Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

DR karburátor légszűrővel összekötő csővel eladó Ár:20e ft,érd:zolimotor@gmail.com
Igen de más a tárcsafelfogarás. 4 lyukas
Az s kivitelű drz karbihoz keresek alapjárat állító csavart, gondolom valami rugó is van alatta szóval azt is. Valahogy kiesett motorozás közben
Nekem van egy 2003as s kivitel hibatlan. Friss muszakival. 06203649268. 750.000ft
Mindegyik "E"-en fcr van!
Hello.
Mennyi valóság alapja van annak,hogy a 2005-2006-os E Drz-nek a gyári karbija Keihin fcr 39 ? Elméletileg Mikuni Bsr 36-al szerelték őket.
S,sm hatso sarvedot keresek. Akinek lenne elado irjon. Koszi
DRZ 400 ast vennék rendszámosat supermoto és enduro szettel, ha megválnál tőle beszéljünk róla.
Egyúttal érdeklődnék van-e olyan dolog amire érdemes odafigyelni vásárláskor. Hallottam olyat a típus felől hogy a 2008 előtt gyártott drz-k váltóhibásak ez igaz vagy nem?
Üdv Zsolt
Hali Mindenki!
DRZ400SM szettet keresek Csak küllőst!
ajánlatokat :mobilcentrum2001@gmail.com vagy 20-5-636-213 telefon számra.Viber van!
Nekem mostanában nem lesz hajtás... sokadik helyre került már a dolog sajnos. :/
Most látom csak, hogy írtál, am szombaton egy laza 40fokos lázzal feküdtem itthon, szóval minden fasza
Hali.
Sajnos nem jött össze. 4-kor kaptuk meg a telokat és fél 6ra végeztünk.
na !!!!
Helló!!!
Ezer éve nem beszéltünk! Bővült a drz-sek tábora itt nálunk! Szombaton megyünk egy kis próbakört az új moci társaságában. Csatlakozz te is!
Hallottam róla, de nem láttam még a munkáját.
Kisteleken 1 csaj csinál üléseket... ha olyan van szerintem tudok kontaktot szerezni
Sziasztok!
Halottam róla,hogy a Drz is küzd ezzel a fogasléces vezérműlánc feszítő problémával amitől zajos a blokkja,mivel vissza enged a fogas léc 1-2 mm ert a feszítőnél.Okozhat ez bármi gondot?Érdemes kicserélni manuálisra?Vagy van valami más megoldás?Köszi a válaszokat előre is.
Sziasztok.
A dr600 első kereke bele megy a dr650-ébe?
Vagy teljesen más a vills, meg a tengely?
Ott a pont. Saját LC4-en cseréltem membránosra, kezesebb lett, végsebesség maradt az eredeti, két sebességi fokozatban is, tehát úgymond a teljesítménye nem változott, de úgy vettem észre kíméletesebben tudok vele menni, és jobban is indult.
Bocs, hogy beleszólok, de DRZ-nél nem egészen kerek. Az E-s vezérlése nagyon más. onnan jön a lóerő. Feljebb van hangolva a motor, azért kell a keresztmetszet. Végteljesítményben szerkezetileg mindegy, hogy síktolattyús, vagy membrános, a keresztmetszet az igazán fontos, és a fúvókázás. A pumpás síktolattyúsnál jobb a gázreakció, nem lustán nyílik, mint a membrános és talán nem terheli a levegő áramlást mint a membrán rendszere. a tű pozíció, pumpa beállítás alapjárati fúvóka csak részterhelésben, 1/3- 1/2 gázig érezhető. Más tengelyfokoláshoz más kompresszióviszonyt igényel a motor, más-más fordulaton lesz vehemens. Sok motoros erősebbnek érez egy jelentősen gyengébb motort, mert alul idegesen megindulós..
Hello!

Régebben valaki hirdette magát, hogy üléseket szivacsoz ill. újrahúz. Ha jelen vagy még, akkor írj. Vagy ha valaki tudja, hogy ki volt az, jelezze.
Sziasztok,

Tud e nekem valaki segiteni ?
650dr 1995ev, a fej leveve szelepek megcsinalva, viszont nem gyullad a motor. Ha a gyertya helyen befecskendezek neki benzint akkor poffen parat de csak addig mig tart benne, a karburator nem (indul be) kezd el adagolni neki

Esetleg valakinek valami otlete ???.
Én télen motul 10w50 et használok , nyáron motul 3000 20w50 szigorúan 3-4000 ezer után csere.
Akkor eszi csak az olajat ha dugó vagy henger-hengerfej nincs rendben. Volt több 350 esem egyik sem ette az olajat, kicsit sem . Futóművet tettek gyárilag is jót a dr ekbe , pl dr350 SH. De Sanyikának is olyan gátlók vannak a 350 alatt mint az álom. Xr 400 fényévekkel jobb mint a dr350 súlyban , teljesítményben tartósságban is jobb, viszont nagyon ritkán lehet már találni.
ne is gondolj, kb annyi értelme van mint egy világítós segglyuknak
Jogos, erre nem is gondoltam. Köszönöm szépen! :)
Sziasztok,
Vásárlás előtt állok, szeretnék drz 400 E-t venni, de fontos lenne a hátsó lábtartó megléte.
A hátsó lábtartó felvarázsolható az E típusra vagy csak a segédváz cseréjével együtt lehet megoldani? Amennyiben cserélni kell a segéd vázat, mit kell még cserélni vagy módosítani?

Mire érdemes oda figyelni ezeknél, típusra jellemző meghibásodás?

Köszönöm előre is.