DL 650-je a környékemen? (Orosháza) Szomorúúú
Hello!

Eladó az alábbi sportdob 650-re: Egrus sportdob
Sziasztok! :) tegnap volt 1 kis esés... bukócsövet megéri venni a motorra... csak az index kapott egy kicsit meg pár kisebb karcolás :)
Szia!
suzuki86@citromail.hu
Várom a jelentkezésed.
Üdv Érdekelne a plexi egy elérhetőséget kérhetnék,hogy tudjalak keresni az úgy érdekében:-)